Kıbrıs’A Kargo Nasıl Gönderilir?

Kıbrıs’a kargo göndermek isteyen kişiler, KKTC proforma fatura belgesini doldurup kargo şubesine teslim etmelidir. Ticari firmalar ise, kargo gönderileri için ürüne ait miktar ve KDV tutarı gibi bilgileri içeren bir fatura düzenleyip bu faturayı gönderici şubeye teslim etmelidir.

Kıbrıs’a hangi kargo gider?

Kıbrıs’tan Türkiye’ ye dosya ve evrak gönderileriniz veya Türkiye’den Kıbrıs’a ticari olmayan kitap, yiyecek, giyecek,numune gönderileriniz vekaletmaneye gerek kalmadan Yurtiçi Kargo güvencesiyle taşınır. Türkiye’den Kıbrıs ‘a ticari gönderilerinizde ise gümrük işlemlerin

Kıbrısa kargo gönderilir mi?

Hem de sanki Türkiye’nin herhangi bir yerine gönderi yapıyormuşsunuz gibi, sizi hiç yormadan. K.K.T.C. varışlı gönderilerinizi tercihinize göre, gönderinizin alıcı adresine teslim edilebilir veya Lefkoşa’daki Yurtiçi Kargo Kıbrıs acentesinden gönderinizin alıcı tarafından teslim alınmasını isteyebilirsiniz.

Trendyol Kıbrısa gönderim yapıyor mu?

ÜRÜNLERE ULAŞMAK İÇİN NE YAPMANIZ GEREKİYOR? ‘www.trendyol.com’ internet alış-veriş ağına erişim sağlayarak, ihtiyaç duyulan ürünü sepete eklemek ve kargo kısmından Kıbrıs Kargo seçeneğini işaretlemek gerekiyor Eğer her ürünler ticaret amaçlı alınmayacaksa, parça parça istenilen ürün gümrük ödemeden alınabilecek

You might be interested:  Zonguldak Sürat Kargo Nerede?

Aras kargo KKTC kaç günde gelir?

Gümrüklerde ki işlem süreleri teslimat sürelerini uzatabileceği göz önünde bulundurulmakla birlikte, KKTC teslimatları 3-4 iş günün de, 600 km ve üzeri mesafelerde 4-5 iş günü içerisindedir.

MNG kargo KKTC ye kaç günde gelir?

Türkiye-Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Kıbrıs-Türkiye arası tek parçada 100 kg u geçmeyen tüm dosya, mi, koli ve paket gönderilerinizi 2-3 iş gününde, varış ülkesi gümrük kuralları gereğince gümrük vergisine tabi tutulmaması koşulu ile, alıcısına teslim edilir.

Hepsi burada Kıbrısa gönderim yapıyor mu?

Hepsiburada.com’un KKTC’ye Gönderimlerini Durdurması

20 bin tl üzeri alışveriş yaptığım site olan Hepsiburada, bana (KKTC’ye) gönderimlerini durdurmuş bulunmakta.

Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

Yurt dışına hangi kargo ile çalışıyor?

Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • PTT Yurtdışı kargo ücreti ne kadar?

  PTT YURTDIŞI ÜCRET HESAPLAMA

  0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

  Çiçek Sepeti Kıbrısa gönderiyor mu?

  Ciceksepeti.com olarak Kıbrıs’a çiçek teslimatımız şu an için bulunmamaktadır. İspanya, Meksika ve Kolombiya gibi ülkelere, yani uluslararası çiçek teslimatı yapabilmekteyiz.

  Kıbrıstan kargo ile sigara gönderilir mi?

  İçki ve sigara, Türkiye’ye posta veya hızlı kargo yoluyla gümrük vergilerinden muaf olarak gönderilebilecek ürünler arasından çıkarıldı. Yolcu beraberinde getirilebilecek içki ve sigarayla ilgili vergi muafiyeti de sigaralar için 200 adeti (10 paket) geçemeyecek.

  You might be interested:  Bandırma Yurtiçi Kargo Nerede?

  Aras Kargo 1 kg kaç TL?

  Aras kargo ücretleri 2022 yılı itibari ile 1 kiloluk bir kargo için 11,70, iki kiloluk bir kargo için 12,89 ve 3 kiloluk kargolar için de 14,32 TL olarak belirlenmiştir.

  1 kilo kargo ücreti ne kadar?

  30 Kilogramdan 50 Kilograma kadar olan gönderide her 1 kg için olmak üzere ücreti 1,60 TL’dir. 50 Kilogram ve daha ağır gönderiler için her bir kilo başına a kadar olan gönderinin ücreti 1,30 TL’dir.

  Kıbrıs yurt içi mi yurt dışı mı?

  Peki KKTC size göre yurtiçi mi sayılıyor, yurtdışı mı? – Yurtdışı ki dış hatlar terminalinden uçuyorsunuz. Peki yurtdışına nüfus cüzdanı ile çıkılır mı? – Kesinlikle hayır.

  Kıbrıs’a mal göndermek ihracat mı?

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ürün göndermek istiyorum Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ürünleri nasıl gönderebilirim? sorunuzun yanıtı en kolay mikro ihracat kapsamında kargo yoluyladır.

  Kıbrıstan kargo ile sigara gönderilir mi?

  İçki ve sigara, Türkiye’ye posta veya hızlı kargo yoluyla gümrük vergilerinden muaf olarak gönderilebilecek ürünler arasından çıkarıldı. Yolcu beraberinde getirilebilecek içki ve sigarayla ilgili vergi muafiyeti de sigaralar için 200 adeti (10 paket) geçemeyecek.

  Yurtiçi Kargo ücreti ne kadar?

  Yurtiçi kargo şehir içi kargo fiyatı: 0 – 1 kg aralığındaki kargolar 16,95 TL – 24,66 TL arasında değişmektedir. Yurtiçi kargoda 1 kg gönderi ücreti: 24,66 TL – 43,65 TL arasında değişmektedir. Yurtiçi kargoda 2 kg gönderi ücreti: 26,62 TL – 55,95 TL arasında değişmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.