Aras Kargo Şirketi Kimin?

Aras Kargo Kimin Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan taşımacılık firmasıdır. Aras Kargo’nun yüzde 26’şar hissesi Evrim Aras ve kardeşi Barış Baran Aras’a, yüzde 22’si ise anne Meral Aras’a ait.

Aras Kargo kime satıldı?

Türkiye’de kargo sektörünün önde gelen şirketlerinden Aras Kargo’nun yüzde 25’lik hissesi Avusturyalı Austrian Post’a satıldı.

Barış Baran Aras nereli?

Barış Baran Aras (1 Temmuz 1982, Ankara), Türk iş insanı ve Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Aras Kargo nerede kuruldu?

2003: İlk konveyör sistemi Ankara Transfer Merkezi’nde faaliyete geçti. Kurumsal kimlik çalışmalarına başlanarak sektörde ilk kez reklam kampanyaları yayınlanmaya başladı. Türkiye’nin ilk kargo mobil şube gezici aracını 2003 yılında sahada kullanmaya başlayan kargo firması olduk.

Sürat Kargo kime ait?

Geçmişte Sürat Kargo Kaynak Holding’e ait olsa da Gülen Hareketi bünyesinde olan Kaynak Holding kayyum altına alınmıştır ve TMSF’ye devredilmiştir. içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli

MNG Kargo kime ait?

2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın almıştır.

You might be interested:  Enpara Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Aras Kargo kaç aracı var?

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 14 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 1000’e yakın şube, 5000’in üzerinde araçtan oluşan filosu ve 16 bin kişiye yakın uzman kadrosuyla, her gün 1 milyonun üzerinde kapı çalan ve Türkiye’nin en geniş erişim ağına

Yurtiçi Kargo kime ait?

Yurtiçi Kargo, ‘Söz Verdiğimiz Gibi’ sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.

Kaç tane kargo var?

 • MNG Kargo. MNG Kargo 2003 yılında hizmet hayatına başlamıştır.
 • Aras Kargo. Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından Aras Dağıtım ve Pazarlama olarak kurulmuştur.
 • Sürat Kargo. Sürat Kargo 2003 yılında kurulmuş, 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altına girmiştir.
 • Yurtiçi Kargo.
 • PTT Kargo.
 • Vatan Kargo.
 • UPS Kargo.
 • İyi Kargo.
 • Elif Inci Aras kimdir?

  İzmir Kız Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümü’nde lisansımı tamamladım. Hemen ardından bayi olarak başladığımız mimarlık firmasında Yönetici Ortak olarak iş hayatına girmiş bulundum.

  Baran Aras ne iş yapar?

  18 Nisan 2021 tarihli sayıdan

  Aras ailesinden Barış Baran Aras, şu an Aras Kargo’nun yüzde 20 ortağı ve yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak şirketteki görevini sürdürüyor. Aynı zamanda Aras Holding’in de yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor.

  Evrim Aras ne iş yapar?

  İş kadını, Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su.

  Dünyanın en büyük kargo şirketi hangisi?

  Digital Supply Chain, dünyanın en büyük 10 hava kargo taşıyıcısını değerlendirdi. 1. FedEX Express, 688 uçaklık filosuyla ve 37’den fazla sipariş edilmiş uçakla birlikte, dünyada 375 farklı noktaya hizmet vermektedir.

  You might be interested:  Resimli Magnet Kargo Ne Zaman Gelir?

  Aras Kargo anlamı nedir?

  Aras Kargo, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan bir kargo şirketidir. 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama’nın ardından taşımacılıkta da 1989’da faaliyete geçen şirket, Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur.

  Hangi kargo daha hızlı?

  En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

  Elif Inci Aras kimdir?

  İzmir Kız Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümü’nde lisansımı tamamladım. Hemen ardından bayi olarak başladığımız mimarlık firmasında Yönetici Ortak olarak iş hayatına girmiş bulundum.

  Can Polat Aras kimdir?

  Girişimciliği ve daima geleceğe yatırım yapmasıyla iş dünyasında özel bir yer edinen, itibarın kazançtan daha önemli olduğuna inanan, kurucumuz Canpolat ARAS; 1979 yılında Kurucu Ortağı olduğu Aras Yürüyen Mağazalar Zinciri’nde çalışma hayatına başlamıştır. 1986 yılında Aras İmalat AŞ. kurucu ortağı ve 1989 yılında

  Yurt içi kargo sahibi kim?

  Yurtiçi Kargo, ‘Söz Verdiğimiz Gibi’ sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.

  Evrim Aras kimdir?

  Aras Cargo’nun Genel Müdürlüğü görevini yürütmeye Temmuz 2007 tarihinde başlayan Evrim Aras Sağıroğlu 06 Şubat 2008 tarihinden itibaren Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlenmiştir. Evli ve bir erkek çocuk annesi olan Evrim Aras Sağıroğlu’nun TÜGİAD, FB Klübü üyeliği bulunmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.