Trendyol Go Kurye Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol Go araçlı kurye ne kadar kazanır? Siz de teslim ettiğiniz kargoya göre maaş alabiliyorsunuz. Trendyol araçlı kurye aylık ortalama 8000 – 15.000 TL arasında kazanmanızı sağlar.

Trendyol Go araçlı kurye ne kadar kazanır?

Trendyol araçlı kurye maaşları aylık 8.000 ile 15.000 TL arası değişiklik göstermektedir. Gerçekleştirdiğiniz teslimat başına ücretlendirme yapılır. Bu yüzden siz ne kadar çok dağıtım yapabilirseniz; o kadar çok kazanç elde edersiniz.

Trendyol Go kurye motor veriyor mu?

İnsanlar Trendyol uygulamasını indirerek, market alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan alışverişlerin teslimlerini Trendyol Go kuryeleri gerçekleştiriyor. Trendyol Go bünyesinde bir çok motorlu kurye var. Sizin de motosikletiniz ve ehliyetiniz varsa, başvuru yapmayı düşünebilirsiniz!

Trendyol Go kuryeleri ne kadar kazanıyor 2022?

2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

You might be interested:  Ptt Kargo Dağıtıma Çıkınca Ne Zaman Gelir?

Trendyol Go hangi araçları kullanır?

Araçlı kuryeler ticari veya hafif ticari araçlarla çalışabilir. Kamyon, minibüs vb. aracınız varsa firmalardan kargo toplamak için araçlı kurye olabilirsiniz. Hafif ticari aracınız varsa araçlı kurye olarak sipariş teslimatında çalışırsınız.

Trendyol go da nasıl çalışılır?

Trendyol Go’da faaliyet göster, sen de kazanmaya başla!

  1. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!
  2. Kendi motosikletin ile gerçekten kendi işinin patronu ol!
  3. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!

Trendyol Go kaç yaş sınırı?

Bence minimum 18 yaş gereklidir.

Trendyol Go para ne zaman yatar?

Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 10.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü hesabınıza iletilir.

Trendyol Go vergi ne kadar?

Ticari gelirler vergiye tabidir. Trendyol Market, kuryelere hem saat, hem de teslim başına para ödüyor. Bunun için %18 kdv dahil fatura kesmeniz gerekiyor. Ayrıca her ay, üç aylık, yıllık beyannamaleri vermek için bir Mali Müşavir muhasebeci ile çalışmalısınız.

Trendyol Go kimin?

2010 senesinde Demet Mutlu tarafından 300 bin dolar sermaye ile Bebek’teki evinin salonunda kurulmuştur. 2018 senesinde Trendyol pazaryerinin %75’i Alibaba tarafından satın alınmıştır. Ana hissedar Alibaba olmuştur. Büyümeye paralel olarak sunduğu hizmetleri ve ürünleri genişletip pazaryeri modeline geçmiştir.

Kendi aracıyla kargo dağıtımı ne kadar kazanır?

Araçları ile parça başı dağıtım yapacak kişilere asgari ücretin 3 katına yakın bir gelir imkanı sunacaklarını belirten Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, “Bin 500 ila 2 bin kişiye istihdam sağlayacağız” dedi.

Hepsiburada araçlı kurye ne kadar kazanır?

Hepsiburada Araçlı Kurye Maaşları

You might be interested:  Postabasi Aras Kargo Nerede?

Teslimi yapılan her paket başına 4 TL ödeme yapar. Bu noktada, günde 40 paketi adresine ulaştıran kişilerin 160 TL kazanacağını ifade etmeliyiz. Sonuç olarak, başlangıç seviyesinde günde 40 teslimat yapan araçlı kuryelerin aylık ortalama 4 bin 830 TL kazanacağı söylenebilir.

Trendyol Express ne kadar kazanıyor?

Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor? Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.