Dolap Uygulamasında Kargo Dolu Ne Demek?

Dolap kargo boş dolu ne demek? Dolap Kargo Dolu Kod Yok Kota dolu olunca kod vermiyorsunuz. Bu kargo şirketleri akşamları kargo teslim almıyor. Bu şu anlama gelir: hafta içi gündüzleri bir işte çalışanlar sadece hafta sonları kargo yapabilir.

Dolap kargo kotası saat kaçta yenileniyor?

Sabah 8.30 güncelleme gelir, 11.00-12.00 arası yine dolar.

Dolap kargo bedava nasıl yapılır?

Nasıl mı? Tek yapman gereken Satış Merkezi’ndeki ‘Sepette Kargo Bedava’ sayfasından alıcının maksimum ödemesini istediğin tutarı belirlemek. Belirleyebileceğin en düşük fiyat 50 TL ve üzeri ya da en fazla 250 TL ve üzeri olabilir. “Kampanyayı Başlat” butonuna bastıktan sonra kampanya aktif hale gelir.

Dolap kargo ücreti kime ait?

Alıcı öder olarak satışa açılan ürünlerde kargo ücreti ödeme sırasında alıcının kartından tahsil edilerek siparişe yansıtılmaktadır. Satıcı Öder olarak satışa açılan ürünlerde kargo ücreti satıcının kazancından düşülecektir. Siparişin, oluşturulduktan 4 iş günü sonunda kargolanmadıysa geciken kargo statüsüne geçer.

Dolap kargo ne zaman gelir?

Dolap satıcısı ürününüzü kargoya verir. Siparişinizin kargoya verilme tarihinden 3 iş günü sonra siparişiniz otomatik olarak onaylandı statüsüne geçer ve satıcıya ödemesi ulaşır.

You might be interested:  Muhasebede Kargo Giderleri Hangi Hesapta Izlenir?

Dolap komisyon ücreti ne kadar?

Dolap %13 Değil %30 Komisyon Alıyor

Dolap komisyon oranından daha fazla para kesiyor. Örneğin 200 TL bir satış yaptım, bunun %13 komisyonu 26 TL tutarında kesintiye uğraması gerekirken, bende 60 TL kesinti yapıyor. Benden %30 komisyon kesiyor.

Dolap alışveriş güvenli mi?

Bir e – ticaret sitesinde olması gereken bütün özelliklere sahip olan ve aynı zamanda satın alanlar ile satanlar arasında bir köprü niteliğinde bundan dolap.com sitesi 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir eticaret sitesidir.

Dolap 20 TL indirim kuponu nasıl alınır?

Uygulama veya internet sitesinde “Satın Al” dedikten sonra geldiğiniz sayfada, adres ve kredi kartı bilgilerinin hemen altında yer alan “Kupon Kodu Kullan” butonuna basın. Açılan kutucuk içerisine internet sitemizden kopyaladığınız dolap indirim kuponunu yapıştırın ve onaylayın.

Dolap ta satılan ürünler orjinal mi?

Genellikle ürünlerin iç kısmında orijinallik kodu belirtilmektedir. Orijinallik kodu ile birlikte ürünün üreticisi olduğu firmayla iletişime geçerek orijinal olup olmadığı bilgisini alabilirsin.

Dolapta vergi var mı?

Ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dolap uygulamasında vergi ödemezsiniz. Vergi kaydı yaptırmanıza, vergi ödemenize gerek yok. Şirket kurmanıza da gerek yok.

Dolap kargo kaç kilo sınırı?

Not: Kargo anlaşmamız 99 desi ile sınırlıdır.

Dolap iade kim öder?

İade işlemi sonuçlandıktan sonra para iaden banka tarafından yapılır. Kredi kartları ile yapılan ödemelerde iade işlemleri 1-3 iş günü içerisinde, bankamatik (debit) kartlar ile yapılan ödemelerde iade işlemleri 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

Dolap orta paket kaç kilo?

Kargo firmalarında desi bilgisinin farklı çıkmaması için ürün desi bilgisi yerine kargolanacak paket desisini hesaplayabilirsin. Eğer paketin ağırlığı desi ölçüsünden fazlaysa kargo paketini ağırlığına göre seçmelisin. Örneğin ürününün desisi 1, ağırlığı 3 kg ise “Orta Paket” kargo gönderisini seçimeli.

You might be interested:  Konya Ereğli Yurtiçi Kargo Nerede?

Dolap kime ait?

Nisan 2016’da Cenk Çivici, Yiğit Darçın ve Hande İzmirlioğlu tarafından kurulan Dolap, Earlybird destekli bir girişim ve ilk mobil uygulamasını Temmuz ayında yayınlamıştı.

Dolap yüzde kaç kesinti yapıyor?

100-249 lira için ₺9,99, 250-499 lira için ₺11,99, 500-3499 lira için %5, 3500 lira ve üzeri alışverişler için ₺200 olarak uygulanır.

Dolap siparişi kargoya verilmezse ne olur?

Sipariş geldikten sonra ürünü kargoya verip göndermek için 4 iş günü süre bulunuyor. Bu süre içinde ürünü göndermezsen sipariş ‘Geciken Kargolama’ statüsüne geçer ve alıcıya senin onayına ihtiyaç duyulmaksızın siparişi iptal etme hakkı tanınır.

Kargo kotası ne demek?

Kargo şirketleri, çalıştıkları e-ticaret siteleri için günlük kargo kotası belirliyor. Bu kargo kotası dolduğu takdirde tüketici iade yapacağı e-ticaret sitesine ürününü geri gönderemiyor ya da ikinci el ürün satacaksa alıcıya göndereceği ürünü kargoya veremiyor.

Dolap ürünleri hangi kargo ile çalışıyor?

Ürünlerini Dolap’ın anlaşmalı olduğu Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile, 0-1,99 desi aralığındaki ürünleri ‘küçük paket’ olarak ₺14,99’a, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri ‘orta paket’ olarak ₺18,99’a, 11-99 desi aralığındaki ürünleri ‘büyük paket’ olarak ₺23,99’a gönderebilirsin.

Trendyol dolap hangi kargo ile çalışıyor?

Trendyol Dolap uygulamasında geçerli anlaşmalı kargo firmaları arasında: Yurtiçi Kargo. Sürat Kargo. PTT Kargo.

Dolap tek kargo nasıl yapılır?

Aynı alıcıya birden fazla ürünü nasıl kargolayabilirim? Eğer alıcı siparişlerini sepet kullanarak verdiyse her ürün için ayrı kargo kodu oluşturamazsın. Tek sepette sattığın birden fazla ürünü, Dolap üzerinden alacağın kargo kodunu kullanarak tek pakette kargo görevlisine teslim etmelisin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.