Evidea Hangi Kargo Şirketi?

Evidea deposundan gönderilen ürünler MNG Kargo, Kargoİst, Kargom Sende, Dinçer Lojistik veya Horoz Lojistik firmaları ile tedarikçi depolarından gönderilen ürünlerimiz ise tedarikçilerimizin anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmektedir.

Evidea hangi gruba ait?

Ev yaşam kateegorisinde bilinen bir markaya dönüşen Evidea’nın yabancı ortakları, 2019 yılında hisselerini Topbaş Ailesi’ne sattı. BİM, Ebebek ve Avansas gibi yatırımları olan Topbaş Ailesi’nin hisseleri almasından sonra Evidea mağaza zinciriyle de müşterileriyle buluşma kararı aldı.

Evidea güvenilir bir site mi?

çok kandırıkçı bir alışveriş sitesidir tedarikçi konusunda çok sıkıntı yaşatmıştır. sipariş ettiğim dolabı 1 ay farkla 2 kere göndermiş olan ve fazladan olan dolabı ısrarla geri almayan bir sitedir.

Evidea yerli mi?

Mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Evidea.com, 2 milyon TL’lik yatırımla ilk mağazasını açtı.

Evidea hangi sektör?

Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren e-ticaret perakendecisi Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor.

Evidea Genel Müdürü Kimdir?

Kazim MAVUS – General Manager – Evidea | LinkedIn.

Evidea ne satıyor?

Ev dekorasyonu fikirleri, mobilya önerileri, dekorasyon stilleri, modern banyo tarzları, aydınlatma çözümleri, bahçe mobilyaları, mutfak dekorasyonu, sağlıklı yemek tarifleri, kendin yap tavsiyeleri ve çok daha fazlası için tıklayın!

You might be interested:  Dörtyol Aras Kargo Nerede?

Evidea hediye çeki nasıl kullanılır?

Evidea hediye kartı kullanım koşulları

 1. Evidea hediye kartları hem mağazalarımızda hem de evidea.com’da kullanılabilir.
 2. Evidea hediye kartları kullanım süresi 3 yıldır ve tek seferde harcanmak zorunda değildir.
 3. Evidea hediye kartları arzu ettiğiniz tutarda hazırlanır.

Evidea kaç şubesi var?

Online alışverişin yanı sıra fiziksel mağazaları ile de büyümesine devam eden Evidea’nın şu an için 8 ilde 17 mağazası bulunuyor. Evidea mağazalarının ortalama büyüklüğünün 1.500 m2 olduğunu da ekleyelim.

Evidea hangi illerde var?

 • Evidea Maltepe Park AVM. Adres:
 • Evidea Metropol İstanbul AVM. Adres: Atatürk Mahallesi, Ertuğrulgazi Sokak No: 2A.
 • Evidea Emaar AVM. Adres: Ünalan Mahallesi, Libadiye Cd No:88.
 • Evidea Çorlu. Adres: Kazımiye Mah.
 • Evidea Pelican Mall.
 • Evidea Meydan İstanbul.
 • Evidea Atlaspark AVM.
 • Evidea Carrefoursa Bursa AVM.
 • Timur Tandoğar kimdir?

  Marmara Üniversitesi’ni bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalışmalar yürüttü. 2008 yılında büyük bir atılımla başarılı e-ticaret sitesi olan Evidea’nın ortak kuruculuğunu yaptı. Timur Tandoğar, Evidea’da çalışmalarına devam etmektedir. E-ticaret ve dijital pazarlama konularında 10 yıllık deneyime sahiptir.

  Evidea ne zaman kuruldu?

  Eylül 2004’de temeli atılacak proje Kemerburgaz Göktürk Beldesinde yapılacak ve üniteler 18 ayda sahiplerine teslim edilecek. 750 USD’den başlayan taksitler ve 120 aya varan cazip vade imkanları ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sizleri bekliyor.

  Evidea sitesi ne zaman yapıldı?

  2005 yılında projesini Yapı Kredi ve Koray İnşaat’ın yürüttüğü Evidea Sitesi’nde bulunan 1+1’den 4+1’e değişen daireler peşin 162 bin liradan (bin 58 adet altın parası) başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

  Evidea da ne var?

 • Mutfak, ev tekstili, banyo, ev dekorasyon, ev ve yaşam, aydınlatma ve tamamlayıcı mobilya olmak üzere Evidea sekiz ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
 • Evidea evin kalbi olan mutfaklar için birbirinden şık, trend ve pratik ürünler sunuyor.
 • You might be interested:  Ptt Kargo Gönderme Nasıl?

  Evidea Bolu ne zaman açılacak?

  Evidea, 23 Aralık’ta Bolu 14 Burda AVM’de açılıyor!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.