Allday Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Yurtiçi ve BOVO kargo bedeli Türkiye’nin her yerine 15,00 TL’dir.

Allday ne demek?

(deyim) Her zamanki iş! Alışılagelmiş işimiz!

Allday iade hangi kargo?

Ürün iade işlemlerini anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. İade kargolarında bedeller Allday tarafından karşılanır.

All Day kapıda ödeme var mı?

Allday kapıda ödeme için ek 15,00 ücret talep etmektedir. Kargo firması, kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli almaktadır.

Allday kimin?

Üyelik için sözleşme yapacağınız www.allday.com.tr.tr alan adlı “Site” 0055061037000018 Mersis numaralı Bademkaya Elektronik Ticaret Anonim Şirketi tarafından işletilmekte olup işbu site üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Bademkaya Elektronik Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir.

PTT kargo iade nereden yapılır?

www.pttavm.com ana sayfasından üye girişi yapınız. Sağ üst köşe de üye ad ve soyadının bulunduğu sekmeyi açarak Sipariş Geçmişi’ne tıklayınız. Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız.

Gelen kargoyu teslim almadan iade edilir mi?

Kargo alınmadığı takdirde gönderene iade edilir. İnternetten alışverişlerde tüketicinin siparişten sonra teslim anına kadar vazgeçme hakkı olduğu gibi teslim alsa bile teslimden itibaren 14 gün zarfında koşulsuz, cezasız ve herhangi bir masrafa katlanmadan iade hakkı vardır.

Kargoya verilen ürün geri alınır mı?

Evet. Kargonuzu aynı gün içerisinde teslim ettiğiniz kargo şubesine giderek iptalini gerçekleştirebilir ve kargonuzu geri alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.