Gittigidiyor Hangi Kargo Şirketi?

GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT ve UPS Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir. GittiGidiyor’da Kargo Ücretini Kim Öder? Ürünlerinizi Ücretsiz Kargo avantajıyla veya Alıcı Öder özelliğiyle satışa çıkarabilirsiniz.
GittiGidiyor Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyor? GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT, UPS ve CEVA Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.
GittiGidiyor kargo fiyatları anlaşmalı olduğu kargo firması ve paketin ağırlığa göre 8 ₺ ve 38 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. GittiGidiyor Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyor? GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT ve UPS Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.

Neredeyse GittiGidiyor. com’da kargo gönderileri yapılıyor?

Gittigidiyor portalının ürün gönderimi yapmaması ve anlaşmalı olduğu bir kargo işletmesinin bulunmaması nedeni ile portal üzerindeki satıcıların tercih ettiği kargo şirketleri ile kargo gönderileri yapılıyor.

Hangi mağazalarda kargo takip numarası var?

Ayrıca kargo takip numarası da sipariş takibi bölümünden alınarak, kargonun gönderildiği kargo şirketinin kargo takip sayfasından kolaylıkla takip edilebiliyor. Aşağıda Gittigidiyor üzerinden yapacağınız alışverişlerde yaşayacağınız kargo sürecini resimlerle görebilirsiniz.

Hangi kargo firmasını seçebilirim?

Kargo firmasını kendim seçebilir miyim? Ürün sayfasındaki “Kargo Bilgileri” bölümünden ürünün hangi kargo firmasıyla gönderileceğini ve varsa satıcının anlaşması olan kargo firmalarını görebilirsiniz.

Hangi şehirden kargo gönderileceği sorusu sorulur?

Kargo takibi için satıcının sayfasındaki ‘kargo bilgileri’ bölümü kullanılarak, gönderinin hangi kargo ile gönderileceği, ne zaman gönderileceği, hangi şehirden kargolandığı, kargo ücretinin ne kadar olduğu ve kim tarafından ödeneceği görülebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.