Koton Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

İade işlemleriniz için ürünleri ve sevk irsaliyesini, 30 gün içerisinde, sevk irsaliyesinin arka kısmında bulunan iade formunu doldurarak MNG Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine gönderebilirsiniz. (Para iadesi işlemleri mağazalarımızda yapılmamaktadır).
Koton hangi kargo ile çalışıyor diye soruyorsanız, anlaşmalı olduğu iki firma var. MNG Kargo Takip, Kargom Nerede? Koton markası dağıtım için MNG ve HepsiJet kargo firmalarıyla ürün dağıtımlarını gerçekleştiriyor. Kargoya ürünler teslim edildikten sonra, ürünlerin teslim süresi 1-5 gün olan olarak belirtiliyor.

Koton ürünüm nerede?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Üye iseniz, “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sekmesinde, ilgili sipariş detayındaki “Kargom Nerede?” linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo nasıl iptal edilir?

Evet. Kargonuzu aynı gün içerisinde teslim ettiğiniz kargo şubesine giderek iptalini gerçekleştirebilir ve kargonuzu geri alabilirsiniz. Eğer kargonuzu teslim ettiğiniz gün değilde sonraki gün iptal ettirmek isterseniz, kargonuz yola çıkmış olacağından iptal işlemi görevlilerin inisiyatifinde olacaktır.

MNG Kargo geri iade nasıl yapılır?

Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde alıcı tarafından şubemize gidilerek teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

You might be interested:  Aras Kargo Kaç Kilo Ne Kadar?

Koton Ürün değişim süresi ne kadar?

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde malı teslim aldığı tarihten itibaren 14 (Ondört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Kargo hangi şubede?

Ptt kargom hangi şubede, kargom hangi Ptt şubesinde? diye soruyorsanız, telefon numarası ile sorgulamak en doğru yol olacaktır. Telefon ile kargo takip öğrenmek için sadece 444 1 788 numaralı hattı aramanız ve müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Hangi kargoda Kargom var?

Kargo firmasını arayarak bilgilerinizi verip kargonuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz ya da size en yakın şubeye giderek kimliğinizi göstermeniz ile beraber sorgulama yaptırabilirsiniz. Tabi ki bunun için hangi kargo firması ile gönderi yapıldığını öğrenmeniz gerekmektedir.

MNG Kargo nereye gider?

Normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü

MNG Kargo ücreti ne kadar?

MNG şehir içine kargo 0-2 kg arasına 14,22 TL olarak belirlenmiştir. MNG kargoda 1-2 kg arası gönderi ücreti: 26,64 – 31,60 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 3-5 kg arası gönderi ücreti: 34,09 – 42,37 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 6-10 kg arası gönderi ücreti: 53,96 – 66,38 ₺ TL arasında değişmektedir.

You might be interested:  Ptt Kargo Gönderme Nasıl?

1 günde kargo gelir mi?

Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

MNG Kargo eve gelir mi?

MNG Kargo web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan “Kurye Çağır” alanından, şubelerimizden ve Çağrı Merkezi üzerinden yapabileceğiniz alım talebiniz ile adresinize yönlendirilecek olan kuryemiz adresinize gelir ve yetki belgesini göstererek kargonuzu teslim alır.

Koton hangi ülkeye ait?

KOTON… Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü. 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olacağız.

Gelen kargoyu teslim almadan iade edilir mi?

Kargo alınmadığı takdirde gönderene iade edilir. İnternetten alışverişlerde tüketicinin siparişten sonra teslim anına kadar vazgeçme hakkı olduğu gibi teslim alsa bile teslimden itibaren 14 gün zarfında koşulsuz, cezasız ve herhangi bir masrafa katlanmadan iade hakkı vardır.

Kargo iade nasıl yapılır?

Kargo firması teslimata geldiğinde ürünü teslim almayarak kapıda iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız.

Koton markası kime ait?

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Koton, 1988 yılında İstanbul’da Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından kuruldu. Asıl meslekleri subay ve öğretmen olan Yılmaz çifti ihraç fazlası ürünleri satmak amacıyla ufak bir dükkân ile ticarete atıldı.

25 32 Kaç Beden koton?

Kadın Denim

Bedenler 25 32
Boyun (cm) 57 89
İç Bacak Boyu (cm) 30“ 76 76
İç Bacak Boyu (cm) 32“ 81 81
İç Bacak Boyu (cm) 34“ 86 86
You might be interested:  Kargo Şirketleri Nasıl Çalışır?

Koton nedir ne anlama gelir?

Koton, Fransızca dilinden Türkçe’mize geçmiştir. TDK’ye göre koton kelimesi anlamı şu şekildedir: – Pamuktan yapılan (kumaş vb.)

Koton Almanyada nerede var?

HAMBURG, KOTON’UN ALMANYA’DAKİ İLK MAĞAZASI

Hamburg’un en işlek alışveriş caddelerinden biri olan Spitalerstrasse üzerinde bulunan Koton Hamburg Mağazası, açılışının ikinci gününde Koton’un toplam 472 mağazası içinde en yüksek ciroyu yakalayarak birinci sıraya yerleşti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.