Haydigiy Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

– İade Ürünleri İade formu ile birlikte PTT KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (PTT Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.) – İadelerde TÜM KARGO ÜCRETLERİ TARAFIMIZA AİTTİR.
Haydigiy online mağazası nın çalıştığı kargo firması UPS Kargo ve Aras Kargo ‘dur. Kargoya verilen siparişler sipariş takip numarası yla detaylı takip edilebiliyor. Sipariş takibi için SMS/mail yoluyla iletilen kargo takip numarasına ihtiyacınız bulunuyor.

Haydi giy kapıda ödeme var mı?

Kapıda Ödeme ücreti sabit 6,99 TL’dir. Her ürün için ayrı kargo hesaplaması yapılmaz. Kaç tane ve ne tutarda ürün alırsanız alın tek kargo bedeli hesaplanır.

Haydigiy nedir?

Yıllardır tekstil ve özellikle de modern bayan giyimi konusunda kazandığımız deneyimlerimizi kullanarak oluşturduğumuz ürün portföyümüzü siz değerli dostlarımızın beğenisine sunmak maksadıyla yola çıkıyoruz.

Haydigiy üyelik iptali nasıl yapılır?

Sipariş İptali Nasıl Yapılır

 1. Çağrı Merkezi İletişim Hattı:
 2. Telefon: 0850 259 0 449.
 3. WhatsApp: 0532 780 51 00.
 4. e-mail: [email protected]
 5. Adres: Şahin Ali Mah. Şehit Emin Özmen Sk. Hacı İhsan Akdoğan İş Merkezi C Blok Altı No: 127 Merkez, Niğde.

Haydigiy nasıl sipariş verilir?

1.1.SATICI:

 1. Ünvanı: haydigiy.com.
 2. Telefon: 0850 259 0 449.
 3. WhatsApp: 0532 780 51 00.
 4. e-mail: [email protected]

Hangi markalar kapıda ödeme var?

 • Hepsiburada.
 • Morhipo.
 • MediaMarkt.
 • DeFacto.
 • LC Waikiki.
 • Tozlu.
 • Mavi.
 • Migros.
 • Hangi kargo şirketleri kapıda ödeme sistemi?

  Yurtiçi Kargo Kapıda Ödeme Sistemi. PTT Kargo Kapıda Ödeme Sistemi. MNG Kargo Kapıda Ödeme Sistemi. Aras Kargo Kapıda Ödeme Sistemi.

  You might be interested:  Kargo Gelince Evde Olmazsak Ne Olur?

  Istegelsin nakit ödeme var mı?

  2021 yılındayız kapıda ödeme seçeneği yok. Bunun çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Herkes kredi kartı veya banka kartı kullanmıyor.

  Kapıda ödemeli kargo nasıl yapılır?

  Kapıda ödeme sistemi, tüketicilerin internet üzerinden yaptıkları alışverişleri kargo teslimatı sırasında, kargo görevlisi aracılığılı ile yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Kargo firmasının anlaşmasına göre, tüketiciler kargo teslimatı sırasında nakit ya da kredi kartı ile ödemelerini kargo görevlisine yapabilirler.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.