Trendyol Express Kargo Nasıl Olunur?

Trendyol Express Kuryesi Nasıl Olunur? 2022 Trendyol Express kuryeliği başvurusu yapılması ve başvurunun kabul edilmesi durumda teslimat âdetine ilişkin para kazanılır. Her bir paket ortalama 3 ya da 4 TL üzerinden hesaplanır ve günde en az 70 kargo dağıtılır.
Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

 1. 6 yaşından küçük hafif ticari araç sahibi olmak.
 2. 22 – 48 yaş aralığında bulunmak.
 3. SRC Belgesi sahibi olmak.
 4. B Sınıfı ehliyete sahip olmak.
 5. Nakliye, lojistik vb. alanlarda şirketinizin olması zorunludur.
 6. Sabıka kaydı olmamak.
 7. Full Time çalışmaya uyum sağlamak.
 8. Psikoteknik belgesi almak.

Trendyol Express kargo ne kadar kazandırıyor?

Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor? Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.

Trendyol Express işi nasıl yapılır?

Buraya tıklayarak Trendyol Express başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formda ad, soyad, TCKN, dağıtım tecrübesi, araç modeli, şehir vb. bilgiler istenmektedir. Başvuru formunu doldurduğunuzda yaklaşık 1 hafta 10 gün içinde Trendyol tarafınıza dönüş yapacaktır.

You might be interested:  Ferhatpaşa Mng Kargo Nerede?

Trendyol Express hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişlerinizi Trendyol Express teslimat noktaları, YK Plus teslimat noktaları, Yurtiçi Kargo şubeleri, Aykargo şubeleri, PTT şubeleri, MNG şubeleri, Sürat Kargo şubeleri ve Aras Kargo şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Trendyol Express src istiyor mu?

Firma sizden 5 yaşından küçük panelvan araç (UPS Kargo diğer firmalar 2016 ve üzeri istiyor) şahıs şirketi kurmanızı istiyor ayrıca src ve psikoteknik istiyor. Trendyol, hepsijet ve bir kaç firma buna ek olarak K1 belgesi talep ediyor.

Trendyol ne kadar maaş veriyor?

2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

Kendi aracıyla kargo dağıtımı ne kadar kazanır?

Araçları ile parça başı dağıtım yapacak kişilere asgari ücretin 3 katına yakın bir gelir imkanı sunacaklarını belirten Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, “Bin 500 ila 2 bin kişiye istihdam sağlayacağız” dedi.

Trendyol Express toplayıcı nedir?

trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin satıcılardan toplandığı iş modelidir.

Trendyol Express kargoları nereye bırakıyor?

Şubeleri var. Ancak müşterilere açık değil. Depo gibi. Yani seni bulamazlarsa tekrar geri gidiyor ve ertesi gün tekrar dağıtıma çıkıyor.

Trendyol Express farkı nedir?

Geleneksel Kargo Modelinde, teslim alınan kargo birden fazla aktarma merkezine gönderilebilir, dağıtım şubesine ulaşması ve müşteriye teslimi uzayabilir. Trendyol Express Modelinde ise teslim alınan kargo tek transfer ile lojistik şubesine gönderilir ve hızlıca dağıtıma çıkarılır.

Trendyol Express kaç saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

You might be interested:  Karaköprü Ptt Kargo Nerede?

Trendyol Express hangi belgeleri istiyor?

Trendyol Express İş Ortağı Olmak için İstenen Belgeler

 • M1 Sertifikası (bu belge 24-25 bin TL civarındadır)
 • SRC4 Belgesi (Ortalama 950 TL )
 • Psikoteknik Belgesi (179 TL)
 • 5 yaşından küçük Ticari Panelvan Araç (fiyatı sürekli değişmekle beraber 300 bin TL civarı)
 • Teminat Senedi.
 • Sözleşme.
 • Sabıka Kaydı
 • E-fatura Başvurusu.
 • Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

  Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

  Trendyol satıcı kargo ücreti ne kadar?

  TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 20,34 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

  Trendyol kargo ücreti arttı mı?

  Yeni Trendyol Kargo Ücretleri tarifesine göre 0 Desi/KG en düşük kargo ücreti 15,75 TL, en yüksek kargo ücreti ise 70,75 TL oldu.

  Trendyol Express kaç desi?

  Trendyol Express kargolarda desi hesabı yapmadan tüm siparişlere 8.56 desi yazıp fazla ücret alıyor. 2-3 desi olan tüm ürünlerimiz için sisteme 8.56 desi girilmiş ve Trendyol ® canlı desteği bu konu ile ilgili herhangi bir çözüm üretmiyor.

  Trendyol kaç TL üstü kargo bedava 2022?

  Toplam da 60 TL altındaki siparişler için satıcıları desteklemek adına Trendyol, kargo ücretlerinin bir kısmını karşılamaktadır. Ancak toplam sipariş 60 TL ve üzerinde ise kargo ücreti bu durumda satıcıya ait olmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.