Gittigidiyor Ürünleri Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Aynı alıcının birden fazla ürün alması halinde ürünleri toplu olarak tek bir kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile gönderecekseniz GGK kodunu kargo görevlisine iletiniz. Ürünler gönderildiğinde, kargo bilgileri sisteme otomatik olarak tanımlanacaktır.

GittiGidiyor kargo seçimi nasıl yapılır?

Ürünün bulunduğu satırda yer alan Kargo Bilgileri butonu üzerinden, o siparişe ait barkoda ulaşabilir ve çıktısını alabilirsiniz. GittiGidiyor Platform Öder sistemi dahilinde Kargo Ayarları sayfanızdan sözleşme onaylama, varsayılan kargo firması değiştirme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GittiGidiyor kargo ne zaman gelir?

Satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde ürünü kargolayacaktır. Mobilya ve beyaz eşya ürünlerinde bu süre en fazla 7 iş günüdür. Satıcı ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü kagolamazsa GittiGidiyor tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik süreç başlar.

MNG kargo GittiGidiyor Kargom Nerede?

Kargonuz nerede kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için Hesabım/Durum sayfanızdaki ‘Kargom nerede’ linkine tıklamanız yeterli.

GittiGidiyor sipariş takibi nasıl yapılır?

Sipariş Takibi Girişi

You might be interested:  Trendyol Kurye Başvuru Nasıl Yapılır?

Satış koduna; satın alma sonrası sipariş onay sayfasından, gelen sipariş onay e-posta’sından, cep telefonunuza gönderilen sms’ten, kayıtlı kullanıcılar için ‘Hesabım – Satın Aldıklarım’ sayfasından ulaşılabilir.

GittiGidiyor hangi kargo ile çalışıyor 2022?

GittiGidiyor, Yurtiçi, Aras, MNG, PTT, UPS ve CEVA Kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlara sahiptir.

GittiGidiyor kaç tl üzeri kargo bedava?

Gittigidiyor’da ücretsiz kargo için belirlenen bir limit yoktur. Ücretsiz kargoyu satıcı sunup sunmamak da özgürdür.

GittiGidiyor güvenilir bir site mi?

Rakamlarla Gittigidiyor’u inceleyecek olursak her şeyden önce 15 milyonu aşkın ürüne ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Söz konusu ödeme sistemi olduğu zaman markanın Sıfır Risk adı altında toplanan, yüzde yüz güvenli ödeme-onay sisteminin yıllardır kullanıcıların güvenini topladığını söylemek mümkün.

Ürünün kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Bir ürünü satın almadan önce ürün sayfasındaki “Kargo Bilgileri” bölümünden ürünün hangi şehirden, ne zaman, hangi kargo şirketi ile gönderileceğini öğrenebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra satıcı ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü adresine gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

PTT kargo kaç gün içinde teslim eder?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

MNG Kargo ücreti ne kadar 2022?

MNG şehir içine kargo 0-2 kg arasına 14,22 TL olarak belirlenmiştir. MNG kargoda 1-2 kg arası gönderi ücreti: 26,64 – 31,60 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 3-5 kg arası gönderi ücreti: 34,09 – 42,37 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 6-10 kg arası gönderi ücreti: 53,96 – 66,38 ₺ TL arasında değişmektedir.

You might be interested:  Ptt Kargo Hangi Günler Dağıtıma Çıkıyor?

GittiGidiyor onay vermezse ne olur?

Alıcı son 24 saat içerisinde de ödeme onayı vermezse veya onay süresini uzatmazsa GittiGidiyor tarafından siparişe otomatik onay verilir. Ödeme onayı bekleyen işlemlere Hesabım-Sattıklarım sayfasından ulaşabilirsin.

Aras kargo GittiGidiyor Kargom Nerede?

Kargonuzun nerede olduğunu takip etmek istiyorsanız; Hesabım sayfanızdaki Durum bölümünde, ilgili ürünün yanında çıkan ‘Kargom Nerede?’ linkine tıklayarak kolayca takip edebilirsiniz. Dilerseniz gönderilerinizi internet sayfamızdan www.araskargo.com.tr ya da mobil uygulamalarımızdan da takip edebilirsiniz.

GittiGidiyor’da siparişim nerede?

Eğer üye iseniz hemen hemen tüm işlerinizi Gittigidiyor’a giriş yaptıktan sonra Siparişlerim menüsündeki Durum sayfanızdan yapabilirsiniz. Gittigidiyor’a üye değilseniz de siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

GittiGidiyor neden kapanıyor?

GİTTİGİDİYOR’DAN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gittigidiyor sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, ‘ eBay’in Türkiye’de süregelen rekabet dinamikleri doğrultusunda aldığı kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

Kargo paketi nasıl yapılır?

Tozlar ve ince taneler sağlam plastik torbalara yerleştirilerek, sıkıca kapatılmalı ve sert bir elyaf karton kutu içinde paketlenmelidir. Sıvılar sızdırmaz kaplarda, strafor gibi güçlü, hafif bir iç malzeme ile paketlenmiş ve plastik bir torba ile kapatılmalıdır ki yolculuk sırasında akmaların önüne geçilebilsin.

GittiGidiyor kargo bilgisi nasıl girilir?

Sipariş sonrası kargo süreci

Siparişinizi verdikten sonra satıcı ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü adresine gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer. Hesabım sayfanızda, ürünün bulunduğu satırdan kargo bilgilerine ulaşabilir ve kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

GittiGidiyor kargo onayı nasıl yapılır?

Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır. GittiGidiyor’da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz.

GittiGidiyor kapıda ödeme seçeneği var mı?

GittiGidiyor’da tüm işlemler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. Sıfır Risk® Sistemi’nde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce GittiGidiyor havuz hesabına aktarılmaktadır. Bu nedenle, kapıda ödeme yapma seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.