Bayramda Hangi Kargo Çalışıyor?

Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.
Bayramda kargolar çalışıyor mu sorusu, gönderi yapmak ya da almak isteyen pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo gibi firmaların bayramda çalışıp çalışmadığını merak eden pek çok vatandaş, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

You might be interested:  2 Desi Kargo Ne Kadar?

Bayram tatilinde kargo çalışıyor mu?

8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de öğlene kadar çalışacak. Yani Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo Arife günü yarım günlük resmi tatili nedeniyle cuma günü öğleden sonra hizmet vermeyecek. Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak.

Bayram dolayısıyla kargolar çalışıyor mu?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları bayram sürecinde hizmet vermemişti. Kargolar 2022 Kurban Bayramı tatili boyunca da kapalı olacak.

PTT kargo bayramda açık mı?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir. Hafta içi her gün 08.30 – 18.00 arası çalışıyor.

Bugün MNG Kargo çalışıyor mu?

MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır.

MNG Kargo ne zaman kapanır?

MNG kargo bayileri de hafta içi sabah 08:30’da açılıyor, saat 18:00’de kapanıyor. Hafta sonu ise Cumartesi günü saat 08:30’da açılan MNG kargolar, saat 14:00’te kapanıyor. MNG kargolar Pazar günleri kapalı.

Sürat Kargo Arefe günü çalışıyor mu?

Kargo şirketleri bayramın arefe gününde normal işleyişine devam ederken, bayram günleri kapalı olacak. Kargo şirketleri bayramlarda arefe günleri çalışıyor; ancak bayram tatilinin yaşandığı 4 gün boyunca kapalı olur.

Resmi tatillerde kargo açık mı?

Resmi tatillerde kargolar çalışmıyor.

Bayramın ilk günü kargolar açık mı?

Kurban Bayramı arefe gününde kargo firmaları yarım gün hizmet verecek fakat bazı firmalar tam gün de açık olabiliyor. KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları bayram sürecinde hizmet vermemişti. Kargolar 2022 Kurban Bayramı tatili boyunca da kapalı olacak.

You might be interested:  Morhipo Hangi Kargo Şirketi Ile Çalışıyor?

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Kargo şirketleri bayramda kapalı mı?

Net bir şekilde ifade edelim ki Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

Sürat Kargo ne zaman çalışıyor?

Sürat Kargo sabah açılış saati sekiz buçuk (08:30) akşam kapanış saati onsekiz (18:00). Hafta sonu Cumartesi açık Pazar günü kapalıdır. Sürat Kargo, 2003 yılından itibaren Lojistik ve Dağıtım hizmeti veren Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir.

PTT kargo şu an çalışıyor mu?

PTT VE PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022

PTT şubeleri, 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 12.30da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır.

Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2022?

Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak genellikle bu gibi resmi tatillerde kargo şirketleri, arefe günü olan 8 Temmuz Cuma günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapıyor.

Kargocular bayram tatili kaç gün 2022?

KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022: KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı olmuştu. Bu yıl da pek çok kargo firması, Kurban Bayramı tatili boyunca kapalı olacak. PTT ve PTT Kargo bayram boyunca yani 9 günlük tatil süresince kapalı olacak.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

You might be interested:  Şubeye Gelen Kargo Alınmazsa Ne Olur?

PTT Bayramdan sonra ne zaman açılacak 2022?

Bayram sonrası PTT kargo çalışma saatlerine ilişkin detaylar şöyle; 15 TEMMUZ 2022 PTT KARGO BUGÜN ÇALIŞIYOR MU, DAĞITIM YAPACAK MI? PTT ve PTT Kargo, 9 günlük tatil sonrasında hizmet vermeye başlayacak. Yani PTT, 15 Temmuz Cuma günü postane kapalı olacak ve 18 Temmuz Pazartesi günü çalışmaya başlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.