Kitapseç Kargo Ücreti Ne Kadar 2022?

Kitapseç Kargo Ücreti Ne Kadar? Kitapseç online mağazasında kargo ücreti seçeceğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Yurtiçi Kargo 9.90 TL, Aras Kargo ve PTT Kargo gönderim üreti 7.90 TL’dir. 200 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.
Standart kargo ücreti 7,99 TL’dir. 100 TL üstü siparişlerde ve belirli günlerde yapılan “ kargo bedava” kampanyalarında kargo ücreti alınmamaktadır.
Kitapseç firmasının online mağazasında kargo ücreti seçeceğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Yurtiçi Kargo ücreti 9.90 TL, Aras Kargo ve PTT Kargo gönderim ücreti 7.90 TL’dir.Bu ücretler değişiklik gösterebilmektedir.Teyit etmenizde fayda vardır.200 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Kitap Kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

Ürünler Sürat Kargo Yurtiçi Kargo Tüm İller
Pedal, tel, temizlik malzemesi, kitap, dergi vb. 5 desiyi aşmayan. 31,05 TL 30,92 TL
Pedal, tel, temizlik malzemesi, kitap, dergi vb. 6 desiyi aşmayan. 47,64 TL 19,92 TL
Pedal, mikrofon, kitap, nota sehpası vb. 10 desiyi aşmayan. 47,64 TL 28,06 TL
You might be interested:  Trendyol Kargo Ne Kadara Ücretsiz?

Kitapseç kapıda ödeme ücreti ne kadar?

Kitapseç kapıda ödeme tahsilat ücreti 7.9 TL’dir. PTT Kargo ve Aras Kargo ile kapıda ödeme seçenekleri alınmaktadır.

Kitap Seç hangi kargo ile çalışıyor?

MNG Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Aras Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Verilen adreslere siparişleri teslim etmektedir.

Kitapseç kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kitap Seç Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda ödeme ücreti olmuyor. Normalde oluyor ama indirim günlerine geldiğinde kapıda ödeme seçeneği kaldırılıyor. Ben hep kapıda ödeme ile aldığım için indirimden faydalanamıyorum. Bu durum kısa sürede değişirse çok memnun olurum.

En ucuz kargo hangisi 2022?

Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

Kitap en ucuz hangi kargo?

PTT kargonun en sevilen özelliklerinden birisi kitap kargo hizmetidir. PTT kitap kargo hizmeti diğer kargolara oranla çok daha ucuzdur.

Kitapseç kargo ne zaman gelir?

Kitapsec Ücretsiz Kargoları Siz Değil Müşteriler Seçsin

Kitapsec firmasından sürekli alışveriş yaparım 1-3 günde teslimat yaparlar.

Kitapseç kime ait?

Ali Candan – Founder – Kitapsec.com | LinkedIn.

Kitapseç güvenilir bir site mi?

Popüler yayınevleri, tanınmış yazarlar ve güvenilir kargo şirketleri ile çalışan Kitapsec.com, aynı zamanda uluslararası düzeyde standartlara sahip SSL sertifikası ile güvenli ödeme yöntemleri sunmaktadır.

Kitapseç e üye olmak ücretsiz mi?

Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

You might be interested:  Kırmızı Kamyon Hangi Gün Başlıyor?

Kitapseç kaça kadar açık?

Genel olarak hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında çalışıldığı için siz de Kitapseç telefon numarasını bu saatlerde arayabilir veya dilerseniz bu saatler dışında da şansınızı deneyebilirsiniz.

Kitapseç para iadesi kaç gün sürer?

ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra 14 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir.

BKM kaç tl üzeri kargo bedava?

85 TL üzeri siparişlerde Kargo Bedava olup 85 TL altı siparişlerde kargo ücreti Kargoİst: 12,90 TL – PTT: 12,90 TL – MNG: 16,90 TL’dir. 85 TL ve üzeri siparişlerde Kargo Bedava kampanyası sadece PTT ve Kargoİst firmalarında geçerlidir.

Kitapolsun hangi kargo?

İstanbul’dan yurtiçi kargo ile sizlere gönderim yapıyoruz.

Kitapseç kaç taksit yapıyor?

Tüm bankalara 6 taksit seçeneği bulunmaktadır.

PTT kargo fiyatı ne kadar?

PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 20 TL’dir. PTT kargoda 3 kg ile 30 kg olan gönderinin her 1 kg ücreti ( 30 kg dahil olmak üzere) 1,80 TL’dir. PTT kargoda 4 kg olan gönderinin ücreti ( 4 kg dahil olmak üzere) 21,80 TL’dir.

BKM kargo ücreti ne kadar?

85 TL üzeri siparişlerde Kargo Bedava olup 85 TL altı siparişlerde kargo ücreti Kargoİst: 12,90 TL – PTT: 12,90 TL – MNG: 16,90 TL’dir. 85 TL ve üzeri siparişlerde Kargo Bedava kampanyası sadece PTT ve Kargoİst firmalarında geçerlidir.

MNG kargo ücreti ne kadar?

MNG şehir içine kargo 0-2 kg arasına 14,22 TL olarak belirlenmiştir. MNG kargoda 1-2 kg arası gönderi ücreti: 26,64 – 31,60 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 3-5 kg arası gönderi ücreti: 34,09 – 42,37 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 6-10 kg arası gönderi ücreti: 53,96 – 66,38 ₺ TL arasında değişmektedir.

You might be interested:  Sürat Kargo Dağıtıma Çıktı Ne Zaman Gelir?

PTT kargo ücreti nasıl hesaplanır?

PTT Kargo Hesaplama ve Fiyatları Nasıldır? 3 kg ile 30 kg arası olan gönderiler her 1 kg başına 1,80 TL olarak hesaplanır. 30 kg ile 50 kg arasındaki gönderiler için her 1 kg başına ücret 1,60 TL olarak hesaplanır. 50 kg ve üzeri paketler her bir kilo başına 1,30 TL ücret katılır ve o şekilde hesaplanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.