Hızlı Kargo Ne Zaman Gelir?

Ürünüm Ne Zaman Kargoya Verilir? Sitemizden saat 16:00’a kadar satın almış olduğunuz hızlı kargo ibareli ürünler sırası ile hızlı kargoya verilir. Hızlı kargo ibaresi olmayan ürünler, ürün detayında belirtilen gün (3-5 iş günü) içinde temin edilerek kargoya verilir.
0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Hızlı kargo ne kadar sürede gelir?

Kargo teslim süresi gönderici ile alıcı arasındaki mesafeye, alıcı adresinde şube bulunmamasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kargolarınız yurtiçinde en hızlı 1 gün en geç 3-4 gün içerisinde teslim edilir.

1 günde kargo gelir mi?

Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

Hangi kargo daha hızlı?

En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

You might be interested:  Kargo Desisi 8 Ne Demek?

Hızlı kargo ne demek?

Hızlı kargo en genel tanımıyla kullanıcıya aynı gün ulaştırılan kargo türüne verilen isimdir. Tüketicilerin çeşitli e-ticaret sitelerinden satın aldıkları ürünlerin taraflarına hızlı bir şekilde ulaşması kullanıcıların zaman tasarrufu adına oldukça önem teşkil etmektedir.

Hangi kargo daha hızlı 2022?

1. Yurtiçi Kargo. 1982 yılında Türkiye’nin ilk kargo firması olması özelliği taşıyan Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin pek çok noktasına hızlı gönderim imkânı sunmaktadır. Oldukça geniş dağıtım ağına sahip olan firma, son zamanlarda en hızlı hizmet veren kargolardan biri olmaktadır.

Bir kargo en geç saat kaçta gelir?

Yurtiçi Kargo 09:00/18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00’dan 13.00’a kadar hizmet vermeye devam eden Yurtiçi Kargo’nun 13:00-17:00 saatleri arasında gönderi ve teslimatı yalnızca şubelerinde yapılmaktadır.

PTT hızlı kargo var mı?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

En ucuz kargo ne kadar?

Yurtiçi kargo şehir içi kargo fiyatı: 0 – 1 kg aralığındaki kargolar 16,95 TL – 24,66 TL arasında değişmektedir. Yurtiçi kargoda 1 kg gönderi ücreti: 24,66 TL – 43,65 TL arasında değişmektedir. Yurtiçi kargoda 2 kg gönderi ücreti: 26,62 TL – 55,95 TL arasında değişmektedir.

Kargo gece yola çıkar mı?

Kargolar gündüz şubelerde toplanır gece Tır ve Ucaklar ile gideceği yere gönderilir. Evet.Kargolar gece nakliye islemine devam eder.

En güvenilir kargo hangisi?

Aşağıda farklı özellikleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran en iyi kargo şirketleri yer alıyor!

 • Kolay Gelsin. E – Ticaret siparişlerindeki başarısı ve inovatif çözümleri ile en iyi kargo şirketi Kolay Gelsin oluyor.
 • Aras Kargo.
 • Yurtiçi Kargo.
 • UPS.
 • Trendyol Express.
 • PTT Kargo.
 • Hepsijet.
 • DHL.
 • You might be interested:  Trendyol Express Kurye Ne Kadar Kazandırıyor?

  Bir günde kargo ne zaman gelir?

  Siz yorulmayın, biz getirelim! Bir Günde Kargo, online satış hizmeti veren marketlerin, sanal market sipariş dağıtımlarını profesyonel saha ekipleriyle müşteri adreslerine taşıma hizmeti sunmaktadır. Sanal market operasyonlarında ortalama teslimat süresi minimum 14 dakika, maksimum 45 dakikadır.

  Cumartesi günü kargo gelir mi?

  KARGOLAR HAFTA SONU (CUMARTESİ-PAZAR) ÇALIŞIYOR MU? Kargoların cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişi devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerde yapılmaktadır. Pazar günü ise kargo dağıtımları ve alımları yapılmamaktadır.

  Hızlı kargo nasıl gelir?

  Hızlı kargo, kargo şirketleri tarafından oluşturulan bir gönderi seçeneğidir. Satıcı firmalar şubesi veya deposu bulunan illere verilen siparişlerde motor kuryeler vasıtasıyla ürünün aynı gün içerisinde alıcına ulaşmasını sağlamaktadır. Bu durum gönderici ve alıcı için oldukça fayda sağlamaktadır.

  En hızlı şekilde kargo nasıl gönderilir?

  Aras Uçak uygulaması ile, hava taşımacılığına müsait olan illerde, dosya ve paketlerin teslimat süreleri 48 saatten 24 saate iniyor. Gönderilerin adresten alınıp alıcıya teslim edildiği uygulamada, adresten alım ve adrese teslim ücreti talep edilmiyor!

  Hızlı kargo nasıl gelir?

  Hızlı kargo, kargo şirketleri tarafından oluşturulan bir gönderi seçeneğidir. Satıcı firmalar şubesi veya deposu bulunan illere verilen siparişlerde motor kuryeler vasıtasıyla ürünün aynı gün içerisinde alıcına ulaşmasını sağlamaktadır. Bu durum gönderici ve alıcı için oldukça fayda sağlamaktadır.

  Hızlı teslimat kargo nedir?

  Hızlı teslimat nedir? Hızlı teslimat ile sadece İstanbul içindeki belirli ilçelerde geçerli olmak üzere 3 saat içerisinde cihaz teslimatı yapılabilmektedir. Hızlı teslimat talebinizi, cihaz satın alma işleminiz sırasında teslimat adresi girişindeki ‘Hızlı Teslimat’ seçeneğini işaretleyerek iletebilirsiniz.

  PTT hızlı posta kaç günde gider?

  PTT vatandaşlara acil kargo göderimi için APS kargo hizmeti de sunmaktadır. Vatandaşlar APS kargo ile kargolarını standart kargo göderimine göde daha hızlı ulaştırabilirler. APS Kargo ile paketler 1 günde adrese teslim edilebilir. APS kargo en uzak noktaya ise 3 gün içinde ulaşır.

  You might be interested:  Tofisa Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

  PTT kargo hızlı mı?

  PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.