Kargo Şirketleri Ne Zaman Açılıyor Bayram?

Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.
8 Temmuz arefe günü öğleden sonra kapanan kargolar, Kurban Bayramı süresince yani 9-10-11-12 Temmuz’da kapalı olacak. Kargo şirketleri 13-14 Temmuz’da açık olacak. 15 Temmuz resmi tatili nedeniyle kapalı olacak olan kargo şirketleri 16 Temmuz Cumartesi günü yarım gün çalışacak. 2022 YURTİÇİ KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

Kargo şirketleri bayramda kapalı mı?

Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak. BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Kargolar Kurban Bayramı arifesi resmi tatili nedeniyle Cuma günü öğlene kadar açık olacaklar. Yani 8 Temmuz 2022 Cuma günü kargolar öğleden sonra gönderim, alımı ya da dağıtımı yapmayacak.

You might be interested:  Markafoni Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Kargo şirketleri resmi tatillerde çalışıyor mu?

Kargolar resmi tatillerde hizmet vememektedir. Bu nedenle kargo şirketleri, 15 Temmuz 2022 Cuma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapalı olacak ve kargo alım ve dağıtım işlemleri de gerçekleştirilmeyecek. Kargo bırakmak veya almak isteyen vatandaşlar, 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü işlemlerini gerçekleştirebilecek.

13 Temmuz kargolar çalışıyor mu?

13-14 TEMMUZ KARGOLAR ÇALIŞIYOR MU? Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

PTT kargo bayramda açık mı?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir. Hafta içi her gün 08.30 – 18.00 arası çalışıyor.

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

Aras Kargo Bayramda kaç gün tatil?

Kargo şirketleri bayramın arefe gününde normal işleyişine devam ederken, bayram günleri kapalı olacak. Kargo şirketleri bayramlarda arefe günleri çalışıyor; ancak bayram tatilinin yaşandığı 4 gün boyunca kapalı olur.

Kargo bayramda açık mı?

Net bir şekilde ifade edelim ki Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

You might be interested:  Bir Kamyon Km De Ne Kadar Yakar?

Aras Kargo bayramda açık mı?

Resmi tatilde çalışan işçiler ek mesai almaktalar. Bayram tatili süresince birçok kargo firması çalışmayacak. KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? Bayram tatilinde Yurtiçi, MNG, ARAS, Sürat kargo çalışmayacak.

MNG Kargo Bayramın kaçıncı günü açık?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargolar Pazar günleri ve resmi tatillerde ve dini bayramlarda hizmet vermiyor. Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo ve diğer kargo şirketleri bayram sürecinde hizmet vermiyor.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Kargolar 16 Temmuzda çalışıyor mu?

Kargolar, 16 Temmuz Cumartesi günü, normal gündeki işleyişini sürdürecek. Çoğu kargo şirketi cumartesi günü yarım gün olarak mesaisini sürdürüyor.

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Ramazan Bayramında kargo şirketleri çalışıyor mu?

RAMAZAN BAYRAMINDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargolar, Ramazan Bayramı’nın resmi tatil ilan edilmesi nedeniyle 2 – 3 – 4 Mayıs 2022 tarihlerinde tatil olacak dolayısıyla dağıtım yapılmayacak. Ramazan Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak.

Bayramın 3 günü kargolar çalışıyor mu?

Resmi tatil takvimine göre üç gün olan Ramazan Bayramı tatili süresince PTT ve kargo firmaları kapalı olacak.

Kargolar bayram tatiline ne zaman girecek?

Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak genellikle bu gibi resmi tatillerde kargo şirketleri, arefe günü olan 8 Temmuz Cuma günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.