Teslimat Noktası Kuponu Nasıl Kullanılır?

Trendyol, teslimat noktası seçeceğiyle yurt içindeki bazı teslimat noktalarında ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Örneği bir sipariş verdiniz, ev ya da iş adresi yerine teslimat noktasını işaretlediniz. Belirlenen teslimat noktasından ürününüzü kendiniz alırsanız, Trendyol’dan 20 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz.
Trendyol teslimat noktası indirim kuponu nasıl kullanılır? İlk Gel-Al siparişine özel olarak ve siparişini teslim aldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır. Kuponun tanımlandıktan sonra 1 hafta içerisinde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Trendyol teslimat noktası kuponu nasıl kullanilir?

Nasıl Kullanabilirim? 1- Siparişinizi oluştururken teslimat yöntemi olarak adresinize en yakın Gel Al Noktası’nı seçin. 2- Siparişiniz Gel Al Noktası’na ulaştığında gelecek SMS’teki bilgilendirmeyi takip ederek siparişinizi 3 gün içerisinde güvenle teslim alın.

Trendyol da indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol’da satıcı panelinizde bütçe belirleyerek mağazanızdan yapılan alışverişlerde geçerli olacak kuponlar tanımlayabilirsiniz. Kupon için belirlenen indirim tutarı siparişin tutarından düşülür ve müşteri ürünü indirimli olarak satın alabilir. Kuponlar tanımlanırken bir alt limit tutarı ve tarih aralığı gereklidir.

You might be interested:  Tozlu Giyim Hangi Kargo Ile Anlaşmalı?

Trendyol gel al noktası 10 TL kalktı mi?

Hayır gel al uygulaması var ama 10 tl kupon vermiyor artık.

Teslimat noktası ne kadar kazanıyor?

Trendyol teslimat noktası ne kadar kazanıyor sorusu en merak edilen sorulardan birisidir. Trendyol ‘da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor.

Trendyol 20 TL indirim kodu nasıl kullanılır?

Bunun için öncelikle, ‘Ürün detay’ sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi yoksa aşağıdaki adımları takip ediniz. Sonra da ilk adım olarak ürünü sepete ekleyin. Daha sonra, sipariş özetinin hemen altında “İndirim Kuponu / Kodu ” alanına gidin. Kuponunuz varsa seçin ve “Ekle” butonuna basın.

Gel al noktasından almazsak ne olur?

Gel Al noktasından 3 gün içerisinde almazsan satıcıya iade olarak gidiyor.

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Yüzde indirim, sepet tutarının yüzdesel olarak indirilmesine verilen addır. Örneğin 100 TL tutarında bir alışverişe %50 indirim uygulanırsa sepet tutarınız 50 TL olacaktır. Bu durumda %50 indirim yüzdesel olarak sepet tutarını düşürmektedir.

Trendyol yemek 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol Yemek’te ilk siparişinizi %50’ye varan indirimli verin. Trendyol Yemek’te %50’ye varan indirimden yararlanmak için ilk kez sipariş vermek yeterli. Kupon koduna ihtiyaç duymadan maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol yemek %50 indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol yemek indirim kuponu nasıl kullanılır?

  1. Sipariş vermek istediğiniz yemeği sepetinize ekleyin.
  2. Sitemizde size uygun olan yemek indirim kuponunu seçin.
  3. Kodu kopyalayın.
  4. Sepet sayfanızda ödeme yapmadan önce indirim kodu alanına yapıştırın.

Trendyol kupon kazanmak ne demek?

Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan. Minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

You might be interested:  Karaca Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Trendyol gel al kaç günde gelir?

Ürünlerin evinize değil 3 gün içerisinde istediğiniz saatte teslim alabileceğiniz teslimat şubesi demektir. Gel al noktasını kullandığınızda, trendyol indirim kuponu seçeneği sunuyor.

Trendyol gel al noktası kazandırıyor mu?

Trendyol’da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor. Ayrıca mağaza sahibi, kargosunu almak için dükkanına gelen alıcıya kendi ürünlerini de sergilemiş, markasının görünürlüğünü artırmış ve müşteri kitlesiyle iletişime geçmiş oluyor.

Gel al ne kadar kazanıyor?

Uygulama üzerinden taşımacılar ve göndericiler telefon numaraları görünmeden konuşabiliyor. Göndericiler taşımacıları yol boyunca canlı olarak takip de edebiliyor. gelal, taşımacıların kazançlarından yüzde 12 hizmet bedeli alarak gelir elde ediyor.

Trendyolda indirim kuponu ne demek?

Kupon Tutarı, alışveriş alt limitine eşit veya bu tutardan yüksek fiyatlı satın alınan her ürününüze tanımlanacak indirim tutarıdır. Kupon tutarı 25 TL seçili şekilde gelir. Seçenekler arasında tercihinizi yapabilirsiniz.Seçtiğiniz kupon tutarına göre alışveriş alt limit tutarları da değişkenlik gösterecektir.

Trendyol kupon kazanmak ne demek?

Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan. Minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Trendyol teslimat noktası nasıl alınır?

Trendyol’da teslimat noktası olmak için [email protected] adresine mail atarak başvuru yapabilirsiniz. [email protected] adresine bulunduğunuz lokasyonun il, ilçe, mahalle, açık adres ve iletişim bilgilerinizi mail olarak gönderin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.