Trendyol Kurye Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Kurye Başvuru Nasıl Yapılır? Trendyol kurye başvuru yapmak için öncelikle Trendyol Go resmi internet sitesine gidin. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ‘’Hemen Başvur’’ seçeneğine tıklayın. Buradan direkt olarak Başvuru Formuna erişeceksiniz.
Trendyol Ekspress Kuryeliği Başvurusu Nasıl Yapılır? Trendyol, ürünlerin daha hızlı teslimatı için kendi kurye sistemini kurarak bu alanda çalışmak isteyen kişilere de iş kapısı sağlar. Firma, kendi kurye hizmeti olan Trendyol Express kuryeliği için gerekli eğitimleri de verir. Trendyol resmi web sitesinden başvuru yapılır.

Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

Trendyol Go kurye motor veriyor mu?

İnsanlar Trendyol uygulamasını indirerek, market alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan alışverişlerin teslimlerini Trendyol Go kuryeleri gerçekleştiriyor. Trendyol Go bünyesinde bir çok motorlu kurye var. Sizin de motosikletiniz ve ehliyetiniz varsa, başvuru yapmayı düşünebilirsiniz!

Trendyol kuryesi nasıl olunur?

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

 1. 6 yaşından küçük hafif ticari araç sahibi olmak.
 2. 22 – 48 yaş aralığında bulunmak.
 3. SRC Belgesi sahibi olmak.
 4. B Sınıfı ehliyete sahip olmak.
 5. Nakliye, lojistik vb. alanlarda şirketinizin olması zorunludur.
 6. Sabıka kaydı olmamak.
 7. Full Time çalışmaya uyum sağlamak.
 8. Psikoteknik belgesi almak.
You might be interested:  Yurtiçi Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Trendyol moto kuryesi nasıl olunur?

Trendyol Go’da faaliyet göster, sen de kazanmaya başla!

 1. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!
 2. Kendi motosikletin ile gerçekten kendi işinin patronu ol!
 3. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!

Trendyol kurye ödemeleri ne zaman yapıyor?

Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 10.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü hesabınıza iletilir.

Trendyol motorcular ne kadar kazanıyor?

Trendyol kuryeleri, kendi motosikletleri ile motorlu kurye olarak ya da kendi araçları ile araçlı kurye olabilirler. Trendyol kuryeleri daha çok saat çalışarak ve kazançlı saatlerde çalışarak daha fazla ücret kazanabilirler. Trendyol kuryeleri, günlük ortalama 200 paket taşıyarak, 183 TL günlük kazanç elde edebilirler.

Trendyol kuryeler saat kaça kadar çalışır?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

Kurye işinde para var mı?

Kuryelik ücretleri, asgari maaş ile başlar. Yapılan işin boyutuna ve çalışılan gün sayısına göre ücretler değişebilir. Günümüzde kuryelik ücretleri genellikle 2 bin lira ila 4 bin lira arasında değişir. Part-time çalışan kuryeler de vardır.

Trendyol kurye ne kadar kazanıyor?

Siparişin yoğun olduğu zamanlarda saatlik ücret 35 TL’ye kadar yükselmektedir. Trendyol Go Kurye maaşları aylık 9000 – 12.000 TL civarındadır. Ayrıca haftada 70 saat çalışabilen kuryeler 15.000 TL’ye yakın bir kazanç elde edebiliyor.

Trendyol Express kaç para alıyor?

Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor? Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.

You might be interested:  Hepsi Burda Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Trendyol eleman alıyor mu?

Trendyol’a En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor-İşte İş İlanı Başvuru Sayfası 30 Haziran 2020 – 22:37 | Güncelleme: 04 Ağustos 2022 – 14:50. Trendyol personel alımında başvurular başladı. İnternet üzerinden yayımlanan personel alımına en az lise mezunlarının başvuru yapabileceğine yer verildi.

Getir ne kadar maaş veriyor?

Getir Maaşları Ne Kadardır? Getir’de çalışanların maaşları, 3200 TL ile 9000 TL arasında değişiklik gösterir. Getir çalışanları, günde ortalama 15 saat çalışır. Buna ek olarak aldıkları siparişlere göre de günlük ve aylık ücretleri artış gösterir.

Trendyol kargo çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Siparişin yoğun olduğu zamanlarda saatlik ücret 35 TL’ye kadar yükselmektedir. Trendyol Go Kurye maaşları aylık 9000 – 12.000 TL civarındadır. Ayrıca haftada 70 saat çalışabilen kuryeler 15.000 TL’ye yakın bir kazanç elde edebiliyor.

Trendyol kaç gün içinde gelir?

Genelde 1 ile 3 gün arası oluyor.

Getir işi nasıl yapılır?

Getir kuryesi olmak için Getir uygulamasının kurye bölümündeki başvuru formunu doldurarak ya da bulunduğunuz ildeki getir bürolarında bulunan insan kaynakları departmanına giderek yüz yüze iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Trend yolda ne satabilirim?

Trendyol’da en çok satan ürünleri bir liste altında toplayacaksak olursak:

 • Elbise.
 • Pantolon.
 • Kazak.
 • Etek.
 • İç giyim ürünleri.
 • Tişört.
 • Gömlek.
 • Eşfoman.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.