Kiğılı Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Kigili.com’dan satın almış olduğunuz bir ürünün değişimini mağazalarımızda gerçekleştirebilirsiniz. İade/Değişim işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim? *UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak V6X898 Kiğılı hesap koduyla, *Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak 1296298319 Kiğılı hesap koduyla gönderebilirsiniz.

Kiğılı siparişim nerede?

Ürünlerinizi kargoya teslim ettiğimiz anda sizleri SMS ile bilgilendiriyoruz. Kargo firmasının siparişi sistemine tanıtmasının akabinde, siparişinizi üyeliğiniz altında bulunan “Siparişlerim” sayfamızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Kiğılı internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin mağazalarımızda sadece değişimi yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir.

Kiğılı Marka kimin?

Abdullah Kiğılı, (d. 20 Nisan 1943, Malatya)Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu ve sahibidir. Eski TFF Başkanı ve Fenerbahçe Başkan Vekili. Aynı zamanda İstanbulspor, Güreş Federasyonu, Kayak Federasyonu ve Futbol Federasyonu’nda yöneticilik yapmıştır.

Kiğılı hangi ile bağlı?

Kiğı ilçesi daha önce Diyarbakır’a bağlı bir Sancak iken, 1926 yılında ilçe statüsünde Erzincan1936 yılında Bingöl’e bağlanmıştır. İlçenin yüzölçümü 438 km2 dır. İl merkezinden uzaklığı 150 km.dir.

Kiğılı’da kapıda ödeme var mı?

kigili.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi kredi kartı, banka kartı ve BKM Express ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  Agt Kurye Ankara Nerede?

Kiğılı puan nasıl kullanılır?

2. Kiğılı puanlar alışveriş yapıldıktan ve fatura kesildikten sonra Kiğılı Karta yüklenir. Kiğılı Kartta toplanan Kiğılı puanlar ödeme işlemi esnasında kasa sorumlularından öğrenilebilir. 3. Kiğılı Kart bir ödeme aracı değildir. Kiğılı puanlar para yerine kullanılamaz ve para olarak iade edilemez.

Iadelerde slip zorunlu mu?

Uzatmadan cevaplayalım: HAYIR. İadelerde fiş veya fatura aranması gerektiğine ilişkin daha önce Katma Değer Vergisi düzenlemeleri kapsamında söz konusu olan zorunluluk da kalktı. Ancak burada önemli husus şu: işletmeleri fiş veya fatura olmadan iadeye zorlayan herhangi bir düzenleme de bulunmamaktadır.

Gratis iade kaç gün?

Eğer iade edeceğiniz siparişi Gratis Kartınız ile satın aldıysanız 30 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Elektronik ve büyük hacimli ürünlerin iadesi; sadece hasar raporu veya tedarikçi markanın raporu ile beraber Gratis depomuzdan yapılabilmektedir.

Avva Trendyoldan alınan ürün mağazadan değişir mi?

Önemli 1: Avva.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), sipariş tarihinizden itibaren otuz (30) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz. Online alışverişlerde mağazalarımızdan herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Kiğılı Türk malı mı?

Türkiye’nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.

Kiğılı kaç şubesi var?

Bugün Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza, yurt dışında Avusturya, Fransa, Kıbrıs, Irak, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Rusya ve Kosova’da toplam 40 satış noktamızla hizmet veriyoruz. Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderiyoruz.

You might be interested:  Trendyol Express Kargo Alınmazsa Ne Olur?

Hilal Suerdem kaç yaşında?

Hilal Suerdem, 1964 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nde tamamladığı eğitiminin ardından kariyerine 1993 yılında Kiğılı’da Satış Danışmanı olarak başlamıştır.

Kiğılı nasıl bir marka?

Kiğılı, 1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulmuştur. Üretimlerine ise ilk olarak 1965 yılında başlayan marka, günümüzün en çok sevilen erkek giyim markalarından biridir.

Kiğı hangi şehirde?

Kiğı ilçesi daha önce Diyarbakır’a bağlı bir Sancak iken, 1926 yılında ilçe statüsünde Erzincan1936 yılında Bingöl’e bağlanmıştır. İlçenin yüzölçümü 438 km2 dır. İl merkezinden uzaklığı 150 km.dir.

Bingöl Kiğı Kürt mü?

Yayladere, Kiğı, Yedisu ilçelerinde Kürt Alevileri çoğunluktadır. Adaklı’da Zaza Alevileri, Kurmanç Alevilerinden nüfus olarak daha fazladır. Karlıova’da ise her iki topluluğun nüfusları neredeyse birbirine yakındır. Bu bakımdan Bingöl Alevilerinin çoğunluğu Zaza, bir kısmı ise Kurmançtır.

Kiğılı nasıl bir marka?

Kiğılı, 1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulmuştur. Üretimlerine ise ilk olarak 1965 yılında başlayan marka, günümüzün en çok sevilen erkek giyim markalarından biridir.

Kiğılı hediye çeki nasıl kullanılır?

Hediye kartlar, Kiğılı ürünlerinin tümünde geçerlidir. Kartlarınızı kısmi veya tam ödeme olarak kullanabilirsiniz. Gift Cardlar tüm Kiğılı mağazalarında geçerlidir. Size en yakın Kiğılı mağazasına giderek hediye kartlarını doyasıya kullanın.

Kiğılı hangi avm’lerde var?

Kiğılı AVM Mağazaları

10 Burda Avm Zemin 0266 502 06 21
Cepa Avm Zemin 0312 219 67 00
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 3. Kat 0212 380 13 03
Deepo Avm /Outlet Zemin 0242 340 57 73
Deposite Outlet Mall Zemin 0212 671 72 93

Kiğılı indirim ne zamana kadar?

Yeni Sezonda %30 İndirim

Kampanya, 6 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında kigili.com sitesinde https://www. kigili.com/yeni-sezon/ linkinde bulunan seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında kigili.com’da sepete ekleyeceğiniz ürüne %30 indirim uygulanacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.