Gitti Gidiyor Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Eğer GittiGidiyor’a üyeyseniz satın aldığınız ürünün takibini Bana Özel/Durum sayfanızda ‘Satın aldıklarım’ sekmesinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
GittiGidiyor.Com 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiren Türkiye‘nin önde gelen alışveriş pazarıdır. GittiGidiyordan satın almış olduğunuz bir ürünün kargo takibini yapmak için, aşağıdaki adımlar izlenmelidir. 1-İlk önce Gittigidiyor.com ‘a üye girişi yapılmalıdır.

GittiGidiyor’da siparişim nerede?

Eğer üye iseniz hemen hemen tüm işlerinizi Gittigidiyor’a giriş yaptıktan sonra Siparişlerim menüsündeki Durum sayfanızdan yapabilirsiniz. Gittigidiyor’a üye değilseniz de siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

GittiGidiyor hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Aynı alıcının birden fazla ürün alması halinde ürünleri toplu olarak tek bir kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile gönderecekseniz GGK kodunu kargo görevlisine iletiniz. Ürünler gönderildiğinde, kargo bilgileri sisteme otomatik olarak tanımlanacaktır.

GittiGidiyor SC kodu nerede yazıyor?

Satış koduna; satın alma sonrası sipariş onay sayfasından, gelen sipariş onay e-posta’sından, cep telefonunuza gönderilen sms’ten, kayıtlı kullanıcılar için ‘Hesabım – Satın Aldıklarım’ sayfasından ulaşılabilir.

You might be interested:  Aliexpress Hangi Kargo Şirketi?

GittiGidiyor üye olmadan sipariş takibi nasıl yapılır?

Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişlerinizin son durumunu takip etmek veya ödeme onay sürenizi uzatmak için öncelikle üyelik kaydınızı tamamlamalısınız. Sipariş verdikten sonra e-posta adresinize alışveriş detaylarını içeren bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu butonu ile üyelik kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

GittiGidiyor hangi kargo ile çalışıyor 2022?

GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT, UPS ve CEVA Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.

GittiGidiyor kargoyu kim öder?

Alıcı Kapıda Öder özelliği ile satış yaptığınızda, müşteriniz siparişi teslim alırken kargo ücretini teslimat anında kargo görevlisine öder. Alıcı Sepette Öder özelliği ile satış yaptığınızda, müşteriniz GittiGidiyor’da ürünü satın alırken kargo ücretini ürün bedeli birlikte öder.

GittiGidiyor güvenilir bir site mi?

Rakamlarla Gittigidiyor’u inceleyecek olursak her şeyden önce 15 milyonu aşkın ürüne ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Söz konusu ödeme sistemi olduğu zaman markanın Sıfır Risk adı altında toplanan, yüzde yüz güvenli ödeme-onay sisteminin yıllardır kullanıcıların güvenini topladığını söylemek mümkün.

GittiGidiyor GGK kodu nedir?

Kargo görevlisi, GGK kodunu sisteme girdiğinde, GittiGidiyor’un sistemine tüm ürünler için kargo bilgileri otomatik olarak tanımlanacaktır. GGK kodu yalnızca GittiGidiyor Platform Öder sistemi dahilinde yapacağınız gönderimlerde kullanabilirsiniz.

GittiGidiyor satış kodu kaç haneli?

Türkiye’de satılan ürünlerde barkodun altındaki 13 haneli kod numarası GTIN numarasıdır.

GittiGidiyor onay vermezse ne olur?

Alıcı son 24 saat içerisinde de ödeme onayı vermezse veya onay süresini uzatmazsa GittiGidiyor tarafından siparişe otomatik onay verilir. Ödeme onayı bekleyen işlemlere Hesabım-Sattıklarım sayfasından ulaşabilirsin.

GittiGidiyor kaç tl üzeri kargo bedava?

Gittigidiyor’da ücretsiz kargo için belirlenen bir limit yoktur. Ücretsiz kargoyu satıcı sunup sunmamak da özgürdür.

GittiGidiyor teslim aldım onaylıyorum ne demek?

Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır. GittiGidiyor’da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz.

You might be interested:  Ptt Kargo Ücreti Ne Kadar 2017?

GittiGidiyor neden kapanıyor?

GİTTİGİDİYOR’DAN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gittigidiyor sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, ‘ eBay’in Türkiye’de süregelen rekabet dinamikleri doğrultusunda aldığı kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

MNG kargo GittiGidiyor Kargom Nerede?

Kargonuz nerede kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için Hesabım/Durum sayfanızdaki ‘Kargom nerede’ linkine tıklamanız yeterli.

MNG kargo GittiGidiyor Kargom Nerede?

Kargonuz nerede kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için Hesabım/Durum sayfanızdaki ‘Kargom nerede’ linkine tıklamanız yeterli.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Trendyol hangi kargo firması ile çalışıyor?

Trendyol’da kendi anlaşmalı kargo fiyatlarınızı kullanarak Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, Horoz Lojistik, UPS Kargo ve Borusan Lojistik ile çalışabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.