Gardrops Kargo Nasıl Yapılır?

Gardrops uygulamasında satış yaptığınızda işlemin tamamlanması için kargo göndermeniz gerekiyor. Bu işlem de oldukça basit. Sattığınız ürünü paketleyin ve PTT şubesine giderek gardrops sipariş numarasını kargo ile birlikte görevliye verin.
Ürünümü nasıl göndereceğim? Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını PTT gişe görevlisine vermeleri yeterlidir. Gardrops-PTT anlaşması ile kargo masrafı Gardrops cüzdanınızdan PTT’ye iletilmektedir. Böylece, PTT şubelerinde ödeme yapmak gerekmez.
Gardrops, PTT Kargo ile anlaşmalı olduğu için, size en yakın PTT kargo şubesine giderek kargonuzu vermelisiniz. Kargolama işlemi için alıcının adı, soyadı, adresi, telefonu bilgilerini not almanız ya da bilmeniz gerekmez. Çünkü tüm bu bilgiler sistemde otomatik olarak çıkacaktır. 4. Sipariş numarasını unutmayın

Gardrops hangi kargo ile çalışıyor?

Sitenin içinde bilgilendirme şu şekilde; Gardrops – Kargo Şirketleri (PTT, Yurtiçi, MNG, Sürat, UPS) iş birliği ile ürünlerini alıcılara ücretsiz olarak kargolayabilirsin. Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez.

Gardrops kargo ücreti kime ait?

Gardrops’ta Kargoyu Kim Öder? Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo her iki taraf için de ücretsizdir.

You might be interested:  Lcw Kargo Ücreti Ne Zaman Bedava?

Gardrops hizmet bedeli kimden alınır?

en uygun fiyatlarla, en güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak. Bu sebeple, Gardrops’ta satış yaparken komisyon ödenmez. alışveriş sırasında alıcıdan uygun bir hizmet bedeli alarak karşılar.

Gardrops satıcıdan para kesiyor mu?

Gardrops satıcılardan ekstra %13 hizmet bedeli ve kargo ücreti veya nakliye ihlali ücreti kesiyor.

Gardrops Yurtiçi kargo ücreti ne kadar?

Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir.

Gardrop ürün satma nasıl yapılır?

Dolap Uygulamasında Nasıl Satış Yapılır? ‘Ürün ekle’ seçeneğine dokunduğunuzda satmak istediğiniz bir ürün varsa çekimini yapıyor, ardından kategorisini belirliyor, renk seçimini yapıyor, markasını ve bedenini seçiyor, ürün başlığınızı, yeni veya az kullanılmış olduğu bilgisini ve ürün açıklamasını giriyorsunuz.

Gardropsta alıcı ürünü onaylamazsa ne olur?

1. 3 falan galiba o süre. alıcı onaylamazsa otomatik olarak onaylanıyor. çok geçtiyse gardrops desteke yazın hemen geçiriyorlar hesabınıza.

Gardrop para ne zaman yatar?

Kampanya kapsamında, Gardrops üyelerinin yapmış oldukları para çekme talepleri, ortalama 6 saat içinde CEPTETEB hesaplarına gönderilecektir.

Gardrops kargo teslim alınmazsa ne olur?

Alıcı tarafından kargonuz teslim alınmaz ise, kargo tarafınıza geri döndüğünde iadeden kaynaklı ödeyeceğiniz kargo bedeli alıcıya iade edilecek tutardan kesilerek Gardrops cüzdanınıza eklenecek ve sipariş iptali sağlanacaktır. Bu işlemi yapabilmek için kargonun tarafınızdan teslim alması gerekmektedir.

Gardropsta vergi var mı?

Ayrıca bu kısma “Hızlı Kargo” “Ürün Birleştirebilirim” “Tek Kargo” gibi ibareler eklemeniz de alıcıların daha fazla dikkatini çekecektir. Şirket kurmadan, vergi kaydı olmadan Gardrops ile e-ticaret yapmaya başlayın.

Gardrops un sahibi kim?

Ertuğrul Özpolat tarafından kurulan Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişim. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyebiliyor.

You might be interested:  Elazığ Aras Kargo Nerede?

Gardrops 3 gün içinde kargoya verilmezse ne olur?

5.1.9. Kullanıcı, siparişi ürün kargoya verilmeden iptal etmesi halinde Gardrops tarafından KDV dahil tahsil edilen hizmet bedelini tahsil edilerek kalan meblağın kendi hesabına geri gönderileceğini kabul ve taahhüt eder.

Gardrops Üyelik ücretli mi?

Gardrops uygulaması komisyon almaması ve kargonun ücretsiz olmasıyla diğer uygulamalara kıyasla öne çıkıyor. Zaten ilan oluştururken ‘Bütün kargolar ücretsiz!

Gardırop uygulaması ne kadar komisyon alıyor?

250-499 lira için ₺11,99, 500-3499 lira için %5, 3500 lira ve üzeri alışverişler için ₺200 olarak uygulanır.

Gardrops da iade var mı?

Gardrops uygulamasından satın alınan ürünler, iade sözleşmesi kapsamında değerlendirilirse, ürünün geri gönderilmesi ile ürün bedelini müşteriye ödemekle yükümlüdür. Müşteriler ürünleri herhangi bir iade veya kargo ücreti ödemede geri iade gönderebilir.

PTT kargo paketleme yapıyor mu?

Gönderilerinizi, siz müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmış ücretli /​​ ücretsiz ambalaj malzemeleri ile gönderebilirsiniz.

Gardrops kargoyu almazsam ne olur?

Alıcı tarafından kargonuz teslim alınmaz ise, kargo tarafınıza geri döndüğünde iadeden kaynaklı ödeyeceğiniz kargo bedeli alıcıya iade edilecek tutardan kesilerek Gardrops cüzdanınıza eklenecek ve sipariş iptali sağlanacaktır. Bu işlemi yapabilmek için kargonun tarafınızdan teslim alması gerekmektedir.

Dolap hangi kargo ile çalışıyor?

Ürünlerini Dolap’ın anlaşmalı olduğu Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile, 0-1,99 desi aralığındaki ürünleri ‘küçük paket’ olarak ₺14,99’a, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri ‘orta paket’ olarak ₺18,99’a, 11-99 desi aralığındaki ürünleri ‘büyük paket’ olarak ₺23,99’a gönderebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.