Sefamerve Hangi Kargo Ile Gönderiyor?

Sefamerve.com online mağazası siparişlerin gönderimini PTT kargoyla yapmaktadır. Kargo ulaşım süresi sizin bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Merkez ilçelerde ortalama 3 gün içerisinde ulaşmakta köy, kasaba yada belde de bulunuyorsanız 1 hafta içerisinde PTT kargo ile ulaşmaktadır.

Sefamerve PTT kargo ile çalışıyor mu?

Sefamerve Kontrolsüz Gönderilen Ürünler

sefamerve.com maalesef PTT dışında hiçbir firma ile çalışmıyor.

Sefamerve kargo ne kadar sürede gelir?

Turkiyede Sadece ilk olarak sefamerve.com da. Haftasonu ve Tatil gunleri Haric. 24 Saat icerisinde kargo. 800 km mesafeye kadar uzakliklar. Kargoya verildikten sonra 1 gun icerisinde teslim. Hergun saat 15:00’a kadar verilen siparisleriniz istanbul ici 24 saat icerisinde teslim.

Modaselvim hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri; Aras Kargo, MNG Kargo ve Kargoİst aracılığıyla tarafınıza gönderilmektedir. Köy, kasaba gibi ulaşıma uzak bölgelere ise PTT kargo ile hizmet vermekteyiz.

Sefamerve kargo ücreti ne kadar 2022?

Sefamerve’de 199 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo tamamen bedava! Eğer alışverişleriniz 199 TL altında olur ise sadece 3,90 TL kargo bedeli ödeyeceksiniz!

You might be interested:  Kargo Firması Nereye Şikayet Edilir?

Kip hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişleriniz ortalama 4 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo şirketi ile gönderilmektedir.

PTT kargo eve gelip alıyor mu?

Gönderinin teslim ya da teslim edilememe bilgilerinin, göndericinin talebi halinde sabit veya cep (GSM) telefonuna iletilmesine ‘Telefonla Bilgilendirme Özel Hizmeti’ denir. Postaya verilmek istenen posta gönderilerin, PTT tarafından gönderici adresinden alınması hizmetine ‘Adresten Alım Özel Hizmeti’ denir.

Sefa Merve güvenilir bir site mi?

Site üzerinden kredi kartı ile ya da kapıda nakit ödeme yöntemleri ile alışveriş yapmak mümkün. Site aynı zamanda 128 bit şifreleme ile iletilen ve bilgi güvenliği sağlayan SSL Sertifikası da kullanıyor; bu da kredi kartı ile online yoldan gerçekleştirdiğiniz Sefamerve siparişlerinizin güvenle yapılmasını sağlıyor.

Sefamerve iade kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL

Sefamerve de değişim var mı?

Satın aldığınız ürünle ilgili iade ve değişim işlemi yapmak isterseniz, henüz kargolanmayan ürününüzü Sefamerve Sipariş Takip bölümünden iptal edebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargolandıysa, ürün elinize ulaştıktan sonra 14 gün içinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Kargo kargo alınmazsa ne olur?

Bu kişinin kimlik bilgileri kontrol edildikten sonra imza karşılığında kargo teslim edilir. 3 gün içinde alıcı ya da alıcının teslim edilmesini istediği yetkili kişi tarafından teslim alınmayan kargolar size geri iade edilmektedir.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Kargo Bilgisi Ne Demek?

Moda Nisa hangi kargo ile çalışıyor?

Size vereceğimiz iade kodu ile ürünleri Yurtiçi Kargo ile bize ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz, Yurtiçi Kargoyu 444 99 99 numaralı telefondan adresinize çağırabilirsiniz. İade ya da değişim esnasında ‘Kargo Bedava’ ürünü bize geri gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Sefamerve kapıda nakit ödeme var mı?

Sefamerve.com’dan Ön ödeme yapmadan Kapıda ödeme sistemi ile ürün alabilirsiniz. Ödeme ürün kapınıza teslim edildiğinde nakit olarak alınır. Kredi kartı ile alışverişlerişlerinizi site üzerinden yapabilirsiniz. 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. 100 TL altı alışverişlerde kargo ücreti 4.90 TL dir.

Sefa Merve iade süresi kaç gün?

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde (Abiye ürünlerde değişim süresi 24 saattir.)

Modaselvim iade değişim nasıl yapılır?

Ürün ile beraber gelen faturanın arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kargo firması Aras Kargo (1727844311038),MNG Kargo(268551072) ve PTT Kargo (604284714) ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişimde (kampanyalı ürünler hariç) tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.

PTT kargo cumartesi açık mi?

Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT’ler cumartesi günü kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü 13.30 kadar hizmet vermektedir. Tüm PTT şubeleri pazar günleri kapalıdır.

Sefamerve’de kapıda ödeme seçeneği var mı?

Sefamerve.com’dan Ön ödeme yapmadan Kapıda ödeme sistemi ile ürün alabilirsiniz. Ödeme ürün kapınıza teslim edildiğinde nakit olarak alınır. Kredi kartı ile alışverişlerişlerinizi site üzerinden yapabilirsiniz. 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Sefamerve iade kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

You might be interested:  Tozlu Giyim Iade Hangi Kargo?
Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL

Sefamerve de değişim var mı?

Sefamerve’den aldığınız bir ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün firmaya ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır ve ücret iadeniz 5 ile 7 iş günü içerisinde tarafınıza yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.