Kitapyurdu Kargo Ücreti Ne Kadar 2021?

Sitenin kargo ücreti; 40 TL ‘den sonra 2 TL, 75 TL ‘den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Kitapyurdu sesli kitap kaç lira? Ayda sadece 9,99TL!
Ayrıca bizzat Kitapyurdu’nun şubesine gidip siparişlerinizi alabiliyorsunuz. Şu sıralar kitap satış siteleri arasındaki en iyi kargo fiyatları kitapyurdu’nda. Sitenin kargo ücreti; 40 TL’den sonra 2 TL, 75 TL’den sonra ise ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Kitapyurdu kargo ücreti var mı?

Kitapyurdu’nda ücretsiz kargo kampayasından bağımsız olarak bir çok durumda da kargo ücreti ödemezsiniz. Siparişinizi oluştururken Kargo Metodu adımında seçebileceğiniz Teslim Noktalarımızda her durumda Kargo Bedava olmaktadır.

Kitapyurdu kaç tl üzeri kargo bedava 2022?

Kitapyurdu 2022 yılı kargo ücretlerini 40TL ye kadar 5TL- 75 TL ve üzerini ise ücretsiz gönderim olarak belirlemiş bulunmaktadır. Makul ücretlerle taşıma yapan kargo firmalarıyla çalışan Kitapyurdu kusursuz olarak kitapları okurlarıyla buluşturmaktadır.

BKM kargo ücreti ne kadar?

85 TL üzeri siparişlerde Kargo Bedava olup 85 TL altı siparişlerde kargo ücreti Kargoİst: 12,90 TL – PTT: 12,90 TL – MNG: 16,90 TL’dir. 85 TL ve üzeri siparişlerde Kargo Bedava kampanyası sadece PTT ve Kargoİst firmalarında geçerlidir.

You might be interested:  Antakya Mng Kargo Nerede?

Kitapyurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Kitap kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

Ürünler Sürat Kargo Yurtiçi Kargo Tüm İller
Pedal, tel, temizlik malzemesi, kitap, dergi vb. 5 desiyi aşmayan. 31,05 TL 30,92 TL
Pedal, tel, temizlik malzemesi, kitap, dergi vb. 6 desiyi aşmayan. 47,64 TL 19,92 TL
Pedal, mikrofon, kitap, nota sehpası vb. 10 desiyi aşmayan. 47,64 TL 28,06 TL

Kitapyurdu öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

Öğrencilere özel indirimli Platin Üyelik (1.250 puan) için ‘.edu’ veya ‘.edu.tr’ ile biten e-posta adreslerinin, Kitapyurdu üyelik hesabında tanımlı ve doğrulanmış olması gerekmektedir. Ekstra İndirimli Üyelik kapsamında ürünlerde uygulanan %3 ve %5 indirim Platin Üyelik aboneliğinde de geçerlidir.

Kitap hangi kargo boyutuna girer?

Standart kitapların boyutu bildiğiniz üzere 13,5×19,5 cm dir.

Kitapyurdu mesai saatleri ne zaman?

1 yılda 131 bin 943 teslimat

Kitapyurdu’nun ilk teslim noktasının Ekim 2017’de açıldığını hatırlatalım. Teslim noktalarının ortalama mesai saatleri ise 9:00 ve 22:00 arası olarak belirlenmiş.

Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 20,34 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

Amazon kargo ücreti ne kadar?

Amazon.com.tr’de satılan ürünleri içeren, en az 100 TL tutarındaki siparişler Türkiye’deki tüm uygun teslimat adreslerine ücretsiz standart kargo seçeneği ile gönderilebilir. Minimum tutarın altında kalan siparişlere 11,90 ₺ tutarındaki kargo ücreti uygulanır.

Kitap Sepeti kapıda ödeme var mı?

Kitapsepeti.com Kapıda Ödeme Seçeneği Yok.

You might be interested:  Sinoz Kozmetik Hangi Kargo?

Kitapyurdu sahibi kim?

Kitapyurdu’nu kim kurdu? Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kuruldu.

Kitapyurdu kitap basıyor mu?

Kitaplarınızı Ücretsiz Olarak Nasıl Yayınlayabiliyoruz? KDY, kitap baskılarını POD (Print on Demand) sistemiyle gerçekleştirmektedir. Yani kitabınıza gelen sipariş kadar günlük üretebilmektedir. Bu yüzden sizden baskıya dair hiçbir maddi talepte bulunmaz.

Kitapyurdu ne demek?

online kitap alışverişinde fiyat avantajı açısından tercih edilen sitelerdendir. mobil application ile alışveriş listenizde yer alan kitapların indirimlerini takip etmeniz kitap için ayrılan bütçeyi en akıllı şekilde kullanmanıza imkan sağlayacaktır.

Hangi kitap sitelerinde kapıda ödeme var?

Kapıda ödeme alan birçok kitap satış sitesi vardır. Bunlardan başlıcaları Kitapyurdu, BKM Kitap gelmektedir. Bu sitelerde yer alan bilgilere göre kapıda ödeme mevcuttur.

Amazon kargo ücreti ne kadar?

Amazon.com.tr’de satılan ürünleri içeren, en az 100 TL tutarındaki siparişler Türkiye’deki tüm uygun teslimat adreslerine ücretsiz standart kargo seçeneği ile gönderilebilir. Minimum tutarın altında kalan siparişlere 11,90 ₺ tutarındaki kargo ücreti uygulanır.

Kitap Sepeti kapıda ödeme var mı?

Kitapsepeti.com Kapıda Ödeme Seçeneği Yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.