Kargo Grubu Ne Oldu?

Kargo’nun üyeleri Koray Candemir ile Serkan Çeliköz, grup ile olan ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı. Türkiye’nin en köklü rock gruplarından biri olan Kargo’nun solisti Koray Candemir ile klavyedeki Serkan Çeliköz, gruptan ayrıldıklarını açıkladı.
Kargo grubu Selim Öztürk (gitar) ve Mehmet Şenol Şişli (bas gitar) tarafından kuruldu. Vokalde Deniz Aytekin, davulda Aykan İlkan, klavyede de Atilla Yüksel ‘in bulunduğu grup ‘Kargo’ adını aldı. Grup 1993 yılında Sil Baştan albümünü yayınladı.

Badem grubu dağıldı mı?

Badem grubu dağıldı, solo olarak kariyerinize devam ediyorsunuz. Bu süreç nasıl gelişti? Badem olarak bir mola vermemiz gerekiyordu hem sanatsal açıdan, hem de sektörel problemlerden dolayı yorulmuştuk. Dostluğumuza zarar gelmesindense müzikal bir aranın bizi ilerleyen zamanlarda daha birleştireceğini düşündük.

Solmaz Candemir kimdir?

Solmaz Candemir, Kargo grubunun eski solisti Koray Candemir’in annesidir. Koray Candemir’in annesi Solmaz Candemir neden öldü? Olay, Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Şakacı Sokak’ta bulunan bir sitede öğlen saatlerinde meydana geldi.

Koray Candemir nereli?

Orçun Koray Candemir 7 Ağustos 1975, İstanbul doğumlu MaSKott grubunun solisti, gitaristi, söz yazarı, besteci, prodüktör. Ayrıca Kargo grubunun eski solisti. Candemir, 7 Ağustos 1975’te İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezunu oldu.

Kargo kim?

posta işleme merkezi’nin kargolar icin calisani. ‘kim’ olarak kisaltilir. yurt dışından bir gönderi bekliyorsanız ve elinize ulaşmamışsa muhtemelen buraya takılmıştır. eğer kargonuz yurtdışından geliyorsa ve gümrüğe takılmışsa gidip alacağınız yer.

Rehber adlı müzik grubu dağıldı mı?

başarılı bir gruptu. bir müzikal boşluğu dolduruyorlardı çok da duygu yüklüydüler ne yazık ki dağıldılar. müziği derin yaşayan ve öyle aktaran çok başarılı grup.

You might be interested:  Aliexpress Gelen Kargo Nereye Gelir?

Solmaz Candemir kaç yaşında?

Koray Candemir’in annesi Solmaz Candemir hayatını kaybetti. 81 yaşındaki Solmaz Candemir’in cam silerken düştüğü belirtildi. Sanatçı Koray Candemir’in annesi Solmaz Candemir (81) yaşadığı 18 katlı binanın 9 katında yaşadığı dairenin camını sildiği esnada düşerek hayatını kaybetti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.