Gittigidiyor Kargo Ne Kadar Sürede Gelir?

Sorunun yanıtı bulunduğun ile göre değişir. İl merkezlerindeysen 3-4 iş gününde ulaşır sana. İlçelerde ise bu süre biraz daha uzar ama 7 iş gününü asla geçmez. GittiGidiyor’dan ürün aldıktan sonra satıcı belli bir sürede ürünü kargoya vermesi gerekiyor.
Satıcı ürünü size kargoladığında Sıfır Risk gereği ürüne onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz vardır. 3 iş günü içinde ürün size ulaşmazsa Bana Özel/Durum sayfanızdaki ‘Sorun Bildir’ butonu üzerinden onay sürenizi 72 saat daha uzatabilirsiniz.
GittiGidiyor siparişim ne zaman ulaşır bana? Sorunun yanıtı bulunduğun ile göre değişir. İl merkezlerindeysen 3-4 iş gününde ulaşır sana. İlçelerde ise bu süre biraz daha uzar ama 7 iş gününü asla geçmez. GittiGidiyor’dan ürün aldıktan sonra satıcı belli bir sürede ürünü kargoya vermesi gerekiyor. Sipariş ekranında bu süre yazıyor.

GittiGidiyor hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Aynı alıcının birden fazla ürün alması halinde ürünleri toplu olarak tek bir kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile gönderecekseniz GGK kodunu kargo görevlisine iletiniz. Ürünler gönderildiğinde, kargo bilgileri sisteme otomatik olarak tanımlanacaktır.

You might be interested:  Kırşehir Mng Kargo Nerede?

GittiGidiyor kargo takibi nasıl yapılır?

Sipariş Takibi Girişi

Satış koduna; satın alma sonrası sipariş onay sayfasından, gelen sipariş onay e-posta’sından, cep telefonunuza gönderilen sms’ten, kayıtlı kullanıcılar için ‘Hesabım – Satın Aldıklarım’ sayfasından ulaşılabilir.

GittiGidiyor kargo gelmedi ne yapmalıyım?

Kargolanan siparişim adresime ulaşmadı, ne yapmalıyım? Hesabım-Aldıklarım sayfanızda ‘İadeyi Başlat’ linki ile ürüne onay verme sürenizi 72 saat daha uzatabilirsiniz. Ek 72 saat sonunda da kargo elinize ulaşmazsa lütfen GittiGidiyor Müşteri Hizmeti ekibine ulaşın.

GittiGidiyor kaç tl üzeri kargo bedava?

Gittigidiyor’da ücretsiz kargo için belirlenen bir limit yoktur. Ücretsiz kargoyu satıcı sunup sunmamak da özgürdür.

GittiGidiyor kargoyu kim öder?

Alıcı Kapıda Öder özelliği ile satış yaptığınızda, müşteriniz siparişi teslim alırken kargo ücretini teslimat anında kargo görevlisine öder. Alıcı Sepette Öder özelliği ile satış yaptığınızda, müşteriniz GittiGidiyor’da ürünü satın alırken kargo ücretini ürün bedeli birlikte öder.

GittiGidiyor güvenilir bir site mi?

Rakamlarla Gittigidiyor’u inceleyecek olursak her şeyden önce 15 milyonu aşkın ürüne ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Söz konusu ödeme sistemi olduğu zaman markanın Sıfır Risk adı altında toplanan, yüzde yüz güvenli ödeme-onay sisteminin yıllardır kullanıcıların güvenini topladığını söylemek mümkün.

GittiGidiyor hangi kargo ile gönderim yapıyor?

GittiGidiyor Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyor? GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT, UPS ve CEVA Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.

GittiGidiyor nerede?

Gittigidiyor online alışveriş sitesinin genel merkez adresi ise; My Office İş Merkezi, Çiğdem Sokak., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul olarak belirtilmiştir.

GittiGidiyor neden kapanıyor?

GİTTİGİDİYOR’DAN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gittigidiyor sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, ‘ eBay’in Türkiye’de süregelen rekabet dinamikleri doğrultusunda aldığı kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

You might be interested:  Sinop Sürat Kargo Nerede?

GittiGidiyor onay vermezse ne olur?

Alıcı son 24 saat içerisinde de ödeme onayı vermezse veya onay süresini uzatmazsa GittiGidiyor tarafından siparişe otomatik onay verilir. Ödeme onayı bekleyen işlemlere Hesabım-Sattıklarım sayfasından ulaşabilirsin.

GittiGidiyor ürüne onay verilmezse ne olur?

Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz GittiGidiyor’un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

GittiGidiyor kapıda ödeme seçeneği var mı?

GittiGidiyor’da tüm işlemler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. Sıfır Risk® Sistemi’nde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce GittiGidiyor havuz hesabına aktarılmaktadır. Bu nedenle, kapıda ödeme yapma seçeneğimiz bulunmamaktadır.

GittiGidiyor kime ait?

GittiGidiyor.com, Serkan Borançılı, Burak Divanlıoğlu ve Tolga Kabataş tarafından 2001 yılında, İstanbul’da kurulan bir e-ticaret sitesiydi. Keşfetmeye Bak!

Kargo ücreti kime ait?

Ürün iadelerindeki kargo ücreti, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanunun uygulama yönetmeliği gereğince satıcı veya sağlayıcı firmaya aittir.

Kargo ücretini kim öder?

Kargonuzu, gönderici ödemeli ya da alıcı ödemeli gönderebilirsiniz. Gönderici Ödemeli (G.Ö) : Kargo ücretinin gönderici tarafından ödenmesidir. Şube’den yapacağınız gönderilerde kargo ücretini gönderi esnasında nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

GittiGidiyor hangi kargo ile çalışıyor 2022?

GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT, UPS ve CEVA Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.

MNG kargo GittiGidiyor Kargom Nerede?

Kargonuz nerede kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için Hesabım/Durum sayfanızdaki ‘Kargom nerede’ linkine tıklamanız yeterli.

GittiGidiyor satılan ürün nasıl kargolanır?

GittiGidiyor Platform Öder sistemi dışında satış kodu (SC Kodu) veya toplu gönderim kodu (GGK) kullanarak UPS Kargo veya Sürat Kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Kısa süre içinde UPS Kargo ve Sürat Kargo GittiGidiyor Platform Öder sistemine dahil edilecektir.

You might be interested:  Teslim Alınmayan Kargo Ne Olur Sürat Kargo?

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.