Modamızbir Kargo Ücreti Ne Kadar?

Modamızbir Kargo Ücreti Ne Kadar? Kargo ücreti, sipariş edilen ürün miktarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Modamızbir’de kargo ücreti 9.95 TL’dir. Siparişinize ait kargo bedelini sepetinizden ve ödeme sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Modamızbir kargo ücretleri dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.

Modamızbir de sipariş nasıl verilir?

modamizbir.com – Whatsapp Sipariş: 05364780785 – 05538115900 فيسبوك

Modamizbir hangi ilde?

Haritada MODAMIZBİR, Yıldırım, konumuna bakın

Bursa Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.

Modamızbir de iade var mı?

TÜKETİCİ’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malın kendisine veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa tesliminden teslim edildiği tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkının bulunur.

Modamizbir hangi kargo ile çalışıyor?

Modamizbir.com Ürün İade Ücreti Alındı

Modamızbir adresine iade ücreti alındı. Dün Aras Kargo’ya giderek modamızbir adresine ürün iadesi yaptım fakat benden kargo ücreti alındı. Daha önce de ürün iadesi yaptım o zaman kargo ücreti alınmadı.

Siparişin kargoya verilmesi ne demek?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır. Kargo takip bilgisi size ayrıca gönderilecektir. Ürün teslimatı seçeneğinde hangi kargo firmasını seçtiyseniz, o kargo firmasına ait web sayfasından, kargonuzun yol durumunu ve son durumunu görebileceksiniz.

You might be interested:  Cizre Mng Kargo Nerede?

Modamızbir nedir?

Türkiye’nin En Hesaplı Bayan Giyim Sitesi | Modamızbir.Com.

Değişim kargo ücretini kim öder?

Bu kapsamda tüketiciye, ürün bedelinin tamamı ve ürün iadesinin kargo ücreti satıcı tarafından eksiksiz olarak geri ödenmelidir. Ürün iadelerindeki kargo ücreti, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanunun uygulama yönetmeliği gereğince satıcı veya sağlayıcı firmaya aittir.

Kıyafet değişim süresi kaç gündür?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Tadilat yapılan elbise iade edilir mi?

4077 sayılı yasa ile değişik 4822 sayılı TKHK’na göre tüketici olayımızda 30 gün içinde malda,olayda abiye elbise, ayıp bulunması halinde satın aldığı firmaya iade ederek ödediği bedeli geri alabilir, yenisiyle değiştirebilir,tamir talep edebilir.

Haydi giy hangi kargo ile çalışıyor?

– İade Ürünleri İade formu ile birlikte PTT KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir.

Aras Kargo ne zaman gelir?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Moda Selvim nasıl sipariş verilir?

ModaSelvim’den Nasıl Sipariş Verebilirim? www.modaselvim.com resmi internet sayfamızdan veya mobil uygulamamızı indirerek siparişinizi kendiniz oluşturabilirsiniz veya Müşteri Hizmetleri’ni arayarak siparişinizi temsilcimizle tamamlayabilirsiniz.

Instagram dan alışveriş nasıl yapılır?

Instagram’da mağazanızın olduğu hesaba giriş yapın ve üç nokta ya da çark işaretlerinden bir tanesine dokunun. İşletme Ayarları’na gidin ve Alışveriş bölümüne dokunun. Instagram alışveriş özelliği üzerinden daha önce hazırladığınız ve kullanmak istediğiniz kataloğu seçin. Bitti kısmına dokunun.

You might be interested:  Aras Kargo Kargom Nerede Sorgulama?

ModaSelvim kargo nerede?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza e-mail ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Üyelik girişi yapamıyorsanız, 0 (212) 550 52 52 nolu telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, kargo durumunuzu sorgulatabilirsiniz.

ModaSelvim verilen sipariş nasıl iptal edilir?

Sipariş ve Destek +90 0212 550 52 52 (Hafta içi 09:00-19:00 ve Cumartesi 09:00-19:00) Facebook & Instagram üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Siparişimi iptal edebilir miyim? Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizi arayarak sipariş numaranız ve iletişim bilgileriniz ile siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.