Sürat Kargo Ne Zaman Açılıyor Bayram?

Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.
Aras Kargo, Yurt İçi Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo gibi firmalar Kurban Bayramı’nda kapalı olacak. Yani 20-21-22-23 Temmuz 2021 tarihlerinde PTT şubeleri ve kargolar hizmet vermeyecek. Bütün kargo firmaları 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü sabah saat 09.00’dan itibaren açılacak ve hizmet vermeye başlayacak.

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

You might be interested:  Mng Kargo Mersin Pozcu Şubesi Nerede?

Kargo firmaları bayramda açık mı?

Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak. BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Kargolar Kurban Bayramı arifesi resmi tatili nedeniyle Cuma günü öğlene kadar açık olacaklar. Yani 8 Temmuz 2022 Cuma günü kargolar öğleden sonra gönderim, alımı ya da dağıtımı yapmayacak.

Resmi tatillerde kargo açık mı?

Resmi tatillerde kargolar çalışmıyor.

Sürat Kargo ne zaman açılacak?

Sürat Kargo sabah açılış saati sekiz buçuk (08:30) akşam kapanış saati onsekiz (18:00). Hafta sonu Cumartesi açık Pazar günü kapalıdır. Sürat Kargo, 2003 yılından itibaren Lojistik ve Dağıtım hizmeti veren Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir.

Bayramın ilk günü kargolar açık mı?

Kurban Bayramı arefe gününde kargo firmaları yarım gün hizmet verecek fakat bazı firmalar tam gün de açık olabiliyor. KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları bayram sürecinde hizmet vermemişti. Kargolar 2022 Kurban Bayramı tatili boyunca da kapalı olacak.

13 Temmuz kargolar çalışıyor mu?

13-14 TEMMUZ KARGOLAR ÇALIŞIYOR MU? Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

9 günlük bayram tatili ne zaman bitecek?

Kurban Bayramı 2022 yılında Temmuz ayına denk geliyor. 8 Temmuz günü başlayan Kurban Bayramı 12 Temmuz günü son bulacak. 9 Temmuz ise Kurban Bayramı’nın 1. günü.

Sürat Kargo Pazar günleri çalışıyor mu?

Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır. Sürat Kargo pazar günleri Türkiye genelinde kapalıdır.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Tatilde kargolar çalışıyor mu?

Resmi tatilde çalışan işçiler ek mesai almaktalar. Bayram tatili süresince birçok kargo firması çalışmayacak. KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? Bayram tatilinde Yurtiçi, MNG, ARAS, Sürat kargo çalışmayacak.

You might be interested:  Kargo Hangi Günler Çalışır?

Kargolar 16 Temmuzda çalışıyor mu?

Kargolar, 16 Temmuz Cumartesi günü, normal gündeki işleyişini sürdürecek. Çoğu kargo şirketi cumartesi günü yarım gün olarak mesaisini sürdürüyor.

Resmi tatillerde kargo şirketleri çalışır mı?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir.

Temmuzda tatil var mı?

Toplamda 4,5 günlük bir tatil süresi söz konusu. FETÖ’nün 15 Temmuz 2016 darbe girişimi sırasında şehit düşenleri ve gazileri anma günü olarak ilan edilen 15 Temmuz, 2022’de cuma gününe denk geliyor. 2016’da resmi tatil ilan edilmişti. Her yıl 30 Ağustos günü kutlanan Zafer Bayramı, 2022’de salı günü olacak.

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bayramın 3 günü kargolar çalışıyor mu?

Resmi tatil takvimine göre üç gün olan Ramazan Bayramı tatili süresince PTT ve kargo firmaları kapalı olacak.

Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2022?

Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak genellikle bu gibi resmi tatillerde kargo şirketleri, arefe günü olan 8 Temmuz Cuma günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapıyor.

Kargocular bayram tatili kaç gün 2022?

KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022: KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı olmuştu. Bu yıl da pek çok kargo firması, Kurban Bayramı tatili boyunca kapalı olacak. PTT ve PTT Kargo bayram boyunca yani 9 günlük tatil süresince kapalı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.