Papara Hangi Kargo Ile Gönderilir?

Mail adresine bilgi mesajı gelir oradan görebilirsin. genelde AGT Kurye firmasıyla çalışılmaktadır. kurye takip numarası mail adresine gelir takip sisteminden kuryenin telefon numarasını arayarak kuryeden bilgi alabilirsin.

Papara kart kime teslim edilir?

Papara Black Card ortalama 2 hafta içerisinde adresine kurye ile teslim edilir. Karta başvuru yaptıktan sonra Papara Card sekmesinden kart detay sayfasına girerek kartının kurye aşamasında takibini yapabilirsin.

Papara Kart evde yokken gelirse ne olur?

Evde yok iken gelirse gidip herhangi bi yerden alamazsın evde olmaman durumunda papara müşteri hizmetlerini arayarak kartın tekrardan sana yönlendirilmesi için talimat verebilirsin. Eğer hangi günler evde olup hangi günler evde olmayacağın belli ise kurye takip ekranından randevu tarihi seçebilirsin.

Papara kart kargo ücreti var mı?

kart ücretsiz, kargo da bedava.

Papara güvenli mi?

Papara Kart Güvenilir Midir? Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır.

You might be interested:  Aras Kargo Zümrütevler Şubesi Nerede?

Papara siyah kart ne kadar?

Papara Black Card ücretsizdir. Papara Metal Card’ını 1000 TL, Batman Card’ını 75 TL, TS Papara Card’ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin. Papara Card’lardan satın alma ücreti dışında herhangi bir aylık kart ücreti alınmaz.

AGT kurye köye gelir mi?

HAKKIMIZDA. 1993’den beri bankacılık ve finans sektörüne, son 9 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunuyoruz. Tüm Türkiye’de 700 acente ve 2400 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerinde teslimat ve geri lojistik yapabiliyoruz.

Papara Black kartı başkası teslim alabilir mi?

Hayır, sikayetvar.com veya Papara’nın kendi sitesinin SSS’lerinden birisinde bu yazıyor olmalıydı zaten. Kart ücretsiz.

Papara Black Card başvuru nasıl yapılır?

Papara Black Card, ismine özel hazırlanan bir ön ödemeli karttır. Sahip olduğun Papara hesabını kullanarak Papara uygulaması ya da papara.com üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin.

Papara kartı nasıl iptal edilir?

Kartını iptal etmek istiyorsan; Papara hesabına giriş yap. Papara Card sayfasından ”Kartı İptal Et” seçeneğine tıklayıp onay verdikten sonra kartın iptal edilir.

Papara tamamen ücretsiz mi?

Akbank ATM’lerinden Papara Card ile para yatırmak tamamen ücretsizdir. Akbank dışındaki bankalardan yapılan para yatırma işlemlerinde %1+1 TL işlem ücreti uygulanır ve Papara hesabından tahsil edilir. Tüm vergiler dahildir.

Papara kart hangi bankaya ait?

Banka değiliz, Papara’yız; sizin için buradayız.

MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa bankaya bağımlı olmayan MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk.

Papara kart yaş sınırı kaç?

Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür. Ücretler Nelerdir? Kartınız ile yapacağınız tüm alışverişler ücretsizdir.

You might be interested:  Trendyol Kargo Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Papara yapmak suç mu?

Değerli kullanıcımız, Papara 5549 sayılı “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun” kapsamında yükümlülükleri bulunan bir elektronik para kuruluşu olup, hiçbir yasadışı bahis kurumuna hizmet vermemektedir.

Papara kart sahibi kim?

Kurucu Ahmet Faruk Karslı, yönetim kurulundaki görevini Nisan 2022 itibarıyla Emre Kenci’ye devretmiştir.

Papara aylık ücret alıyor mu?

Fatura ve diğer ödemeler Fatura ödemeleri ve ödemeler sayfasındaki diğer bütün işlemler. Papara CardKart satın alma, program üyelik ücreti, aylık/yıllık aidat yok.

Papara Black kartı başkası teslim alabilir mi?

Kart senden başkasına teslim edilmez ama kuryeyi ararsan belki sana yardımcı olabilir. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Kargo takip numaran e-mail adresine iletilir.

Papara kart kaç günde gelir 2022?

Bulunduğun şehre hazırlayıp göndermeleri ortalama 15 gün deniyor.

Papara kartı nasıl sipariş edilir?

Centipat

  1. Papara uygulamasını indirin.
  2. Hesabınızı onaylatın. ( Nasıl yapacağınız uygulamada videolu şekilde var)
  3. Sipariş etmek istediğiniz kartı seçin.
  4. Adres bilgilerinizi girin.
  5. Süreci takip edin.

Papara kartı nereden alınır?

Papara Kart nereden alınır? Papara Kart, tüm Papara satış noktalarından ve teknosa.com üzerinden satın alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.