Trendyol Kargo Ücreti Nerede Yazar?

Trendyol Kargo Ücreti Nerede Yazar? Trendyol’un kargo ücretleri bir ürün sepete eklenerek satın alma işlemleri başlatıldıktan sonra e – fatura halinde görünür. Yani sipariş tutarı ile birlikte (eğer varsa) kargo ücreti de satın alma ekranında görünecektir.

Trendyol kargo ücreti nasıl hesaplanır?

Trendyol’un 50 TL Altı Siparişlerde Kargo Uygulaması Nedir?

  1. 0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL,
  2. 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL,
  3. 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL,
  4. 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.

Trendyol kargo ücreti nasıl ödenir?

Ürünün kargo ücreti aynı fatura ile satıcıdan tahsil edilir. Satıcı satılan ürünü kendi kargo anlaşması ile göndermiş olsa bile geri iade ve iptallerde kargo ücretleri Trendyol anlaşması üzerinden hesaplanarak satıcıdan tahsil edilir.

Trendyol kargo ücreti kaç TL üzeri bedava 2022?

Toplam da 60 TL altındaki siparişler için satıcıları desteklemek adına Trendyol, kargo ücretlerinin bir kısmını karşılamaktadır. Ancak toplam sipariş 60 TL ve üzerinde ise kargo ücreti bu durumda satıcıya ait olmaktadır.

Trendyol kargo ucretleri ne kadar?

Çalıştığınız kargo firmasına göre desi bazlı fiyatlandırma yerine ; TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 16,95 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

Trendyol 50 TL altı kargo ücreti ne kadar?

50 TL altı siparişlerinizde sipariş başına Trendyol’a 4,48 TL (KDV Dahil) olarak fatura edilebilecektir. 50 TL ve üzeri siparişlerde herhangi bir değişiklik yoktur. Kargo şirketinizle mevcut anlaşmanız üzerinden devam edebilirsiniz.

You might be interested:  Turkcell Hangi Kurye Ile Çalışıyor?

Kargo ücreti neye göre belirleniyor?

Kargo ücretleri nasıl hesaplanıyor?

Leave a Reply

Your email address will not be published.