N11 Com Hangi Kargo?

n11.com Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Yani satın aldığınız ürünler yukarıda yer alan kargo şirketlerinden birisi ile adresinize teslim edilecektir.
N11 com sitesinde yapmış olduğunuz alışverişler örnek olarak aras kargo ilede gelebilir, sürat kargo ile de gelebilir anlaşma olursa yurtiçi kargo ile gelebilir.

n11 hangi kargo ile çalışıyor 2022?

n11’in Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargo, UPS ve PTT Kargo firmalarıyla anlaşmaları bulunmaktadır.

n11 ürünüm kargoya verildi mi?

Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.

n11 şartlı kargo ne demek?

Sizin ödeyeceğiniz kargo ücretleri için Mağaza Öder, Depo adresinde tanımladığınız sipariş tutarının veya ürün miktarının üzerindeki kargoları siz, bu tutarın veya miktarın altındaki gönderimleri alıcı ödeyecekse Şartlı Ödeme seçeneğini işaretleyin.

You might be interested:  S 400 Teslimat Ne Zaman?

n11 kargoya verilen ürün ne zaman gelir?

Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Ancak posta yoluyla yapılan gönderimlerde bu süre 7 ila 10 gün sürebilir. Mağazanın ürünü kargoya verdikten sonra sisteme girdiği gönderi bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numarasına gönderilir.

n11 Aras Kargo ücreti ne kadar?

Kargo Fiyatı Hesaplama

KG/DS
16-20 66,45 TL 69,15 TL
21-25 88,65 TL 92,25 TL
26-30 103,45 TL 107,64 TL
+30 2,96 TL 3,08 TL

n11 kargo ücretini kim öder?

Örnek siparişte, A ürünü 5 kg, B ürünü 4 kg’dır. Ayrı ayrı gönderimlerde her iki ürün toplam 10 TL + KDV, eğer birlikte gönderilirse 5,5 TL + KDV olacaktır. 3. Bu hizmet “Alıcı öder” ve “Şartlı Ödeme” durumundaki kargoları kapsamaktadır. Ücretsiz kargo tutarı, mağaza tarafından ödenmeye devam edecektir.

n11 güvenilir bir site mi?

n11, kullandığı yazılımlar ve 100’den fazla fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti ediyor. Bu filtreler ile, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına alıyor.

n11 sipariş ne durumda?

Sipariş durumlarını nereden görebilirim? Mağaza Yönetim Paneline üye girişi yaptıktan sonra Sipariş Yönetimi başlığı altındaki Sipariş Listesi sekmesini tıklayın. Açılan sayfada, siparişlerinizin durumlarını görebilirsiniz. Sipariş Durumu alanında istediğiniz kriteri seçip arama yapabilir ve Excel’e aktarabilirsiniz.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

n11 ücretsiz kargo nasıl yapılır?

75 TL ve üzeri siparişlerde müşterileriniz ücretsiz kargodan yararlanacaktır. Örnek 1: Müşterimiz mağazanızdan 1 tane 20TL’lik ve 1 tane 25 TL lik ürün, toplamda 45 TL ‘lik alışveriş yaptığını varsayarsak, sepet tamamlanmadığı için mağazanızdan 14,75 TL + KDV kargo ücret kesintisi yapılır.

You might be interested:  Lc Waikiki Hangi Kargo?

n11 Kargolandı ne demek?

Kargo şablonunda bulunan 15 haneli kampanya kodunun, kargo şubesi tarafından kullanılması durumunda sipariş doğru takip numarası ile otomatik olarak güncellenecek ve sipariş ‘Onaylandı’ statüsünden ‘Kargolandı’ statüsüne geçecektir.

n11 kargo kapıda ödeme var mı?

Ödeme seçenekleri nelerdir? n11’den yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, Masterpass, GarantiPay, Garanti Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile gerçekleştirebilirsiniz.

n11 kargoyu almazsam ne olur?

Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.

n11 teslimat noktası var mı?

‘ ifadelerini kullandı. Verilen bilgiye göre, n11.com’dan alışveriş yapan müşteriler, sepet aşamasında ‘Teslimat Noktası–Ücretsiz Kargo’ seçeneğini seçebiliyor. Buradan ‘Teslimat Noktası Seç’ butonuna basarak giriş yapan müşteriler, seçili olan konumlarına göre alabilecekleri teslimat noktalarını görebiliyor.

Kargo takip numarası hangi kargo ile çalışıyor?

Firma hangi kargo ile çalışıyorsa kargo takip numarasını orada sizinle paylaşacaktır. Herhangi bir kargo firmasının internet üzerinden kargo takip numarası öğrenme hizmeti bulunmamaktadır. Kargo takip numaranızı bilmiyorsanız kargo şubesine gitmek veya kargo firmasını aramak en doğru yöntemdir.

N11 ücretsiz kargo nasıl yapılır?

Mağaza Bazlı 75 TL ve üzeri alışveriş yaptığında ücretsiz kargodan yararlanacak, 75 TL’nin altında kalan alışverişi içinse Tek Kargo Ücreti ödemesi yapacaktır.

Gitti Gidiyor kargo ücreti ne kadar?

GittiGidiyor Kargo Ücretleri Nedir? GittiGidiyor kargo fiyatları anlaşmalı olduğu kargo firması ve paketin ağırlığa göre 12,08 TL ve 75,88 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 16,95 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

You might be interested:  Kargoist Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir?

Hepsi burada kargo ücreti ne kadar?

Hepsiburada kargo ücreti ne kadar detayları ile derledik. Hepsiburada kargo ücreti ne kadar, yapılan ücretlendirme 30 TL altındaki siparişlere belirli kargo şirketleri 5 TL olarak belirlemiştir. Fiyat 30 TL üzeri ise özelliğe ve ürünlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.