Dolap Kargo Ne Zaman Boşalır?

Sabah 8.30 güncelleme gelir, 11.00-12.00 arası yine dolar.

Dolap uygulaması kaç desi?

Not: Kargo anlaşmamız 99 desi ile sınırlıdır.

Dolap kargo kodu ne zaman alınmalı?

Kargo firmasına gitmeden önce sipariş detay sayfasında “Kod almak için kargo firması seç” alanına tıklayabilir ve açılan listede kotası dolmamış kargo firmalarından birini seçebilirsin. Seçtiğin kargo firmasına ait kargo kampanya kodunu şube görevlisine ilet.

Dolap kargo bedava nasıl yapılır?

Nasıl mı? Tek yapman gereken Satış Merkezi’ndeki ‘Sepette Kargo Bedava’ sayfasından alıcının maksimum ödemesini istediğin tutarı belirlemek. Belirleyebileceğin en düşük fiyat 50 TL ve üzeri ya da en fazla 250 TL ve üzeri olabilir. “Kampanyayı Başlat” butonuna bastıktan sonra kampanya aktif hale gelir.

Dolap ne kadar komisyon alıyor?

100-249 lira için ₺9,99, 250-499 lira için ₺11,99, 500-3499 lira için %5, 3500 lira ve üzeri alışverişler için ₺200 olarak uygulanır.

Dolap kargo bedava mı?

0-1,99 desi aralığındaki ürünleri ‘küçük paket’ olarak ₺14,99’a, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri ‘orta paket’ olarak ₺18,99’a, 11-99 desi aralığındaki ürünleri ‘büyük paket’ olarak ₺23,99’a gönderebilirsin.

You might be interested:  Kargo Şikayeti Nereye Yapılır?

Dolapta vergi var mı?

Ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dolap uygulamasında vergi ödemezsiniz. Vergi kaydı yaptırmanıza, vergi ödemenize gerek yok. Şirket kurmanıza da gerek yok.

Dolap alışveriş güvenli mi?

Bir e – ticaret sitesinde olması gereken bütün özelliklere sahip olan ve aynı zamanda satın alanlar ile satanlar arasında bir köprü niteliğinde bundan dolap.com sitesi 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir eticaret sitesidir.

Dolapta satıcı siparişi iptal edebilir mi?

Sipariş geldikten sonra ürünü kargoya verip göndermek için 4 iş günü süre bulunuyor. Bu süre içinde ürünü göndermezsen sipariş ‘Geciken Kargolama’ statüsüne geçer ve alıcıya senin onayına ihtiyaç duyulmaksızın siparişi iptal etme hakkı tanınır.

Dolapta geri iade var mı?

Dolap’ta İade Değerlendirme Süreci

Talebinizin değerlendirmesi 1 iş günü sonunda tamamlanır. İade talebi onaylanan alıcı, ürünü satıcıya yeniden kargolayabilir. İade edilen ürün satıcıya ulaşması ile iade süreci tamamlanır. İade işlemi sonuçlandıktan sonra para iaden banka tarafından yapılır.

Dolap 20 TL indirim kuponu nasıl alınır?

Uygulama veya internet sitesinde “Satın Al” dedikten sonra geldiğiniz sayfada, adres ve kredi kartı bilgilerinin hemen altında yer alan “Kupon Kodu Kullan” butonuna basın. Açılan kutucuk içerisine internet sitemizden kopyaladığınız dolap indirim kuponunu yapıştırın ve onaylayın.

Trendyol Dolap 20 TL indirim nasıl kullanılır?

İndirimden Nasıl Yararlanılır? Trendyol üzerindeki Dolap sayfasından alışveriş yapmanız ve ilk olarak 2. el ürün alanına tıklamanız gerekir. Ürün al dediğinizde eğer Dolap üyeliğiniz varsa indir butonu çıkıyor. Bu yazı çıkıyor ise işlem yapamazsınız.

Dolapta en çok ne satılıyor?

Dolap üzerinden en çok satılan ürünler pantolon, günlük elbise, spor ayakkabı, bluz, gömlek, tişört, sweatshirt olurken, aynı zamanda Dolap lüks markalara daha kolay ve uygun fiyatla ulaşılmasına da aracılık ediyor.

You might be interested:  Kargo Almayınca Ne Olur?

Dolap kesinti yapıyor mu?

Dolap Trendyol güvencesiyle hayata geçirilen bir ikinci el satış platformudur. Belirli bir komisyon karşılığında ikinci el ya da hiç kullanılmamış ürünler satılabilmektedir. Dolap’a üye olmak ve ürün eklemek tamamen ücretsizdir. Satış gerçekleştiğinde bir komisyon kesilmektedir.

Dolap uygulaması kaç kişi kullanıyor?

Şu anda toplam 7 milyon üyesi bulunan Dolap, son iki yıldır Türkiye’de pazar lideri konumunda diyebiliriz. 2018 yılında yüzde 450’lik bir büyüme oranına ulaşan Dolap’ın 2022’ye kadarki satış hedefi ise 5 milyar TL olarak açıklanıyor.

1 desi kaç kilo?

3. 1 Desi Kaç Cm? Desi, hacimsel ağırlık anlamına gelir. 1 desi 0,0001 kg’a karşılık gelmekte olup, desinin cm cinsinden karşılığı bulunmamaktadır.

10 desi kaç cm?

Desimetre – Santimetre tablosu

Desimetre Santimetre
8 dm 80.00 cm
9 dm 90.00 cm
10 dm 100.00 cm
11 dm 110.00 cm

24 desi ne demek?

Kargo işlemlerinde hacimsel ağırlık anlamına gelen kelimedir. Kargo ile gönderilecek kolinin desisini hesaplamak için en, boy ve yüksekliği birbiri ile çarpılır ve 3000’e bölünür. Örneğin 50 cm eninde, 40 cm boyunca ve 30 cm yüksekliğinde bir kolinin desisi 20’dir (50 x 40 x 30 = 60.000 / 3000 = 20).

Kargo kaç desi?

Desi, kargo gönderimlerinde hacimsel ağırlık anlamına gelen kelimedir. Kargo ile gönderilecek peketin desisini hesaplamak için en, boy, yükseklik birbiri ile çarpılır ve 3000’e bölünür.

Leave a Reply

Your email address will not be published.