Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur?

Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur? Trendyol Go Kurye olabilmek için kendi hafif ticari aracınızın veya motorsiklet sahibi olmalısınız. Aracınıza göre ehliyetiniz ve en az lise mezunu olmalısınız. Bu şart sonrası Trendyol Go Kurye Başvuru talep formu doldurarak kurye hizmeti vermeyi talep edebilirsiniz.

Trendyol Go girmek için ne gerekli?

Trendyol Go Kurye Şartları 2022

 • Trendyol Go kurye iş başvurusu yaparken videolu eğitimleri izleyerek tamamlamalısınız.
 • Psikoteknik ve SRC 4 belgesi gerekiyor.
 • Motosiklet ehliyetine sahip olmalısınız.
 • Trendyol motorlu kurye olmak için kuryelik yapacağınız bir motosiklete sahip olmalısınız. (
 • Sabıka kaydı temiz olunmalı.
 • Trendyol go da nasıl çalışılır?

  Trendyol Go’da faaliyet göster, sen de kazanmaya başla!

  1. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!
  2. Kendi motosikletin ile gerçekten kendi işinin patronu ol!
  3. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!

  Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

  Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

  You might be interested:  Agri Mng Kargo Nerede?

  Trendyol kurye ne kadar kazanıyor?

  Siparişin yoğun olduğu zamanlarda saatlik ücret 35 TL’ye kadar yükselmektedir. Trendyol Go Kurye maaşları aylık 9000 – 12.000 TL civarındadır. Ayrıca haftada 70 saat çalışabilen kuryeler 15.000 TL’ye yakın bir kazanç elde edebiliyor.

  Trendyol Go kaç yaş sınırı?

  Bence minimum 18 yaş gereklidir.

  Trendyol Go hangi fatura kesilir?

  Çıkaracağınız vergi levhası ile verdiğiniz bu hizmete karşılık Trendyol’a ücretsiz e-arşiv fatura kesebilirsiniz.

  Trendyol Go ödemeleri ne zaman?

  Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 10.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü hesabınıza iletilir.

  Trendyol Go vergi ne kadar?

  Ticari gelirler vergiye tabidir. Trendyol Market, kuryelere hem saat, hem de teslim başına para ödüyor. Bunun için %18 kdv dahil fatura kesmeniz gerekiyor. Ayrıca her ay, üç aylık, yıllık beyannamaleri vermek için bir Mali Müşavir muhasebeci ile çalışmalısınız.

  Trendyol kuryeler saat kaça kadar çalışır?

  Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

  Trendyol Go kazançlı mı?

  Trendyol Go araçlı kuryeleri, 40 pakete kadar paket başı 200 TL kazanırlar. 40 paketten sonra taşınan paket sayısına göre 124 TL kazanırlar. Günlük 70 paket taşıyan biri, aylık 5 bin 424 TL kazanç elde eder. Günlük 125 paket taşıyan biri, aylık 10 bin 826 TL kazanç elde eder.

  Trendyol Go araçlı kurye ne kadar kazanır?

  Trendyol araçlı kurye maaşları aylık 8.000 ile 15.000 TL arası değişiklik göstermektedir. Gerçekleştirdiğiniz teslimat başına ücretlendirme yapılır. Bu yüzden siz ne kadar çok dağıtım yapabilirseniz; o kadar çok kazanç elde edersiniz.

  Trendyol Go kimin?

  2010 senesinde Demet Mutlu tarafından 300 bin dolar sermaye ile Bebek’teki evinin salonunda kurulmuştur. 2018 senesinde Trendyol pazaryerinin %75’i Alibaba tarafından satın alınmıştır. Ana hissedar Alibaba olmuştur. Büyümeye paralel olarak sunduğu hizmetleri ve ürünleri genişletip pazaryeri modeline geçmiştir.

  You might be interested:  Ayakkabı Delisiyim Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

  Trendyol Express kaç para alıyor?

  Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor? Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.

  Trendyol maaşları nasıl?

  2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

  Trendyol Ekspres ne demek?

  Trendyol Express, Trendyol Group firmasının dağıtım kanalıdır. E- ticaret sektörünün odağında, müşteri memnuniyetini önceliği haline getirmiş Trendyol Express, eğitimli personelleriyle kaliteli teslimat deneyimleri yaşatmak için 2018 yılında kurulmuştur.

  Trendyol yemek nedir?

  Trendyol Yemek içine girdiğimizde ilk etapta karşımıza mutfak seçenekleri ve restoranlar çıkıyor. Filtreleme kısmında ise mutfaklar, minimum sepet tutarı, puan ortalaması, teslimat süresi, açık restoranlar ve kampanyalı restoran gibi detayları seçebiliyorsunuz.

  Trendyol go ne zaman kuruldu?

  Trendyol Group çatısı altında Türkiye’nin öncü Ar-Ge merkezlerinden Trendyol Tech, en hızlı gelişen taşıma ağı Trendyol Express, hızlı market ve yemek teslimatı yapan Trendyol Go ve en büyük ikinci el ürün platformu Dolap yer almaktadır.

  Trendyol.

  Kuruluş 2010
  Kurucu Demet Mutlu
  Genel merkezi Türkiye
  Website trendyol.com

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.