Reebok Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Ürünleri nasıl teslim alacağım? Reebok Online Shop üzerinden verilen ödemesi yapılmış siparişler 24 saat içerisinde Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Reebok Kargom Nerede?

Sipariş Takip

Sipariş verirken kullandığın e-posta adresini ve sipariş numaranı girerek siparişinin son durumunu kontrol edebilirsin. Sipariş numaranı sana gönderdiğimiz e-posta içerisinde bulabilirsin. E-postana ulaşamıyorsan 0850 502 61 42 numaralı telefonu arayabilirsin.

Reebok iade hangi kargo?

DESTEK KONULARI

Seçenek 1: İade sürecini başlatmak için, siparişlerin https://www.reebok.com.tr/Uye/Siparislerim üzerinden iade etmek istediğin ürünü ve iade sebebini seçip, oluşacak iade kodu ile birlikte en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim ederek ücretsiz gönderebilirsin.

Reebok orjinal olduğunu nasıl anlarız?

– Ayakkabı üzerinde bulunan etikete bakılması gerekir. – Ayakkabı derisi üzerinde lekelenme testi yapılmalıdır. – Ayakkabının dışında bulunan dikişlerin kontrol edilmesi gerekir. – Deri üzerinde bulunan gözeneklerin muntazam olmaması gerekir.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Reebok Unlocked nedir?

Spor giyimin öncü markalarından Reebok, yalnızca Reebok online mağazasında geçerli avantajlarla dolu yeni üyelik programını tanıttı. “Reebok Unlocked” programına üye olanlar, ilk alışverişlerine özel %20 indirim fırsatıyla Reebok ürünlerine sahip olabilecek.

You might be interested:  Bostancı Yurtiçi Kargo Nerede?

Flo iade parası ne zaman yatar?

Ortalama 14 iş günü içerisinde, para iadesi gerçekleşecektir.

Kullanılmış ayakkabı iade edilir mi?

4822 sayılı tüketici kanununa göre aldığın ürünü geri verebilirsin!

Reebok hangi ülkede üretiliyor?

Marka, Bolton’da kurulmuş olsa da günümüzde şirket merkezi, Kuzey Amerika kıtası ülkelerinden Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts eyaletinde bulunan Canton şehrinde yer alır.

SKU numarası nerede yazar?

Ayakkabının model numarası genelde ayakkabı numarasının altında, barkodun üstünde yer alır. Bu, altı basamaklı bir rakamı takip eden üç basamaklı bir rakam biçimindedir (Örneğin: AQ3366–601). Ayakkabıda etiket bulamadıysan kutunun üstüne bak.

Yurtdışı ithal ürün ne demek?

Türk Dil Kurumu ithal malı için, ‘Yabancı ülke malı’ ifadesini karşımıza çıkarıyor. Dışarıdan getirilmiş olan ve başka bir ülkede üretimi gerçekleştirilmiş mal olarak anlatmak mümkün. ”Bu ithal mallar gümrükten mutlaka geçmek zorunda.”

Aras Kargo kaç günde gider?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

Aras Kargo kime ait?

Aras Kargo’nun yüzde 26’şar hissesi Evrim Aras ve kardeşi Barış Baran Aras’a, yüzde 22’si ise anne Meral Aras’a ait.

Aras Kargo Kurye ücreti ne kadar?

Aras kargo kurye çağırma ücretini internet sitesinden ya da kargoları arayarak öğrenmek mümkündür. Fiyatların belirlenmesinde kargoların büyüklüğü ve ağırlığının yanı sıra gideceği mesafe de oldukça önemlidir. Aras kargo gönderim ücretlerinde 1 kiloluk bir kargo için 11,70 TL ödemek gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.