Hepsijet Kargo Anadolu Tm Aktarma Merkezi Nerede?

Anadolu TM Aktarma Merkezi, Kocaeli ilinde bulunuyor. Gönderilen kargo takip sırasında Anadolu Tm Aktarma Merkezi – Kargoya Verildi” bildirimini gördüğünüz zaman kargonuz Hepsijet kargo ile elinize ulaştırılması için yola çıkmış anlamına geliyor.

Hepsijet kargoya verildikten sonra ne zaman gelir?

Standart TeslimGönderiler

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Adana TM aktarma merkezi nedir?

Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret sitelerinden birinin lojistik aktarma merkezi deposu Adana’ya inşa edildi. 7 ilin kargo transferini gerçekleştirecek depoda 150 kişi istihdam edilirken artık internetten sipariş verilen ürünlerin teslim süreleri de kısalacak.

Hepsijet pazar günü çalışıyor mu?

Pazar günleri: Dağıtımı olan teslimat tipleri; – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında, Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

You might be interested:  Afyonkarahisar Mng Kargo Nerede?

Avrupa Transfer Merkezi nerede?

Avrupa tm, İstanbul Avrupa Yakası’nı ifade eder.

HepsiJET ne kadar hızlı?

-teslim süresi sabah 9 ile gece 23 arasındadır. tüm gün ve gece evde beklemenizi gerektirir(asosyal bir insansanız bu sizin için sorun olmaz belki). standart gönderimdeki kargo firmalarının en azından belli bir saati vardır. o saatten sonra beklemezsiniz.

HepsiJET kargo kime ait?

HepsiJET, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimler sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir. Sunduğumuz hizmetlerle e-ticaret şirketlerinin işlerini büyütmesine destek oluyoruz.

Hepsimat noktası nedir?

Hepsimat Teslimat Noktası nedir? yerlerinde konumlandırılmış sabit adreslerdir. esnaf iş yerlerinde bulabilirsiniz. Siparişlerinizi 7/24 güvenle teslim alabileceğiniz kargo otomatlarından teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

HepsiJET kargo takibi nasıl yapılır?

HepsiJET Kargo Sorgulama Alanı

Bunun için hepsiburada.com adresine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. HepsiJET kargom nerede sorusunun cevabı için Siparişlerim menüsünü seçin. Detayları görmek için çıkan listeden ürünü seçin. Açılan yeni bölümden Kargo Takip linkini seçin.

Hepsi Jet dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

HepsiJet taşımacı olmak ne kadar kazanıyor?

HepsiJet araçlı kurye olarak teslim ettiğiniz her paket için 5 TL kazanıyorsunuz. Günde HepsiJet kurye olarak yüz paket teslim ederseniz günlük kazancınız 500 TL oluyor. Haftalık kazancınız ise 3.000 TL oluyor. Aylık kazancınız 13.000 TL civarına denk düşüyor.

HepsiJet Cumartesi kaça kadar çalışıyor?

hepsiJet Cumartesi Kaça Kadar Açık? hepsiJet şubeleri Cumartesi günü saat 23:00’da kapanıyor.

Hepsijete nasıl ulaşabilirim?

0850 558 0 333 hepsiJET müşteri hizmetleri numarasını arayarak marka ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

You might be interested:  Ptt Kargo Takip Zimmet Edildi Ne Demek?

Transfer sürecinde ne demek?

Transfer sürecinde ifadesi kargonun henüz yerine ulaşmadığı ancak yolda olduğunu ifade eder. Yani kargo transfer edilmek üzere işlemlere alınmıştı ve yola çıkmıştır. Yani bu durumda kargonun ilk çıkış adresinden varış yerine doğru bir hareketlilik vardır.

Hepsijet XL nedir?

hepsiburada’nın hacim olarak büyük ürünlerinin teslimatını yapan lojistik ağı.

Hepsi Jet saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

hepsiJet Dağıtım Saatleri

Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtılmakta. Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında dağıtım yapılmakta.

Kargoya verildi ne anlama geliyor?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır.

HepsiJet canlı takip nasıl yapılır?

Bunun için hepsiburada.com adresine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. HepsiJET kargom nerede sorusunun cevabı için Siparişlerim menüsünü seçin. Detayları görmek için çıkan listeden ürünü seçin. Açılan yeni bölümden Kargo Takip linkini seçin.

Hepsi Jet dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.