Addax Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderiyoruz.

Addax iade hangi kargo?

İade talebiyle addax.com.tr’ye gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Size gelen paketi faturasıyla beraber, Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese “karşı ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.

Trendyol Addax kaç tl üzeri kargo bedava?

Addax kategorileri üzerinden seçtiğiniz ve satın aldığınız ürünleri 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir, 100 TL üzeri ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun dışında markanın sürekli olarak alışveriş yaptığı kullanıcıları için geliştirdiği Addax Premium hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Addax sipariş nasıl verilir?

www.addax.com.tr’den verdiğiniz siparişler bize online olarak ulaşır ve ödeme işlemleriniz de sipariş oluşturma aşamasında otomatik olarak yapılır. Ödeme koşullarında değişiklik yapılamadığından, siparişinize sonradan ürün eklemeniz mümkün değildir.

Oysho hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

OYSHO, diğer Inditex grubu markalarında olduğu gibi UPS kargo ile çalışmaktadır.

Addax internet sitesi güvenilir mi?

Addax.com.tr, SSL sertifikası ve 256 bit şifreleme sistemi ile güvenli bir online alışveriş fırsatı sunmaktadır. Marka aynı zamanda vade farksız 6 taksite kadar taksitlendirme imkanı ve dönemsel ücretsiz kargo kampanyaları da sunarak hesaplı moda alışverişinin akla gelen ilk adresleri arasında yer almayı başarmıştır.

You might be interested:  Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır 2020?

Addaxta kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Siparişlerinizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Addax indirimleri ne zaman oluyor?

Kasım ayının son cuması olan Black Friday günlerinde, Addax ürünlerinde %50’ye varan indirimler bulabilirsiniz.

Addax indirimleri ne zaman 2022?

Addax indirim günleri ne zaman? Addax indirim günleri 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında aktif indirim kodları ile addax.com.tr üzerinden devam ediyor.

Haydigiy kargo ücreti ne kadar?

Her ürün için ayrı kargo ücreti mi öderim? Kargo Ücreti seçtiğiniz kargo firmasına göre değişiklik göstermektedir. Kapıda Ödeme ücreti sabit 6,99 TL’dir. Her ürün için ayrı kargo hesaplaması yapılmaz.

Koton kapıda ödeme var mı?

Sitemizden alışveriş yaparken kredi kartı ve anlaşmalı bankalara ait ATM/Debit kartı yada Kapıda Ödeme aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş nasıl iptal edilir?

Ürünleri veya siparişleri iptal etmek için: Siparişlerim sayfasına gidin ve iptal etmek istediğiniz siparişi seçin. Siparişten çıkarmak istediğiniz ürünlerin yanındaki onay kutularını seçin. Siparişin tamamını iptal etmek isterseniz ürünlerin tamamını seçin.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Zara kargo ne zaman gelir?

Tahmini teslimat süresi, teslimat adresine bağlı olarak 2-4 iş günü içinde olacaktır. Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında saat 16.30’dan önce verilen tüm siparişler için İstanbul’da aynı günde teslimat. Teslimat saat 23.00’den önce gerçekleştirilir.

Kargoist ne demek?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli gibi, Türkiye’nin lokomotif şehirlerinde, 24 saatte teslim oranı %99,2 ‘ye ulaşan Kargoist,Türkiye’nin en yenilikçi ve hızla büyüyen yerli sermayeli kargo iş modelidir.

You might be interested:  Gelmeyen Kargo Nereye Şikayet Edilir?

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden en geç 14 (on dört) gün içinde mal/hizmet bedeli ve teslimat masrafları Alıcıya iade edilir ve 10 (on) günlük süre içinde mal/hizmeti alıcı iade etmekle mükelleftir. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Internetten alınan ürün mağazadan iade edilir mi?

Cayma hakkı, tüketicilere satın aldıkları üründen 14 gün içerisindeki hiçbir koşula bağlı kalmadan iade edebilme imkânı sunar. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

Internetten alınan ürünün değişimi nasıl yapılır?

Bu bildirim internet sitesindeki cayma hakkı formu ile yapılabileceği gibi yazılı olmak koşuluyla mail, mektup vb. yollarla da yapılabilir. Cayma hakkının kullanılacağı bildirildikten sonra 10 gün içerisinde ürünü satıcıya iade etmeniz gerekir. İade için gönderim masrafı satıcıya aittir.

Etiketi kopan ürün iade edilir mı?

Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.