Modamizbir Kargo Ne Kadar?

Modamızbir Kargo Ücreti Ne Kadar? Kargo ücreti, sipariş edilen ürün miktarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Modamızbir’de kargo ücreti 9.95 TL’dir. Siparişinize ait kargo bedelini sepetinizden ve ödeme sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Modamızbir kargo ücretleri dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.

Modamızbir de sipariş nasıl verilir?

modamizbir.com – Whatsapp Sipariş: 05364780785 – 05538115900 فيسبوك

Modamizbir hangi ilde?

Haritada MODAMIZBİR, Yıldırım, konumuna bakın

Bursa Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.

Modamizbir de iade var mı?

TÜKETİCİ’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malın kendisine veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa tesliminden teslim edildiği tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkının bulunur.

Modamızbir nedir?

Türkiye’nin En Hesaplı Bayan Giyim Sitesi | Modamızbir.Com.

Siparişin kargoya verilmesi ne demek?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır. Kargo takip bilgisi size ayrıca gönderilecektir. Ürün teslimatı seçeneğinde hangi kargo firmasını seçtiyseniz, o kargo firmasına ait web sayfasından, kargonuzun yol durumunu ve son durumunu görebileceksiniz.

Modanisa iade kargo ücreti kime ait?

Kargo ücreti gönderici tarafından karşılanacaktır. Geri ödemelerde sorun yaşamamak için, kargonuzun takip numarasını ve gönderim yaptığınız kargo firmasının ismini not etmeyi unutmayınız. İade Formu’nu, Modanisa.com’a kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak doldurabilirsiniz.

Modanisa ürün değişimi nasıl yapılır?

Herhangi bir nedenle siparişini iade etmek isterseniz ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde orjinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla Kolay iade Merkezi’mizden size özel oluşturduğunuz İade Kodu ile birlikte hiçbir ücret ödemeden Yurtiçi Kargo şubelerinden

You might be interested:  Bir Kamyon Km De Ne Kadar Yakar?

Kargo iadesi nasıl yapılır?

Kargo firması teslimata geldiğinde ürünü teslim almayarak kapıda iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız.

Moda Selvim nasıl sipariş verilir?

ModaSelvim’den Nasıl Sipariş Verebilirim? www.modaselvim.com resmi internet sayfamızdan veya mobil uygulamamızı indirerek siparişinizi kendiniz oluşturabilirsiniz veya Müşteri Hizmetleri’ni arayarak siparişinizi temsilcimizle tamamlayabilirsiniz.

Instagram dan alışveriş nasıl yapılır?

Instagram’da mağazanızın olduğu hesaba giriş yapın ve üç nokta ya da çark işaretlerinden bir tanesine dokunun. İşletme Ayarları’na gidin ve Alışveriş bölümüne dokunun. Instagram alışveriş özelliği üzerinden daha önce hazırladığınız ve kullanmak istediğiniz kataloğu seçin. Bitti kısmına dokunun.

ModaSelvim kargo nerede?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza e-mail ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Üyelik girişi yapamıyorsanız, 0 (212) 550 52 52 nolu telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, kargo durumunuzu sorgulatabilirsiniz.

ModaSelvim verilen sipariş nasıl iptal edilir?

Sipariş ve Destek +90 0212 550 52 52 (Hafta içi 09:00-19:00 ve Cumartesi 09:00-19:00) Facebook & Instagram üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Siparişimi iptal edebilir miyim? Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizi arayarak sipariş numaranız ve iletişim bilgileriniz ile siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.