Trendyol Geç Teslimat Indirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Trendyol indirim kuponu nasıl kullanılır? Trendyol indirim kuponunuzu, sepetinizde yer ‘İndirim Kodu Ekle’ kısmına yazarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz size özel kampanya ve indirim fırsatlarını görüntülemek için sitemizde yer alan ‘İndirime GİT’ butonuna tıklayınız.

Trendyol teslimat noktası kuponu nasıl kullanılır?

İlk Gel-Al siparişine özel olarak ve siparişin kargolandıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır. Kuponun tanımlandıktan sonra 1 hafta içerisinde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Trendyol indirim kuponu nasıl kullanırım?

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? Trendyol indirim kodlarını & kuponlarını kullanmak için sepetinizdeki ürünlerin kuponun şartlarını karşılaması gerekmektedir. Bazı kuponlar sadece bir kategori ile sınırlandırılmış olabilir. Detayları Trendyol hesabım > İndirim Kuponlarım altında görebilirsiniz.

Trendyol teslimat kuponu nedir?

Trendyol, teslimat noktası seçeceğiyle yurt içindeki bazı teslimat noktalarında ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Örneği bir sipariş verdiniz, ev ya da iş adresi yerine teslimat noktasını işaretlediniz. Belirlenen teslimat noktasından ürününüzü kendiniz alırsanız, Trendyol’dan 20 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz.

You might be interested:  Trendyolmilla Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Trendyol indirim kupon kodu nasıl alınır?

Trendyol indirim kodu nasıl alınır?

  1. Kuponburada.com sitesinde “Trendyol indirim kodu” sayfasına gidin.
  2. Trendyol indirim kodları arasından seçim yapın.
  3. “Kodu aktif et” seçeneğine basarak Trendyol indirim kodunu alabilirsiniz.

Trendyol indirim kodu nereye yazılır?

Trendyol indirim kodu nereye yazılır? Sipariş detaylarınızın hemen altında yer alan “İndirim Kodu/Kuponu” yazan bölüme Trendyol indirim kodunuzu girerek anında indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol gel al noktası 10 TL kalktı mi?

Hayır gel al uygulaması var ama 10 tl kupon vermiyor artık.

Trendyol aynı anda 2 kupon kullanılır mı?

iki kampanya aynı anda kullanılmadığı için indirim kuponunu kullanmak istediğiniz de ürün tutarı indirimsiz olarak hesaplanmakta.

Trendyol 100 TL hediye çeki nasıl kullanılır?

1- Trendyol’a üye olmak gereklidir. 2-Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım bölümünden cüzdan aktifleştirilmelidir. 3- Aktifleştirilen cüzdana web üzerinden giriş yaparak ilgili alana kodun girilmesi gereklidir.

Trendyol 10 TL hediye nasıl kullanılır?

Cüzdan kodu kullanımı için; Trendyol’a üye olunması gerekmektedir. Trendyol’a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, aktifleştirmesi ve kodları www.trendyol.com adresinden “Trendyol Cüzdanım” kısmındaki adımlar takip edilerek ilgili alana girilmesi ve kod yüklemesi yapılması gerekmektedir.

Trendyol kargo bedava olması için ne yapmalıyım?

Bazı alışveriş sitelerinde siparişiniz henüz kargolanmadan önce iptal etme hakkınız bulunuyor. (ör: HB, Trendyol) Bu hakkınızı kullanarak siparişiniz oluştuktan sonra fazladan aldığınız ürünü iptal edip günün sonunda kargoyu bedavaya getirebilirsiniz.

Trendyol teslimat noktası ne kadar kazanır?

Trendyol’da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor. Ayrıca mağaza sahibi, kargosunu almak için dükkanına gelen alıcıya kendi ürünlerini de sergilemiş, markasının görünürlüğünü artırmış ve müşteri kitlesiyle iletişime geçmiş oluyor.

Gel al noktasından almazsak ne olur?

Gel Al noktasından 3 gün içerisinde almazsan satıcıya iade olarak gidiyor.

You might be interested:  Ptt Kargo Kilo Başı Ne Kadar?

Trendyol yemek 30 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol yemek indirim kuponu nasıl kullanılır?

  1. Sipariş vermek istediğiniz yemeği sepetinize ekleyin.
  2. Sitemizde size uygun olan yemek indirim kuponunu seçin.
  3. Kodu kopyalayın.
  4. Sepet sayfanızda ödeme yapmadan önce indirim kodu alanına yapıştırın.

Trendyol yüzde 50 indirim nasıl yapılır?

Centipat. Trendyol Yemek’te ilk siparişe özel 50 TL’ye kadar olan siparişe %50 indirim var. Herhangi uygulamanız gereken bir kupon yok, sepete ekleyince indirim uygulanıyor.

Trendyol çark çevirme ne zaman?

Trendyol’un en avantajlı uygulamalarından birisi olan Kazandıran Çark uygulaması saat 20.00’de kullanıcıların erişimine açılıyor. Sınırlı sayıda verilen kuponları kazanmak isteyen kullanıcılar Kazandıran Çark’a saat 20.00’de hemen giriş yapmalı.

Trendyol gel al noktası ne kadar kazanıyor?

Trendyol’da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor. Ayrıca mağaza sahibi, kargosunu almak için dükkanına gelen alıcıya kendi ürünlerini de sergilemiş, markasının görünürlüğünü artırmış ve müşteri kitlesiyle iletişime geçmiş oluyor.

Trendyol kupon kazanmak ne demek?

Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan. Minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.