Istanbul Bilişim Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

İstanbul Bilişim, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre set, derin dondurucu, fırın ve klima ürünlerinin teslimatını Horoz Lojistik ile gerçekleştirmektedir. Diğer tüm ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo aracılığıyla yapılmaktadır.

Istanbul bilişim in sahibi kim?

Elektronik ürün satışı yapan İstanbul Bilişim şirketi, 2002 yılında kuruldu. E-ticaret sektöründe ve 160 çalışanı bulunan şirketin sahibi ise 31 yaşındaki Nurettin Yavuz’dur.

Istanbul bilişim iflas etti mi?

İstanbul Bilişim hakkında iflas kararı verildi.

İstanbul Bilişim’in Temmuz ayında konkordato ilan etmesinden sonra, Ekim ayında mahkeme kararı açıklandı. İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, şirketin konkordato talebini reddetti ve iflasına karar verdi.

Istanbul bilişim mağazaları nerede var?

Adres:Maslak Mah. Ahi Evran Cd. No:6 Kat:5/167-168, Doğuş Oto Yanı Maslak – Sarıyer/İstanbul42 Maslak mağazası haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arası açıktır.

Istanbul Bilişim ne zaman kuruldu?

Elektronik ürün satışı yapan İstanbul Bilişim şirketi, 2002 yılında kuruldu. E-ticaret sektöründe ve 160 çalışanı bulunan şirketin sahibi ise 31 yaşındaki Nurettin Yavuz’dur.

Istanbul Bilişim mağdurları ne olacak?

Mahkeme şirketin iflasına karar verdi. İstanbul Bilişim’in konkordato talebiyle açtığı dava reddedildi. Mahkeme, İstanbul Bilişim (Retro Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret LTD.nin iflasına karar verdi.

Istanbul Bilişim ne zaman kapandı?

Asliye Ticaret Mahkemesi’nce konkordato talebi reddedilen İstanbul Bilişim’in, 15 Ekim 2020 itibarıyla iflasına karar verildi.

Bilişim ne demek vikipedi?

Bilişim, bilişim bilimi ya da bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir yapısal bilim dalıdır.

You might be interested:  Desoto Kamyon Hangi Ülkenin?

Istanbul Bilişim kac para?

İstanbul Bilişim’in alacaklıları, mahkeme tarafından verilen tedbir kararı nedeni ile şirkete yönelik haciz işlemi de başlatamıyorlar. Konkordato davası dosyasına giren 564 sayfalık mağdur listesinde ise 50 bine yakın vatandaş yer alıyor. Mağdurlardan toplanan paranın tutarı ise 150 milyon TL’nin üzerinde.

Istanbul Bilişim son durum ne?

İstanbul Bilişim’in iflasına karar verildi

Asliye Ticaret Mahkemesi’nce reddedildi. Ayrıca mahkeme tarafından şirketin iflasına karar verildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.