Tchibo Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Tchibo Hangi Kargo İle Çalışıyor? Tchibo anlaşmalı kargo firmaları; Yurtiçi Kargo ve PTT Kargodur.
”Kapıda Kredi Kartı” ve “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneği ile oluşturulan siparişler, Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderilecektir.

KARGOMsende hangi kargo?

KARGOMsende Hakkında

KARGOMsende e – ticaret faaliyetleri yürüten şirketlere hizmet veren yeni nesil bir dağıtım firması. Turkuvaz Dağıtım Pazarlama Anonim Şirketi’nin 81 ilde gerçekleştirdiği dağıtım faaliyetlerinden güç alarak yola çıkan KARGOMsende, 5 bölge müdürlüğüne ve 145 dağıtım merkezine sahip.

Hangi kargo daha iyi?

Aşağıda farklı özellikleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran en iyi kargo şirketleri yer alıyor!

 • Kolay Gelsin. E – Ticaret siparişlerindeki başarısı ve inovatif çözümleri ile en iyi kargo şirketi Kolay Gelsin oluyor.
 • Aras Kargo.
 • Yurtiçi Kargo.
 • UPS.
 • Trendyol Express.
 • PTT Kargo.
 • Hepsijet.
 • DHL.
 • Takibu hangi kargo ile çalışıyor?

  PTT ile anlaşmamız yok sadece yurtiçi kargo ile anlaşmalıyız.

  Yurtiçi Kargo ürün değişimi nasıl yapılır?

  Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim? Değiştirmek istediğiniz ürünü, faturanızın “Değişim Formu” nu doldurup, mutlaka imzalayıp, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, paketi hasar görmemiş olarak “ Yurtiçi Kargo” (444 99 99 nolu telefondan kurye çağırabilirsiniz.)

  You might be interested:  Koton Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

  KARGOMsende kaça kadar dağıtım yapıyor?

  Hafta içi ve Cumartesi günü 09:00 ila 18:00 arası dağıtım yapıyoruz fakat bölgesel farklılıklar ve teslimat bekleyen gönderi durumuna göre mesaimiz ileri bir saate kadar da devam edebilmektedir.

  KARGOMsende sahibi kim?

  zira firmanın sahibi turkuvaz dağıtım pazarlama a.ş. olup, malum medya grubunun dağıtım firmasıdır.

  En ucuz kargo firması hangisi?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  Türkiye’de en hızlı kargo hangisi?

  DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor.

  PTT kargo ücreti ne kadar?

  PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 20 TL’dir. PTT kargoda 3 kg ile 30 kg olan gönderinin her 1 kg ücreti ( 30 kg dahil olmak üzere) 1,80 TL’dir. PTT kargoda 4 kg olan gönderinin ücreti ( 4 kg dahil olmak üzere) 21,80 TL’dir.

  Aras Kargo kargom şu an nerede?

  Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

  Takıbu da kapıda ödeme var mı?

  Takibu.com Kapıda Ödeme Seçeneği Yok.

  Pazarium kargo ne zaman gelir?

  Siparişinizi oluşturduktan sonra kargonuzun bizim tarafımızdan hazırlanması en geç 2 iş günüdür. Kargolarınız hazırlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile en geç 5 iş günü içerisinden teslimatı gerçekleşmektedir.

  You might be interested:  Ptt Kargo Takip Nerede Yazıyor?

  PTT kargo alımı yapıyor mu?

  Postaya verilmek istenen posta gönderilerin, PTT tarafından gönderici adresinden alınması hizmetine ‘Adresten Alım Özel Hizmeti’ denir.

  Yurtiçi Kargo ücreti ne kadar?

  2022 senesi yurtiçi kargo ücreti şehir içi olmak üzere ve 0-1 kg ağırlığında olmak üzere 9.90 TL belirlenmiştir. 1-2 kg aralığındaki kargolar ise 14.41 TL olarak ücretlendirilmektedir. Yine 2 ile 3 kg ağırlığı arasındaki kargolar da 15.55 TL olarak ücretlendirilmiştir.

  Yurtiçi Kargo evden alım ücreti ne kadar?

  1 ile 2 kg aralığındaki kargo ise, 14.41 TL, 2 ile 3 kg aralığındaki kargo ise, 15.55 TL şeklinde fiyatlandırılır.

  Kargomsende nasıl çalışıyor?

 • Tahmini Varış Zamanı Bildirimi. Dağıtıma çıkan gönderinizi teslim alacağınız saat dilimini (max.
 • İstediğiniz KİŞİYE ve ADRESE, İstediğiniz ZAMAN Teslimat Kolaylığı KONTROLbende mottomuzun arkasında yer alan çeşitli ek hizmetleri seçebilme özgürlüğü sağlıyoruz.
 • Kapıdan Kolay İade.
 • Canlı Takip.
 • D&R hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

  Sitemizden vermiş olduğunuz sipariş; Standart Teslimat (Yurtiçi Kargo) seçeneğinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde yurtiçindeki gönderimler için kargo ücretsizdir.

  Cep telefonu hangi kargo ile göndermek?

  Yurtiçi K. Alt tarafı bir adet telefon. Ürünü köpük içerisine sıkıştırıp, kutusuna koy. Yurtiçi Kargo’ya git ve poşete koyduktan sonra üzerine ‘HASSAS’ yaz ve görevliye de belirt.

  Watsons hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

  Ürünlerinizi ücretsiz olarak size vereceğimiz iade kodu ile herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesi aracılığıyla tarafımıza gönderebilirsiniz. Ücretsiz iade kodunuzu sipariş numaranız ile birlikte Watsons Online Alışveriş Asistanı’ndan ya da 0850 755 9987 numaralı İletişim Merkezi hattımızı arayarak alabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.