Hm Iade Hangi Kargo?

İade paketinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. İade paketinizin üzerine H&M yazın ve sipariş numaranızı ekleyin. İadenizi teslim alabilmeleri için Yurtiçi Kargo’yu 444 99 99 numaralı hattan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.

H&M hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile teslim edilecektir. Bazı durumlarda siparişlerin teslimatı HepsiJet ile de yapılabilmektedir.

HM internetten alınan ürün mağazadan iade edilir mi?

İnternet mağazamızdan satın alınan ürünler, fiziksel mağazalara iade edilememektedir.

Yurtiçi Kargo iade işlemi nasıl yapılır?

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? İade edeceğiniz ürünü, faturanızın “İade Formu” nu doldurup, mutlaka imzalayıp, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, paketi hasar görmemiş olarak “ Yurtiçi Kargo” (444 99 99 nolu telefondan kurye çağırabilirsiniz.)

HM mağaza iade süresi ne kadar?

Evet, hm.com üzerinden siparişlerinizi oluşturmaya devam edebilirsiniz. İade süresi 30 gündür ve iadeler ücretsizdir.

HM internetten sitesinden alınan ürün mağazadan değişir mi?

H&M Online Siparişle Alınan Ürünlerin Mağazada Değişimi Yok.

You might be interested:  Kargo Kilo Ücreti Ne Kadar?

Ürün iadesi nasıl yapılır?

Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden en geç 14 (on dört) gün içinde mal/hizmet bedeli ve teslimat masrafları Alıcıya iade edilir ve 10 (on) günlük süre içinde mal/hizmeti alıcı iade etmekle mükelleftir. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Her mağaza iade almak zorunda mı?

6052 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda, mağaza-firmadan görerek satın alınan ürünlere cayma hakkı tanınmamıştır. Kanuna göre Mağazaların satmış oldukları ürünleri sebepsiz yere iade alma zorunlulukları yoktur.

Etiketi çıkarılmış ürün iade edilir mi?

Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

Yurtiçi Kargo iade alıyor mu?

Yurtiçi Kargo, e-ticaret kullanıcılarının kargo iade sürecini kolaylaştıran bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Artık kullanıcılar haftanın her günü istedikleri saatte YK Plus 7/24 kargo dolaplarına giderek kargolarını iade edebilecekler.

Yurtiçi Kargo evden alıyor mu?

Gönderinizin adresinizden alınmasını tercih ediyorsanız saat 10.30’a kadar 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayarak talebinizi iletebilir ya da saat 11.00’e kadar şubelerimize veya acentelerimize haber verebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ücreti ne kadar?

Yurtiçi kargo şehir içi kargo fiyatı: 0 – 1 kg aralığındaki kargolar 16,95 TL – 24,66 TL arasında değişmektedir. Yurtiçi kargoda 1 kg gönderi ücreti: 24,66 TL – 43,65 TL arasında değişmektedir. Yurtiçi kargoda 2 kg gönderi ücreti: 26,62 TL – 55,95 TL arasında değişmektedir.

H&M neden kapanıyor?

İsveçli giyim şirketi HM corona virüs krizinde online alışverişe artan talep nedeniyle birçok mağazasını kapatacağını açıkladı. Karantina döneminde internetten yapılan alışverişlerin artması, şirketin düşündüğünden daha az zarara uğramasını sağladı.

You might be interested:  Sultanbeyli Sürat Kargo Nerede?

Yıkanmış ürün iade edilebilir mi?

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

H&M deneme kabinleri açık mı?

H&M mağazalarında hala deneme kabinleri kapalı. Bütün AVM mağazalarında kontrollü şekilde kabinler açıkken burada kapalı. Zaten mağazadan alışveriş amacı değişimle uğraşmamak adına geliniyor denemek için.

H&M hangi ülkeye ait?

H & M Hennes & Mauritz AB (kısa adı H&M) Stockholm merkezli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. 2019 itibarıyla, 74 ülkede 5,000 değişik isimli mağazalarda, 126,000 çalışanıyla hizmet vermektedir.

H&M ürün hangi mağazada var?

Öğrenmek için “Mağazada bul” özelliğini kullanın! 3. Ürün sayfasındaki “Mağazada bul” özelliğimizi bulun: “Mağazada bul” renk seçeneklerinin altında yer alır (Ürün mağazada tükendiyse ve sadece online’da mevcutsa, Mağazada Bul düğmesi griye dönüşür).

H&M nasıl sipariş verilir?

Giriş yaptıktan sonra ödeme şeklini seçebilirsiniz. Ödeme şeklini seçtikten sonra, siparişi tamamla butonuna basınız. Şimdi siparişinizi sonlandırmak için seçmiş olduğunuz ödeme sağlayıcının web sitesine yönlendirileceksiniz.

H&M kaç taksit?

3 TAKSİT İLE ÖDEME

Üç taksitli ödemeleri Bonus, Maximum, World, Axess, Advantage cards, ve HSBC kredi kartlarından, Visa, MasterCard veya Troy logoları olması durumunda kabul ediyoruz. Kart ödemesi kabul edilirse, siparişiniz e-posta aracılığıyla onaylanır onaylanmaz H&M miktarı bloke edecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.