General Mobile Hangi Kargo Ile Anlaşmalı?

Çağrı merkezimize (0850 955 15 15) hafta içi 08:30-18:30 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Cihazım tamir edildikten sonra bana nasıl ulaştırılacak? Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra, Mng ya da Yurtiçi kargoyla bildirdiğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

General Mobile hangi garanti?

Artık telefonunuzun standart garantisini GM Garanti Plus ile 1 yıl daha uzatabilir, en yeni teknolojileri sizlere sunan General Mobile akıllı telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

Telpa ne demek?

türkiye nin en fazla telefon satan telefon pazarlama şirketi. aile şirketidir.

Telpa nın sahibi kim?

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 12 milyon cep telefonunun satıldığı Türkiye’de tek başına 3.5 milyon telefon satan Telpa’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, yüksek lisans eğitimi sırasında bekar evinde Ericsson çağrı cihazı satarak kariyerine başladı.

GM 21 kaç saatte şarj oluyor?

General Mobile Gm21 Plus Sıfır Telefon 3 Saat Şarj %100.

General Mobile yüzde kaç yerli?

General Mobile’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

You might be interested:  Ptt Kargo Sevk Edildi Ne Demek?

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

General Mobile, AOSMark’ın akıllı telefon üreticilerinin güncelleme desteklerine göre puanlayarak oluşturduğu listede tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

Türk malı telefonlar hangileri?

Sıkça reklamlarını gördüğümüz yerli telefon modelleri aslında çoğunun yurt dışı üretim yapıldığı fason sayılabilecek ürünlerdir. Bu markaların başında yer alan Vestel, General Mobile, Teknosa, Escort, Piranha, Trident, Sunny, Casper, Reeder gibi modellerdir.

Telefonum garantili mi?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

GM 8 ekran değişimi garantiye girer mi?

Ekranının kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, telefonun darbe alması sonucu ekranın hasar görmesi ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Telpa kaç yılında kuruldu?

1994 yılında Telpa Sebahattin Yaman tarafından kuruldu.

General Mobile Çin malı mı?

General mobile Türk markasıdır.

General Mobile nasıl bir marka?

General Mobile, en güvenilir ve en güncel Android versiyonunu sunan marka olarak bilinmektedir. Bu özelliği sayesinde kullanıcılarına yüzde yüz saf bir Android deneyimi yaşatan marka, ürünlerini toplamda 33 farklı ülkeye ihraç etmektedir.

General Mobile hangi ülkelerde satılıyor?

Şuan Avrupa’da, Hollanda, Moldova, Arnavutluk, Sırbistan, Yunanistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Kıbrıs, Lüksemburg, Belçika, Belarus, Karadağ, Slovenya, Almanya, Fransa, Romanya ve İtalya’da.

Telefonum garantili mi?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Kargom Hangi Şubede?

General Mobile GM 8 ekran değişimi ne kadar?

General Mobile GM8 ekran değişimi fiyatı 600 TL’dir. Ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli General Mobile teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanlar kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

GM Hep Yeni Paketi ne kadar?

Kullanıcılar ‘GMHepGüvende’ paketinden, akıllı telefonlarını satın aldıkları sırada ya da garanti süresi devam eden, çalışır durumdaki telefonları için yararlanabiliyorlar. Paket; GM 9 Go, GM 8 Go ve GM 6 ds için 120 TL; GM 8 için 150 TL, GM 9 Pro için 220 TL’ye satın alınabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.