Hepsijet Kargo Nasıl Olunur?

HepsiJet taşıyıcısı olmak için HepsiJet web sitesi üzerinden başvuru yapmanız ve kabul edilmeniz gerekiyor. HepsiJet standartlarında bir üniforma giymek zorunlu. Araca sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca belli mesafelere yürüyerek teslimat yapabilirsiniz.
Hespijet kargo takibi 3 farklı yöntemle yapılabilmektedir. İlk yöntem web sitesinden takip numarası ile sorgulama. İkinci yöntem müşteri hizmetlerini arayarak kargo takibi.

Hepsijet kaç yaşında araba istiyor?

Her şeyden önce, Hepsiburada’nın anlaşmalı olduğu kargo şirketinin Hepsijet olduğunu ifade etmek gerekir. Hepsiburada sitesinden alışveriş yapan tüketiciler; hızlı kargo sayesinde ürünlerine en kısa sürede erişirler. Hepsiburada araçlı kurye olmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması gerekiyor.

Hepsijet anlaşmalı Satıcı Nasıl Olunur?

HepsiJET Taşımacısı Nasıl Olunur? HepsiJET bünyesinde taşımacı olabilmek için HepsiJET web sitesinin üst tarafında yer alan “Taşımacı Başvurusu” butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsijet araç veriyor mu?

Hepsiburada, Hepsijet lojistik şirketi ile birlikte “Sür-Kazan” modelini hayata geçiriyor. Bu kapsamda, taşımacılık yapmak isteyenler kendi araçları olmasa dahi Hepsijet’in sıfır kilometre araçlarıyla dağıtım yapabilecek; hem iş hem de araç sahibi olabilecek.

You might be interested:  Kepez Mng Kargo Nerede?

Hepsijet hangi araçları kullanır?

Hangi tip araçlar kabul edilir? Minivan veya benzeri minimum 5 m³ taşıma hacmi olan 2010 ve üstü araçlar kullanılacaktır. Bunun dışında belirli bölgelerde yaya veya motosiklet ile de hizmet verebilmeniz mümkündür.

HepsiJet paket başı kaç tl 2022?

Paket başı 3,75 TL ile çalışan HepsiJet kuryelerinin aktardığı bilgilere göre 2022 için 4,75 TL yani 1 TL zam teklif edildi.

Hepsijet nasıl çalışır?

Bugün Randevulu – Gönderinin teslimatı, verildiği gün içerisinde seçilen saat aralığında yapılır. – Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

Hepsijet kime ait?

Hakkımızda. Hepsijet; e-ticaret dağıtım sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturmayı hedefleyen, e-ticaretin Türkiye’de gelişmesini hızlandırmak amacı ile yola çıkmış Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada.com’un iştirakidir.

Hepsiburada teslimat noktası nasıl olabilirim?

Ayrıca Hepsimat hizmeti için Hepsiburada ile iş birliği yapmak isteyen esnaf, yetkili ismi, iletişim bilgileri ve iş yerinin bulunduğu il ve ilçe bilgisi ile hepsi[email protected] adresine e-mail atarak kayıt yaptırabiliyor.

Kendi aracıyla kurye ne kadar kazanır?

Günde ortalama 100 teslimat yaptığınızda ortalama 600 TL kazanabilirsiniz. Pazar günleri hariç günde 100 teslimat yaptığınızda ise aylık ortalama 12.000 TL Trendyol araçlı kurye maaşı kazanabilirsiniz. Muhasebe, yemek, ve yakıt gibi giderler kurye tarafından karşılanıyor.

Kurye işinde para var mı?

Kuryelik ücretleri, asgari maaş ile başlar. Yapılan işin boyutuna ve çalışılan gün sayısına göre ücretler değişebilir. Günümüzde kuryelik ücretleri genellikle 2 bin lira ila 4 bin lira arasında değişir. Part-time çalışan kuryeler de vardır.

Getir paket başı kaç para?

Getir kuryeleri, saat başı yaklaşık 30 TL ücret kazanırlar. Yaklaşık olarak asgari ücret tutarında ücret alırlar. Aldıkları ücrete ek olarak yemek parası da ödenir.

You might be interested:  Aliexpress Takipsiz Kargo Nasıl Anlaşılır?

Trendyol Express ne kadar kazanıyor?

Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor? Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.

Istegelsin araçlı kurye ne kadar kazanır?

Siz de teslim ettiğiniz kargoya göre maaş alabiliyorsunuz. Trendyol araçlı kurye aylık ortalama 8000 – 15.000 TL arasında kazanmanızı sağlar. Ancak bu oran hızlı ve düzenli çalışma ile 15.000 TL’yi geçebiliyor. Ne kadar çok kargo teslimatı yaparsanız aynı oranda kazancınız da artış gösteriyor.

Hepsijet köylere dağıtım yapıyor mu?

hepsiJET Köylere Teslimat Yapılıyor

Hepsijet sadece şehir merkezi ve ilce merkezlerine çalışıyor.

Araçlı kurye ne kadar kazanıyor?

Günde ortalama 100 teslimat yaptığınızda ortalama 600 TL kazanabilirsiniz. Pazar günleri hariç günde 100 teslimat yaptığınızda ise aylık ortalama 12.000 TL Trendyol araçlı kurye maaşı kazanabilirsiniz. Muhasebe, yemek, ve yakıt gibi giderler kurye tarafından karşılanıyor.

Kurye ne kadar maaş alır?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Kurye 5.500 5.930

Getir kurye ne kadar maaş alıyor?

Getir’de çalışanların maaşları, 3200 TL ile 9000 TL arasında değişiklik gösterir. Getir çalışanları, günde ortalama 15 saat çalışır. Buna ek olarak aldıkları siparişlere göre de günlük ve aylık ücretleri artış gösterir.

Trendyol Express ne kadar kazanıyor?

Express olarak adlandırılan bu uygulama ile şu an binlerce çalışan aylık 10.000 TL civarında kazanç sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.