Farmaside Kargo Ne Zaman Bedava?

110 TL Puan Üzeri Kargo ücreti 2 TL – Haftaiçi siparişlerinizde geçerlidir. 90 TL Puan Üzeri Ücretsiz – Haftasonu siparişlerinizde geçerlidir. 300 TL Puan Üzeri – Kargo Bedava (Haftaiçi – Haftasonu fark etmemektedir.)

Farmaside en az ne kadar sipariş verilir?

Sistemimizde alt sipariş limiti bulunmamaktadır. Kredi Kartı İle Ödeme Yapılırsa; 120 TL Puan Altı siparişlerinizde Kargo ücreti 13.99 TL ‘dir. Fakat Kargo ödemesi yaptığınız için Kargo Sıfırlama Hediyesi Gönderilmektedir.

Farmasi indirimli ürün siparişi nasıl verilir?

Farmasi sayfanıza, Giriş yapıp sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz. Farmasi Kataloğu’ ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz. Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.

Farmasi ürünleri hangi kargo ile geliyor?

Ürün iade işlemlerinde sadece Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile firmamıza ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.

Farmasi kapıda ödeme sıfırlama ürünü nedir?

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir? Farmasi, Farmasi üyeleri tarafından verilen sipariş tutarlarının, kargo limitlerinin altında kalması durumunda, kargo ücreti olarak yansıyan 13.99 tl yerine göndermiş olduğu ürüne ”Kargo Sıfırlama Ürünü” denir. Zaman zaman Farmasi tarafından kargo indirimi yapılmaktadır.

Farmaside 11 olunca ne kadar maaş alır?

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 4000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %11 prim grubuna girerler ve Lider unvanına yükselirler.

You might be interested:  Izmir Menderes Aras Kargo Nerede?

Farmasiden para kazanan var mı?

Farmasi de satış yaparak para kazanmak için bulunduğunu ayın kataloğunda olan ürünlerin tanıtımını yapar ve siparişlerini toplarsınız. Her sattığınız üründen ise ciddi oranda kazanç sağlarsınız. Farmasinin üretim grubu içerisinde olan Dr. Cevdet Tuna ürünlerinden %40, diğer ürünlerden ise %30 kar elde edersiniz.

Farmasi de nasıl yükseltilir?

Aylık Hedeflerim

 • En az 5 yeni üye eklemek.
 • Yeni üyelere kampanyaları anlatmak (Başlangıç Paketi – Hoş Geldin Kampanyası – Teşvikler)
 • Yeni üyelerin ilk siparişlerine yardım etmek ve kontrol etmek.
 • En az 5 kişiye ürün satışı yapmak.
 • Üyelerime kullandığım ürünler hakkında bilgi vermek.
 • Farmasi katalog ücretsiz mi?

  Farmasi Temmuz Kataloğu 2021

  Türkiyenin her tarafından ücretsiz online Farmasi kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. En trend kozmetik ürünlerini, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek cilt bakım ürünlerini, gıda takviyelerini ve temizlik ürünlerini, sürekli güncellenen online Farmasi kataloğumuzda anında bulabilirsiniz.

  Farmasi kapıda nakit ödeme var mı?

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.