Shopierde Kargo Ücreti Ne Kadar?

En son olarak kargo ücretiniz ne kadar ise karşınızdaki ekrana gelecektir. İşte bu kadar basit. Shopier Yurtdışı Kargo Ücreti Shopier Yurtdışı Kargo Ücreti Shopier yurtdışı kargo ücreti, Shopier e- ticaret sitesinin yurt dışına ticareti vardır. Fakat kargo ücreti belli bir fiyat yoktur.

Shopier de kargo ücretini kim öder?

Alıcı öder seçeneği, kargo ücretinin alıcı tarafından kargo teslimi esnasında kargo firması yetkilisine ödeneceği anlamına gelir. Satıcı öder seçeneğinde ise, alıcı teslimat anında ek bir ödeme yapmaz, kargo ücreti satıcı tarafından karşılanır.

Shopier kaç tl üzeri kargo bedava?

(Ör: 100 TL üzeri siparişler için kargo ücretsiz.)

Shopier hangi kargo ile anlaşmalı?

Shopier’in anlaşmalı kargo hizmetini kullanarak MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo firmaları ile çok avantajlı fiyatlardan kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Shopier kargo ile anlaşmalı mı?

Shopier dükkanınızdan aldığınız bir siparişte anlaşmalı kargoyu kullanabilmeniz için; Siparişin toplam tutarının en az 35 TL olması, Siparişte bulunan tüm ürünlerin kargo tipinin satıcı öder şeklinde listelenmiş olması, Alıcının adresinin Türkiye sınırları içerisinde yer alması

You might be interested:  Modamızbir Kargo Ücreti Ne Kadar 2021?

Shopier kaç kesiyo?

Yapılan satış bedeli üzerinden yüzde 2,99’dan başlayan oranlarla işlem bedeli ve 49 kuruşluk sabit bedel kesintisi yapan Shopier, satış yapılmadığı takdirde kullanıcılarından herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Shopier kesintisi ne kadar?

Shopier Komisyon Oranları

Yut içine sattığınız ürünler için %2,99 + 0.49 TL’den, yurt dışına yaptığınız satışlar için ise %3,99 + 0.49 TL’den başlayan ücretlerle kesinti yapılır.

Shopier fatura kesmek gerekiyor mu?

Shopier sizin adınıza fatura kesemez, sizin adınıza satış yapamaz. Sadece ödemelerinize aracılık eder ve aracılık ederken sizden aldıkları komisyonun faturasını hizmet bedeli adı altında yine size keserler. Yapacağınız her işlemde fatura kesmek zorundasınız.

Shopier kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödemelerde yaşanılan çeşitli ödeme riskleri ve sorunları Shopier ile ortadan kalkar. Risksiz gönderi sayesinde kargo firmalarının tahsilat ücretlerine ve sürelerine bağlı kalmazsınız.

Kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL

Shopier kargo ne kadar sürede gelir?

Siparişlerinizi kargoya en geç 1 ila 3 iş günü içinde teslim ediyorsanız bu bilgiyi müşterilerinize ürün sayfalarınızda bildirebilirsiniz. Bunun için öncelikle Shopier hesabınıza bilgisayarınızın veya mobil cihazınızın tarayıcısı ile giriş yapıp ‘Dükkan Yönetimi > Kargo Ayarları’ bölümüne ilerleyiniz.

Shopier alışveriş güvenli mi?

Shopier; Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya platformlarında takipçilerinizle paylaştığınız ürünlerin satışını yasal ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Üstelik kendi internet siteniz hangi altyapıda kurulmuş olursa olsun Shopier ile satış yapabilirsiniz.

You might be interested:  Morpa Kampüs Kargo Ne Zaman Gelir?

Yurtiçi Kargo ücreti ne kadar?

2022 senesi yurtiçi kargo ücreti şehir içi olmak üzere ve 0-1 kg ağırlığında olmak üzere 9.90 TL belirlenmiştir. 1-2 kg aralığındaki kargolar ise 14.41 TL olarak ücretlendirilmektedir. Yine 2 ile 3 kg ağırlığı arasındaki kargolar da 15.55 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Shopier ücret alıyor mu?

Shopier’de üyelik oluşturmak ücretsizdir. Kullanımınıza dayalı süreli (aylık, yıllık, vb.) bir ücretlendirme de bulunmaz. Shopier’de sadece bir sipariş aldığınızda hizmet bedeli kesintisi oluşur.

Shopier KDV kesiyor mu?

shopier bddk lisanslı ödeme kuruluşu olan paytr’ın alt yapısını kullanmaktadır. bu sebepten komisyon oranları bir tık yüksektir. ortalama komisyon oranı %4,99 + 0,49 kuruş işlem ücreti artı komisyon ve işlem ücretinin %18 kdv’si.

Shopier nasıl sipariş verilir?

İndirim isteklerinizi de SHOPALM mağazamızdaki iletişim araçlarıyla bize bildirebilirsiniz. 2- Shopier mağazamızı kullanarak ürün siparişi verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Shopier mağazamız, taksit imkanı da sunmaktadır. Shopier üzerinden satın aldığınız ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Shopier fatura nasıl kesilir?

Shopier sizin adınıza fatura kesemez, sizin adınıza satış yapamaz. Sadece ödemelerinize aracılık eder ve aracılık ederken sizden aldıkları komisyonun faturasını hizmet bedeli adı altında yine size keserler. Yapacağınız her işlemde fatura kesmek zorundasınız. Fatura kesmek için ise bir şirkete ihtiyacınız var.

Shopier bedava mı?

Üyelik veya aylık kullanım ücreti ödemeyin. Shopier üyeliğinizi ücretsiz oluşturun, size özel dükkanınızı aylık bir ücret ödemeden hemen kullanmaya başlayın.

Anlaşmalı kargo nasıl gönderilir?

Gönderiler için hangi kargo şirketiyle anlaşmaya varacağınıza dair bir karar aldıktan sonra bu şirketin en yakın şubesine gidilmesi gerekmektedir. Şubede yapılacak görüşme sırasında gönderilmesi planlanan kargoların büyüklüğü, adeti vb. bilgilerin verilmesi beklenir.

You might be interested:  Hepsiburada Kargo Ne Zaman Gelir 2021?

Kargo anlaşması nasıl yapılır?

Gönderiler için anlaşma yapılacak olan şirket belirlendikten sonra işletmeye yakın olan kargo şubesine gidilerek anlaşma için görüşülmektedir. Gönderiler için bir ihtimal dahilinde belirlenen adet ve paket büyüklüklerinin bilgisi verilmektedir. Adet ve paket boyutlarına göre bir bütçe belirlenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.