Almanyaya Hangi Kargo Gider?

Almanya’ya kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanmak. Bu nedenle PTT kargo Almanya fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmalı, Türkiye’den Almanya’ya, Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderirken PTT kargo fiyatını hesaplamalısınız.

PTT KARGO ALMANYA FİYATLARI

 • 5 kg: 215.00 TL.
 • 10 kg: 400 TL.
 • 20 kg: 770 TL.
 • Almanya’ya hangi kargo gider: Almanya’ya birçok farklı kargo şirketi üzerinden hemen gönderim yapmak mümkündür. Bunların başında PTT kargo gelmektedir. Aynı zamanda daha farklı işletmelerin de bu anlamda hizmet verdiklerini görmekteyiz.

  Türkiyeden Almanyaya kargo var mı?

  Türkiye’nin yıllardır en büyük ticari partneri konumunda olan Almanya’ya kargo gönderimleri de bu ticari ilişkiye bağlı olarak hayli yüksek. Diğer taraftan Almanya en çok kargo gönderilen ülkelerin de başında geldiği için en kolay yurtdışı uçak kargo yapılabilen ülkelerin arasında da ilk sıralarda yer alıyor.

  PTT Almanyaya kargo gönderiyor mu?

  PTT yurt dışı kargo Almanya servisinde TURPEX alanından yapılan araştırmaya göre, PTT kargo yurtdışı fiyatları aşağıdaki gibi; 0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

  You might be interested:  Teknosa Kargo Ne Zaman Gelir?

  Yurt dışına hangi kargo ile çalışıyor?

  Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • Almanyadan Türkiyeye hangi kargo?

  Almanya’dan Türkiye’ye kargo yollamak için öncelikle Almanya’da Deutsche Post ya DHL şubelerinden birine gitmeniz gerekmektedir. Bu iki şirket zaten tek firma olarak hizmet vermektedir.

  Türkiye’den Almanya’ya nasıl kargo gönderebilirim?

  Türkiye’den Almanya’ya göndermek istediğiniz paketi Navlungo anlaşmalı kargo şubeleri ile Navlungo depolarına ulaştırabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak Navlungo’nun ücretsiz kurye servisinden faydalanabilir, kapınızdan alınan kargonuzu Navlungo depolarına gönderebilirsiniz.

  PTT kargo Almanya kaç günde gider?

  Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

  Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

  Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

  Yurt dışı en hızlı kargo hangisi?

  Fast Express Kargo şirketimiz; tüm yurtdışı gönderilerinizi en güvenli ve en kısa sürede ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabıdır.

  PTT Yurtdışı kargo ücreti ne kadar?

  0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

  PTT kargo yurt dışına gidiyor mu?

  PTT’nin, tüm dünya ülkelerine göndericisinin isteğine göre uçak (havayolu) veya yüzey (kara yolu, deniz yolu gibi) yolu kullanılarak sevki sağlanan uygun ücretli, seçenekli, güvenli ve kaliteli gönderi hizmetidir.

  You might be interested:  Aras Kargo Orhanlı Şubesi Nerede?

  Aras Kargo Yurtdışı hangi ülkelere?

  Şirket, ilk hedef olarak Almanya, Suriye, Mısır’ı koyarken, Türkiye’nin karadan sınırı olan Bulgaristan, Yunanistan gibi ülkelere de girme planları yapıyor. Aras Kargo CEO’su Enis Karslıoğlu, ‘Markamızı yurtdışına ihraç edeceğiz.

  UPS kargo ile Almanyadan kaç günde gelir?

  UPS ile Almanya’dan kargo gönderimi yapılacaksa kargo 2 ila 5 iş günü içerisinde Almanya’dan Türkiye’ye gönderilirken UPS Express gönderimlerin kargo 1 ila 3 iş günü içerisinde Türkiye’ye gelmektedir.

  Almanyaya nasıl ürün gönderilir?

  Mikro ihracat ile Türkiye’den Almanya’ya mal gönderecek olan firmalar yetkili kargo firmaları aracılığıyla 300 Kg’a kadar olan ve 15.000 Euro sınırını aşmayan ürünlerini ihracat edebilmektedir. Markaların Almanya’ya ürün satarken gümrük vergisi ödememek için fatura tutarının 22 Euro’yu aşmamasına dikkat etmesi gerekir.

  DHL kargo ücreti ne kadar?

  DHL Amerika fiyatları; 0.5 kg: 25.30 Euro, 10 kg: 157.30 ve. 20 kg: 226.60 Euro.

  Istanbuldan Almanyaya kargo kaç günde gider?

  Türkiye’den Almanya’ya Hızlı ve En Ucuz Kargo Gönderimi Fiyatları Genellikle Türkiye’den Avrupa ülkelerine, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 1 yada 2 iş gününde teslim edilir. Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 2 yada 3 iş gününde teslim edilir.

  Türkiyeden Almanyaya kargo kaç günde gider?

  Genellikle Türkiye’den Avrupa ülkelerine, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 1 yada 2 iş gününde teslim edilir. Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 2 yada 3 iş gününde teslim edilir.

  Türkiye’den Almanya’ya DHL kargo kaç günde gelir?

  DHL kargoyu Almanya’dan 3 ila 9 gün iş günü içerisinde gönderim yaparken, DHL Express kargoyu Almanya’dan 2 ila 3 iş günü içerisinde getirmektedir.

  Almanya’da PTT şubesi var mı?

  Almanya’da PTT yoktur ancak anlaşmalı bir kargo markası bulunmaktadır. Bu sayede PTT ile göndereceğiniz herhangi bir şey Almanya’da bu kargo firmasına teslim edilecek ve ardından gereken adrese iletilecektir.

  You might be interested:  Babil.Com Kargo Ücreti Ne Kadar?

  Yurt dışı kargo ücreti ne kadar?

  0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.