Indeks Kitap Kargo Ücreti Ne Kadar?

İndeks Kitap İndeks Kitap 2022 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Enerji 3 Deneme Dijital Çözümlü İndeks Kitap 32,00 TL 15,68 TL %41 ÜCRETSİZ KARGO

Indeks kitap kaç TL üzeri kargo bedava?

Herhangi bir kitabı internette arattığımda İndeks Kitap’ın sitesi çıkıyor 50₺ ve üzeri kargo ücretsiz yazıyor ancak siteye girince bu rakam nedense 70₺ oluveriyor.

Indeks kitap hangi kargo ile çalışıyor?

Tüm İndekskitap.com siparişleriniz, MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Indeks kitap iyi mi?

kitap almanızı tavsiye etmediğim site. kitaplarınızı sipariş ettikten sonra müşteri temsilcileriyle bir türlü iletişim sağlayamıyorsunuz. mesajlarınıza da cevap olarak kısa süre içinde dönüceklerini belirttikleri fakat bir türlü dönmedileri otomatik mesajlar gönderiliyor.

Benim hocam kapıda ödeme var mı?

3.1.1. Kapıda Nakit Ödeme: Kapıda nakit ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, ürünlerimiz kargo marifetiyle tarafınıza ulaştırılacak olup, ürün bedelini kapıda kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

Indeks kitap sahibi kimdir?

Çağrı İçli – Kurucu – indekskitap.com | İndeks Akademi Kitabevi Yay.Tic.Ltd.Şti. LinkedIn.

BKM güvenli mi?

Üsttekini bilmiyorum ama BKM çok güvenilir. Hatta kapıda ödeme gibi seçenekler de var. Tabii kapıda ödeme seçtiğiniz takdirde 5 TL fazladan ödüyorsunuz. Onun harici BKM’de normalde bulamadığım çoğu kitabı bulabiliyorum ve fiyatları da diğer sitelere göre çok makul.

You might be interested:  Trabzon Ups Kargo Nerede?

Pelikan Kitabevi iyi mi?

Pelikan Kitabevi müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamı sağlamakla birlikte, kredi kartlarınızı kullanarak güvenli bir ortamda alışveriş yapmanızı da garanti etmektedir. pelikankitabevi.com.tr güvenilir mi? sorusu bu anlamda yanıtını güvenilir olarak bulmaktadır.

Kitapseç kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kitapseç kapıda ödeme seçeneği olan bir sitedir. Birçok sitede kapıda ödeme seçeneği vardır ancak bu özelliği kullanabilmek için ek ücret ödemeniz gerekir. Siteden aldığımız görsel aşağıdaki gibidir; Kitapseç kapıda ödeme tahsilat ücreti 7.9 TL’dir.

Kitapseç nasıl bir firma?

Kitapseç, ilk olarak 2009 yılında faaliyete geçmiş, ana satış alanı kitaplar olan bir e-ticaret sitesidir. Kitap alışverişini online dünyaya taşımayı başaran Kitapseç, uygun fiyatlara pek çok farklı branşta ve türde kitap sunmayı amaçlamaktadır.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Sipariş nasıl iptal edilir?

Ürünleri veya siparişleri iptal etmek için: Siparişlerim sayfasına gidin ve iptal etmek istediğiniz siparişi seçin. Siparişten çıkarmak istediğiniz ürünlerin yanındaki onay kutularını seçin. Siparişin tamamını iptal etmek isterseniz ürünlerin tamamını seçin.

Kitap sipariş nasıl iptal edilir?

Web site ve mobil uygulamamızdaki sipariş alanı içinden siparişinizin üzerine tıklayıp SİPARİŞ DETAY sayfasına ulaşarak ”İptal Talebi” butonuna tıklayıp siparişinizin tamamı için iptal talebi oluşturabilirsiniz.

Kitap indeks ne demek?

Dizin veya indeks; kitap, dergi gibi bilgi kaynaklarının içindeki bilgi parçacıklarına ulaşmak için konu başlık, yer adları, kişi adları gibi erişim uçlarına ulaşmak için kullanılan ayrıntılı alfabetik listedir. Dizin genellikle yayımlanan eserin sonuna konulur.

You might be interested:  Zonguldak Sürat Kargo Nerede?

Yargı Yayınları nasıl?

kpss’ ye hazırlıkta en başarılı, en sade, en anlaşılır materyallari sunandır kanımca. ufak tefek basım hataları ve vatandaşlık kitabındaki güncel bilgilerin ufak tefek eksiklikleri dışında kesinlikle tavsiye edilecek basımlar yapan yayınevi.

Uzman Kariyer Yayınları nasıl?

Yorumlar. çok güzel bir set.soru kalitesi kpss müfredatına uygun.kolaydan zora doğru oluşturulan testler kişinin öğrenme gücünü artırıyor. kpss ye çalışan herkese tavsiye ederim. uzman kariyerin genel kültür yetenek seti özellikle çok iyi.tekrar tekrar çözülmesi gereken sorular var.çalışan herkese başarılar

Leave a Reply

Your email address will not be published.