Horoz Lojistik Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargo takibi yapabilmek için gönderi no ve alıcı adı ve soyadını bilmeniz yeterli. Horoz Lojistik de ki gönderinizin takibini yapabilmek için BURAYA tıklayın. Gönderi takibi yapabilmek için tıkladıktan sonra açılan sayfaya gönderi numaranızı, alıcı adını soyadını ve güvenlik kodunu yazmanız yeterli.
0850 202 33 50 numaralı telefondan firmayı arayabilirsiniz. Horoz Kargo, yurt dışına taşımacılık hizmetlerini Horoz Bollore markası altında yürütmektedir. Yukarıda yer alan Horoz Bollore Yurt Dışı Kargo takip butonuna tıkladığınızda açılan sayfanın sağ üst köşesinde Gönderi Takibi butonu bulunmaktadır.

Horoz Lojistik Kargo kaç günde gelir?

Kargo Teslimat Süresi ortalama 3-4 Hafta’dır. Kampanya dönemlerinde teslimat süreleri belirtillen tarihlerden uzayabilir. 50 desi üzeri ürünlerde gönderim Horoz Lojistik ile yapılmaktadır. Bu yüzden yüksek desili ürünlerin elinize ulaşması normal gönderim sürecinden bir kaç gün daha gecikebilir.

Horoz takip numarası nedir?

Horoz Lojistik tarafından gönderilerinize atanmış numaralardır. Ambar Teslim Fişi olarak adlandırılır. Gönderilerinizin süreçlerini takip etmek amacı ile de kullanılabilir. Kargo takip numarası veya ATF numarası ile kargonuzu sorgulayabilir ve durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

You might be interested:  Ptt Kargo Alınmazsa Ne Olur?

Horoz Lojistik saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Horoz Lojistik Kargonuzu Hafta İçi 09:00 – 18:00 Arasında teslimatınız gerçekleştiriyor. Horoz Lojistik Kargonuzu Hafta Sonu 09:00 – 15:30 Arası teslimatınız gerçekleştiriyor. Bu Saatler Dışında teslimatlarımız olduğunda aşırı yoğunluğu önlemek amacıyla gerçekleştiriyor ve sizleri bilgilendirilerek teslimat yapılır.

Horoz Lojistik nasıl ulaşabilirim?

Horoz Lojistik iletişim numarası 0850 202 33 50’dir.

Horoz Lojistik gelmeden önce arıyor mu?

Evde olmadığını zaman hiç bir kargo firması sizi aramaz, sadece not bırakırlar.

Horoz Lojistik in sahibi kim?

Horoz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Horoz, babasının rahatsızlığı üzerine henüz 11 yaşındayken işlerin içine girmek zorunda kalmış. Babasının vefatı üzerine de 17 yaşında o zamanki adıyla Horoz Nakliyat’ın başına geçmiş. Nurettin Horoz, şirketin merkezini 19 yaşındayken İstanbul’a taşımış.

Horoz Lojistik kime ait?

Mehmet Emin Horoz tarafından Gaziantep’te kuruldu.

Lojistik Kargo ne demek?

Lojistik: Taşımacılık, depolama, paketleme ve elleçlemeden oluşan fiziksel akış ile gümrükleme, sigorta, gözetim, stok yönetimi ve sipariş yönetiminden oluşan hizmet akışıdır.

Horoz Kargo Cumartesi çalışıyor mu?

Horoz Lojistik Kargo şubeleri Cumartesi günü saat 18:00’da kapanıyor.

Horoz hangi kargo?

Horoz Holding, lojistik hizmetler alanında Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bolloré Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında hizmet vermektedir.

Horoz Lojistik hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Simport Ev Aletleri / Horoz Lojistik BSH Ofis yakınından geçiyor: 418, HT18.

Horoz Lojistik Genel Müdürü kim?

Bilgi Toplumu Hizmetleri

GRUP/ŞİRKET ADI HOROZ LOJİSTİK A.Ş.
Yönetim Kurulu Üyeleri : Başkan : Taner Horoz
Denetmen Bilgileri
Denetim Firmasının Adı : TRC Bağımsız Denetim A.Ş.
Denetim Firma Adresi : Gülbahar Mahallesi Cemal Sahir Sk. No:10 K:3 Mecidiyeköy – Şişli / İSTANBUL
You might be interested:  Ptt Kargo Karşı Ödemeli Ne Kadar?

Horoz Lojistik ne iş yapar?

Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor.

ATF no ne demek?

Ambar Teslim-Tesellüm Fişi (ATF): Depolama, taşıma ve/veya katma değerli hizmetler sunmak üzere, söz konusu hizmeti veren firma, tedarikçi veya müşterilerden malı teslim alırken veya teslim ederken imzalama ve kaşeleme suretiyle söz konusu eşyaların ilgili tarafın sorumluluğuna geçtiğini belgelemek üzere düzenlenen

Horoz Kargo Cumartesi çalışıyor mu?

Horoz Lojistik Kargo şubeleri Cumartesi günü saat 18:00’da kapanıyor.

Horoz Lojistik in sahibi kim?

Mehmet Emin Horoz tarafından Gaziantep’te kuruldu.

Horoz Lojistik ne iş yapar?

Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.