Addax Ne Kadar Üzeri Kargo Bedava?

Addax Kargo Ücreti Ne Kadar? Addax.com.tr ‘den yapılan alışverişlerde kargo ücreti 9.99 TL’dir. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Fatura ve sipariş birlikte gönderilmektedir. Ayrı adrese fatura gönderimi yapılamamaktadır. Addax kargo ücretsiz kampanyaları düzenlemeyebilmektedir.
Addax kategorileri üzerinden seçtiğiniz ve satın aldığınız ürünleri 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir, 100 TL üzeri ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun dışında markanın sürekli olarak alışveriş yaptığı kullanıcıları için geliştirdiği Addax Premium hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Addax giyim hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderiyoruz.

Addax ne zaman indirime girer 2022?

Addax indirim günleri ne zaman? Addax indirim günleri 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında aktif indirim kodları ile addax.com.tr üzerinden devam ediyor.

Addax ne zaman indirime giriyor?

Kasım ayının son cuması olan Black Friday günlerinde, Addax ürünlerinde %50’ye varan indirimler bulabilirsiniz.

Addax indirimi mağazada geçerli mi?

Addax online alışveriş mağazasında gerçekleştireceğiniz alışverişlerde sepette %60 oranında indirim kampanyası sizleri bekliyor. Yeni gelen kategorisinde bulunan seçili ürünlerde %60 indirim sizlerle!

Addax bayilik ücreti ne kadar?

Her bayi adayı için farklı bir fiyat belirlenir. Tüm şartları sağlayan ve Addax bayiliği almak isteyen kişiler, belirli bir sermayeye sahip olmalıdır. 2022 yılında Addax bayiliği almak isteyen kişilerden talep edilecek olan fiyat aralığı ise 135,000 TL ila 160,000 TL’dir.

You might be interested:  Aras Kargo Orhanlı Transfer Merkezi Nerede?

Addaxta kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Siparişlerinizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Addax da iade var mı?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra addax.com.tr tarafınızdan kredi kartınıza ürün bedeli 72 saat içerisinde iade edilir.

Trendyol indirim günleri ne zaman?

Müşterilerin merakla beklediği Trendyol indirimleri özellikle özel günlerde yapılır. İndirimli ürünler Black Friday, Anneler Günü, Babalar Günü, Ramazan Ayı, Ekim ve Kasım kampanyaları ile farklı kategorilerde müşterilerin hizmetine sunulur.

Trendyol Kadınlar Günü indirimi ne zaman?

Kadınlar günü özel indirimleri elektronik ürünler açısından da büyük fırsat yaratır. Büyük küçük her türlü hediye alışverişiniz için bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel fırsatlardan faydalanmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

En yakın Trendyol indirimi ne zaman?

Trendyol İndirimi Ne Zaman Başlıyor? Trendyol indirimleri bu sene de devam ediyor. Trendyol indirimi ne zaman 2021 senesi için sorulursa, geçen sene olduğu tarihlerde yine büyük trendyol indirimi başlayacak. En yakın büyük Trendyol indirimi 9 10 11 Kasım Trendyol indirimi şeklinde olacak.

Trendyol Black Friday ne zaman?

Tüm dünyada Şükran Gününden sonra gelen ilk Cuma günü kutlanan Black Friday, geçtiğimiz yıl 23 Kasım tarihine denk gelmişti, bu sene ise 26 Kasım 2021 Cuma tarihinde gerçekleşecek.

Addax iade hangi kargo?

İade talebiyle addax.com.tr’ye gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Size gelen paketi faturasıyla beraber, Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese “karşı ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.

Addax internet sitesi güvenilir mi?

Addax.com.tr, SSL sertifikası ve 256 bit şifreleme sistemi ile güvenli bir online alışveriş fırsatı sunmaktadır. Marka aynı zamanda vade farksız 6 taksite kadar taksitlendirme imkanı ve dönemsel ücretsiz kargo kampanyaları da sunarak hesaplı moda alışverişinin akla gelen ilk adresleri arasında yer almayı başarmıştır.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo 1 Kg Ne Kadar?

Addax sipariş nasıl iptal edilir?

Siparişimde tek bir ürün iptali yapabilir miyim? Aldığınız ürünlerden herhangi birini almaktan vazgeçmeniz durumunda, 444 0 997 müşteri hizmetlerimizi arayarak, iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Paulmark iade var mı?

İade işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için herhangi bir bankaya ait hesabınız bulunması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.