Hepsiburada Kargo Ne Zaman Gelir?

Hepsiburada kargo ücreti 5,75 TL’dir. Satın aldığınız ürünler stok merkezine olan uzaklığınıza ve hava durumu gibi koşullara bağlı olarak 3 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Hepsiburada şuanda sadece Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermektedir.
Evet. Satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde 17.00’ye kadar, diğer satıcılarımızdan ise 12.00’ye kadar verilen siparişler 1-2 iş günü içinde teslim edilir. Belirlenen saatler sonrasında verilen siparişler ertesi gün işleme alınır ve teslimat süresi ertesi gün başlar.

HepsiJet kargoya verildikten sonra ne zaman gelir?

Standart TeslimGönderiler

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Hepsiburada saat kaça kadar çalışıyor?

08:00 – 24:00 saatleri arasında seçili esnaflardan, Hafta içi 09.00 – 20.00 saatleri arasında Workinton şubelerinden, Pazar günleri hariç her gün 08.30 – 20.00 saatleri arasında Aykargo şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Hepsiburada Kargom Nerede?

Kargonuzun son durumunu öğrenmenin en kolay yolu, hepsiburada.com adresine girerek “Siparişlerim” kısmını ziyaret etmektir. Eğer siparişinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini biliyorsanız, yukarıdaki kargo takip linklerine tıklayarak, kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

You might be interested:  Muhasebede Kargo Giderleri Hangi Hesapta Izlenir?

Hepsiburada hangi kargo ile çalışıyor?

Hepsiburada Hangi Kargo Şirketleriyle Anlaşmalı? HepsiJet, Aras Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS, Horoz Lojistik, CEVA Lojistik, Borusan Lojistik şirketleriyle anlaşmalı kargo fiyatlarına sahiptir.

HepsiJET evde bulamazsa ne olur?

“Taşımacı adresime gelmiş ancak ben adreste değildim” siparişimi nasıl teslim alabilirim? Adresinize yapılan uğramada paketiniz teslim edilemez ise ertesi iş gününde (Cumartesi günü dahil) adresinize tekrar uğrama yapılmaktadır.

HepsiJET ne kadar hızlı?

-teslim süresi sabah 9 ile gece 23 arasındadır. tüm gün ve gece evde beklemenizi gerektirir(asosyal bir insansanız bu sizin için sorun olmaz belki). standart gönderimdeki kargo firmalarının en azından belli bir saati vardır. o saatten sonra beklemezsiniz.

Hepsiburada batıyor mu?

SAVCILIK SORUŞTURMA AÇMIŞTI

Yaklaşık 4 milyar dolar ile halka açılan Hepsiburada’nın piyasa değeri, son düşüşle birlikte 1,18 milyar dolar seviyesine kadar geriledi. Kayıp yaklaşık 3 milyar doları buldu.

Hepsiburada hafta sonu kargo bedava mı?

Bu hafta sonu anladığım kadarıyla kargolar ücretsiz Hepsiburada’da satılan her şeyde.

Kargoya verildi ne anlama geliyor?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır.

Hepsiburada kime ait?

Hepsiburada

Tip Online Alışveriş Portalı
Genel merkezi İstanbul, Türkiye
Kilit kişiler Murat Emirdağ, CEO
Sahibi Doğan Holding
Website Hepsiburada.com

Hepsiburada da kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişinizi ve siparişinizin tahmini teslim tarihini ‘Hesabım – Siparişlerim’ sayfasında ‘Sipariş Durumu’ ve ‘Kargo Takibi’ bölümünden takip edebilirsiniz.

Hepsiburada kaç tl üzeri kargo bedava?

Yapacağın 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo bedava!

HepsiJET kargo ücreti ne kadar?

Hepsiburada Pazar yeri üzerinden satmış olduğunuz ürünün fiyatı 30 TL altında ise ürününüzü HepsiJet kargo firması ile 3,99+KDV ile gönderebilirsiniz. Eğer satmış olduğunuz ürünün fiyatı 30 TL’nin üzerinde ise kargo ücreti desi/fiyat listesi üzerinden hesaplanacaktır.

You might be interested:  Etlik Aras Kargo Nerede?

Hepsi jet ne demek?

HepsiJET, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimler sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir.

Hepsi Jet saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

hepsiJet Dağıtım Saatleri

Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtılmakta. Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında dağıtım yapılmakta.

Kargoya verildi ne anlama geliyor?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır.

HepsiJET canlı takip nasıl yapılır?

Bunun için hepsiburada.com adresine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. HepsiJET kargom nerede sorusunun cevabı için Siparişlerim menüsünü seçin. Detayları görmek için çıkan listeden ürünü seçin. Açılan yeni bölümden Kargo Takip linkini seçin.

Hepsi Jet dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.