Huawei Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Cihazımı servise nasıl gönderebilirim? Arızalı cihazınızı 264323529 ücretsiz gönderim kodu ile en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim ederek HUAWEI onarım merkezine gönderebilirsiniz.

Huawei Türkiye hangi kargo?

Huawei, iş planlamasına göre siparişleri Yurtici kargo veya Aras kargo ile teslim edecektir, müşteriler kargo şirketini seçememektedir.

Huawei resmi distribütörü kim?

Penta Teknoloji, Huawei’in Türkiye distribütörüdür.

Huawei teknik servise nasıl gönderilir?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

FixSmart hangi kargo?

Cihan Elektronik (Fix Smart) 2900 Tl Ücret İstendi

Huawei Matebook 14 2020 8/256 cihazımı kapak tam kapanmadığı için menteşesinde sorun olduğu için 27.06.2020 tarihinde Yurtiçi Kargo ile İstanbul FixSmart servisine gönderdim.

Teslimat beklemede ne demek?

Siparişinizin durumu “Sipariş Beklemede” olarak görünüyorsa paketleme için sıraya alınmış demektir. Satın aldığınız ürünlerin tamamı “Aynı gün kargo” etiketine sahipse ürününüz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilecektir.

You might be interested:  Lcw Kargo Ücreti Nasıl Bedava Olur?

Huawei telefonu nasıl iade edebilirim?

Garanti dönemi içinde, Huawei resmi E-ticaret faturanızı ve garanti belgenizi kullanabilir, Huawei yetkili servis merkezlerinden ilgili garanti servisini alabilirsiniz. Ürünün size teslim tarihinden sonra 14 gün içinde, ürünü iade etmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

En iyi Huawei cep telefonu hangisi?

Huawei Mate 30 Pro

Mate serisi, Huawei’nin en çok tercih edilen serilerinden birisi olarak biliniyor. 2019 yılında tanıtılan Mate 30 Pro, güçlü donanımı sayesinde hala en iyi Huawei telefonu listelerine girmeyi başarıyor.

Huawei distribütör garantili ne demek?

Distribütör garantisi nedir? (Türkiye Garantili)

Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye’de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Huawei Türkiye garantisi ne demek?

“Huawei Türkiye Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış Huawei Yetkili Servisi’nden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise Huawei yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Huawei kaçta kapanıyor?

* HUAWEI Destek Hattı çalışma saatleri haftanın her günü 09:00-20:00 arasındadır.

Huawei ekran fiyatı ne kadar?

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei Modeli Ön Cam Değişim Fiyatı Ekran Değişim Fiyatı
Huawei P20 PRO (CLT-L09) 600₺ 1600₺
Huawei P30 LİTE (MAR-LX1A) 200₺ 450₺
Huawei P30 700₺ 1500₺
Huawei G7 (G7-L01) 200₺ 350₺

Huawei servis günleri ne zaman?

Servis Günleri aktivitesi her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri sadece aktiviteye katılan yetkili HUAWEI Servis Merkezleri’nde geçerlidir. Eğer bu günler tatil ise veya servisler kapalı ise gelecek ilk gün aktivite devam eder.

FixSmart kimin?

huawei’nin cep telefonu ve sony’ninde playstation ve televizyon garantisine bakan firma.

You might be interested:  Etlik Aras Kargo Nerede?

Huawei orjinal mi?

Huawei garanti sorgulama işlemi için IMEI numarası yeterli. Hangi marka ve model olduğu fark etmeksizin, bir telefonun IMEI numarasını öğrenmek için tek yapmanız gereken arama kısmını açmak ve *#06#” yazmak ve arama tuşuna basmak. Telefonunuzun IMEI numarası doğrudan karşısına çıkacak.

KVK hangi telefonlara bakıyor?

Samsung, Apple, Huawei,General Mobile, LG, Sony, Vestel, Casper, Reeder, Alcatel, Zte, Fluo, HP, Asus gibi güçlü markalarla işbirliği yapan KVK, 27 yılda 30 milyona yakın cep telefonu, milyonlarca adet SIM kart ve milyarlarca dakikalık kontör kartı ve operatör ürünleri satışı gerçekleştirmiştir.

Xiaomi ve Huawei aynı mı?

Huawei, Xiaomi, Oppo ve Vivo’dan oluşan 4’lü ittifak, akıllı telefon pazarının yüzde 40’ını elinde bulundurduğu için Google’a ve Google Play’e çok ciddi rakip olacak. Teknoloji devi şirketler Huawei, Xiaomi, Oppo ve Vivo’dan oluşan Çinli 4 büyük akıllı telefon markası, Google’a karşı güçlerini birleştirdi.

Huawei markası kime ait?

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin’in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson’u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Türkiye piyasasından çekiliyor mu?

Bu kapsamda MWC 2022’de şirketin gelecek planları ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Huawei dönüşümlü CEO’su Guo Ping, şu ifadeleri kullandı; Huawei, her zaman küreselleşmeye bağlı kalacak ve bundan hiçbir zaman vazgeçmeyecek. Kısacası küresel pazarlardan çekilmeyeceğiz.

Huawei israil malı mı?

Huawei, Çin’in Shenzen şehrinde bulunan Çin menşeili ve çok uluslu bir şirkettir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.