Inter Global Kargo Kargom Nerede?

Türkiye’nin her yerine kargo gönderilerini İnter Global Kargo ile en hızlı ve en ekonomik şekilde gerçekleştirebilme şansı bulunuyor. Özellikle teknolojik altyapısı ve kaliteli kargo hizmetleri ile Türkiye genelinde pek çok noktaya hızlı ve güvenli kargo gönderim fırsatı sunuyor.

Kargom nerede Inter kargo?

Inter Global (ICG) Kargo Takip Nasıl Yapılır? Bunun için sayfanın solunda yer alan modüle tıkladıktan sonra açılan küçük pencereye Takip ya da Sipariş Numarası bilgisini girmeniz gerekiyor. Ardından Sorgula butonuna tıkladığınızda Tarih, Saat ve Durumu sütunlarının altında kargonuzun detay bilgilerini görebilirsiniz.

Inter Global Kargo sahibi kimdir?

2009’da başlayıp 2010’da da devam eden yoğun bir tanıtım atağını tetikleyen Selahattin Doğan, İnter Global Kargo’nun birçok özelliğiyle oldukça şaşırtıcı bir şirket olduğunu belirtiyor.

Global Kargo lojistik Nedir?

1996 yılında kurulan İNTER GLOBAL KARGO, kurumsal lojistik, kargo vb. hizmetler üretmektedir. İNTER GLOBAL KARGO, teslim aldığı gönderilerin yaklaşık %85’ini kendi şube/acente ağını, personel ve araçlarını kullanarak alıcılarına ulaştırmaktadır. Halihazırda her ay yaklaşık 400.000 adrese ulaşılmaktadır.

Inter kargo ne demek?

İNTER GLOBAL KARGO TİCARET LTD.ŞTİ.

İNTER GLOBAL KARGO, 6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu gereğince ülke genelinde posta gönderilerinin kabulü, toplanması, işlenmesi, sevki, dağıtımı ve teslimini içeren “Posta Hizmet Sağlayıcısı Yetki Belgesi”nin sahibidir.

Kargomun nerede olduğunu öğrenmek istiyorum?

Kargomun nerede olduğunu nasıl takip edebilirim?

  1. Web sitemizin “Gönderi Takibi”) modülü üzerinden.
  2. Çağrı Merkezimizi (444 99 99 ) arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  3. Mobil Servislerimiz ‘den faydalanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
You might be interested:  Trendyol Teslimat Ne Zaman Gelir?

Yurt dışından gelen kargom nerede?

YURTDIŞI KARGO TAKİP

KargomKolay ile 219+ ülkeden herhangi birine gönderdiğiniz kargonuzu takip etmek çok kolay. Bunun için öncelikle “Yurtdışı kargo takip” sayfamıza girmeniz gerekiyor. Sayfanın üst kısmında bulunan takip numaranızı giriniz alanına kargonuzun üzerindeki takip numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

Cbtxglobal güvenilir mi?

CBTX Global pişmanlıktır. Ne ürünü yollarlar ne paranızı verirler. 22 gün oldu ürünü sipariş edeli. Siparişten 15 gün sonra sordum kargonun durumunu, ürün tedarik edilemedi, size para iadesi yapacağız dediler.

Yurt dışı kargo ücreti ne kadar?

0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

Inter Economy Express Nedir?

Economy Express hizmetimiz, özel anlaşma ile hizmet verdiğimiz ülkelerde, 3-5 günlük transit sürelerle kapıdan kapıya teslim hizmetimizdir. Hizmetimiz karşı ülkelerde gümrük çekimi ve teslimatın yapılması için özel anlaşmalar yaptığımız hizmet ortakları ile sağlanmaktadır.

Inter Economy Express Nedir?

Economy Express hizmetimiz, özel anlaşma ile hizmet verdiğimiz ülkelerde, 3-5 günlük transit sürelerle kapıdan kapıya teslim hizmetimizdir. Hizmetimiz karşı ülkelerde gümrük çekimi ve teslimatın yapılması için özel anlaşmalar yaptığımız hizmet ortakları ile sağlanmaktadır.

PTT kargo nerede aliexpress?

Aliexpress uzerinden size verilen kargo takip kodunu gonderitakip.ptt.gov.tr’ye yazarak Turkiye ici kargo takibini yapabilirsiniz.

Aliexpress kargo nerede?

Aliexpress kargo takibi için tahsis edilen takip numarasını, Aliexpress sipariş sayfasında bulmanız gerekir. Kargo takip numarasını, takip sayfasındaki kutucuğa yazıp “takip et” butonuna basın. Daha sonrasında kargonuzun o an nerede olduğu ile ilgili son bilgiler ekranınızda belirecektir.

Hepsi burada Kargom Nerede?

Kargonuzun son durumunu öğrenmenin en kolay yolu, hepsiburada.com adresine girerek “Siparişlerim” kısmını ziyaret etmektir. Eğer siparişinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini biliyorsanız, yukarıdaki kargo takip linklerine tıklayarak, kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.